GÖRSELLİ SORU HASSAS OLANLAR GİRMESİN

Yani siz de bir kadınsınız bunlar hepimizin başına gelebilecek gayet doğal şeyler. Ki yazdım girmesin hassas olanlar diye. Girmeseydiniz ?
Iyide ben hala yeri burasi olmadigini dusunuyorum.
Kadiniz diye herseyimizi dökelim mi? Hassas degilim,is de beterlerini goruyorum. Isim geregi.
Sizinde doktora danismaniz daha dogru olur

ben görsel için kızmayacağım size tamam,ama Allah aşkına mantıklı bir şekilde düşünün. bizim bu anlattıklarınızdan ve attığınız görselden sizin gebe olup olmadığınızı anlayabilmemiz mümkün mü ??

yapmayın Allah aşkına. şuraya konu açmaktan daha kolay gidip eczaneden gebelik testi almak.

ben görsel için kızmayacağım size tamam,ama Allah aşkına mantıklı bir şekilde düşünün. bizim bu anlattıklarınızdan ve attığınız görselden sizin gebe olup olmadığınızı anlayabilmemiz mümkün mü ??

yapmayın Allah aşkına. şuraya konu açmaktan daha kolay gidip eczaneden gebelik testi almak.
Ay sen ne saçmalıyorsun bilgisiz cahil insan seni. Burası bir kadın uygulaması. Aynı şeyi yaşayan başına gelen binlerce kadına sordum ben sorumu. Senin gibi bilgisiz cahillere değil. Yaylan burdan

Iyide ben hala yeri burasi olmadigini dusunuyorum.
Kadiniz diye herseyimizi dökelim mi? Hassas degilim,is de beterlerini goruyorum. Isim geregi.
Sizinde doktora danismaniz daha dogru olur
Kusura bakma burada görsel yeri varsa ve bir çok kadın bu şekilde şikayetlerini paylaşabiliyorsa ben de paylaşırım rahatsızlık duyuyorsan çıkıp git ellerine kelepçe vurmadık ya burada dur diye

X