Gönülçelen Atv

Tuba Büyüküstün hayranı olarak kaçırmadan izledim birinci sezonda,
ama sona doğru baya saçmaladılar malesef, Hasret'in annesi olayında.
Malesef bu dizide bir Ihlamurlar Altında veya Asi tadını alamıyorum :umursamaz:

hastayım cansel elçineboshayallersmile
az biraz da sevgilime benzetiyorum dibim düşerek izliyorum:KK1:

cansel elcin cok güzel rol yapıyor... ama bazı konularda baymaya basladılar:a015:
aynen bende hevin gibi asi'nin tadını alamıyorum:kahve:

bu tubada her dizide aynı aşk acısını çekiyor teter murat üzme artık kızı söyle sevdiğini ne gurur varmış yani

68021946.jpg

28206555.jpg

88244464.jpg

10803048.jpg

14305336.jpg

72016871.jpg

Epeydir bu diziyi izlemiyordum.Cuma akşamı kanallar arasında gezerken düğünü görünce izledim.Hem izliyorum hemde ekranın üst köşesine bakıyorum.Final yazısını görmek için... ama yeni bölüm yazıyor hayret yok finaldir diyorum ama değil yen bölüm yazıyor.O kadar alışmışız ki Türk dizilerinde düğünlerin finalde olmasına ve çiftlerin evlendikten sonraki hallerini izlememeye..Bu yüzden ilk kez bizden bunu esirgemeyen ve son iki bölüm de olsa bize çiftimizin evlilik hallerini izlettirecek olan yapımcıya, senariste ve oyunculara teşekkür ediyorum.

hiç izlemedim reklamlarda fragman izlemem yetti şükür ki bugün finalmiş,bir ona gidiyor bir buna,gerçekte de ilk önce en son evlendiğiyle birlikteydi şimdi de diğeriylee birlikte magazinde izledim,ii bari dizi işe yaramış dizideki 2 adamı sıradan geçirdi:KK19:

hiç izlemedim reklamlarda fragman izlemem yetti şükür ki bugün finalmiş,bir ona gidiyor bir buna,gerçekte de ilk önce en son evlendiğiyle birlikteydi şimdi de diğeriylee birlikte magazinde izledim,ii bari dizi işe yaramış dizideki 2 adamı sıradan geçirdi:KK19:

tuba büyüküstünün güzelliğine söyleyecek lafım yok çok şeker ama her çektiği dizideki oyuncu ve yönetmenlerle adının aşk dedikodularına karışması çok itici gerçekten:89:

X