Gonal f kullananlar bakabilir mi

İnşallah istediginiz sonucu alırsınız tek yumurtayla gebe kalmıştım ben sizin yumurtalar daha fazlaymış şansınız daha yüksek

Merhabalar 3 senedir gebelik için uğraşıyoruz 2 aylık boş geçen klomenden sonra aşılama için bu ay gonal f 75 le başladık kontrolde istediğimiz verimi alamadığımızı söyledi doktor pcosum ve çikolata kisti ameliyati gecmisim var bugun 150 ye yükseltti iğneleri 2 gün daha kullan kontrole gel dedi bu durumu yaşayan var mı acaba istediğimiz boyutlara ulaşamaz diye korkuyorum
Evet 125-137.5-150 yükseltildiğide oldu olağan.
3 kere aşılama oldum 3ünde de istenilen boyuta ulaştı bu şekilde.
1. Ve 3. Pozitif 2. Negatif oldu.

Merhabalar 3 senedir gebelik için uğraşıyoruz 2 aylık boş geçen klomenden sonra aşılama için bu ay gonal f 75 le başladık kontrolde istediğimiz verimi alamadığımızı söyledi doktor pcosum ve çikolata kisti ameliyati gecmisim var bugun 150 ye yükseltti iğneleri 2 gün daha kullan kontrole gel dedi bu durumu yaşayan var mı acaba istediğimiz boyutlara ulaşamaz diye korkuyorum
Merhaba ben merak ettim Klomenle yumurta hiç elde edemediniz mi yani büyütmedi mi hiç ? Yumurtalarınız çok dirençli olabilir bu yüzden dozu arttırmış olabilir doktorunuz .. bende de var pko ama en ufak tabletlerle bile çok şükür yumurta elde edebiliyorum eşimin sperm Faktörü de eklenince bizde 3 senedir gebelik elde edemedik bu yüzden mesela yumurta 15-16 mm olunca 2 mm daha kendiliğinden büyüyebilir bu sürede bol su vitaminler ve avakado tüketin İnositol takviyesi de oldukça faydalı destek veriyor yani büyümesinde inşallah güzle sonuçlar alırsınız 🙏🏼

Merhabalar tekrardan , bugün 17. Günüm tekrar kontrole gittim ve 6-7 tane çatlamak üzere yumurtam var diğerleri 14mm de . Orta ohss riski diyip kendi haline bıraktı 3 gün ilişki önerdi . Benim gibi çok yumurtası gelişip gebe olan var mı
Umarım vardır ben taburcu olduğum gün bile çok dikkatli bir şekilde kendini zorlamadan ilişkiye gir dedi
Merhaba ben merak ettim Klomenle yumurta hiç elde edemediniz mi yani büyütmedi mi hiç ? Yumurtalarınız çok dirençli olabilir bu yüzden dozu arttırmış olabilir doktorunuz .. bende de var pko ama en ufak tabletlerle bile çok şükür yumurta elde edebiliyorum eşimin sperm Faktörü de eklenince bizde 3 senedir gebelik elde edemedik bu yüzden mesela yumurta 15-16 mm olunca 2 mm daha kendiliğinden büyüyebilir bu sürede bol su vitaminler ve avakado tüketin İnositol takviyesi de oldukça faydalı destek veriyor yani büyümesinde inşallah güzle sonuçlar alırsınız 🙏🏼
Maalesef ilkinde hiç elde edemedik ikinci de istediğimiz boyuta ulaşmadı hatta kist yaptı. Bizim de 3 sene oldu daha öncesinde geçirdiğim çikolata kisti ameliyati var patlamisti kistim torsiyon durumu oluşmuştu bi yumurtalikda o kısımdan verim alamıyoruz çok zaten amh 8.6 nerden tutsam elimde kalıyor açıkçası aşılama da olumsuz olunca biraz ara vermeye karar verdim süreç yordu ne yazık ki umarım herkes güzel sonuçlar alır ❤️

X