Görücü usulü tanışma

1- Erkeğin güzeli çirkini olur. Kesin bilgi, evlenince durum değişmiyor. Adam çirkinse evlenince de çirkin oluyor, güncelleme gelmiyor yani. :KK53: Bu adamı öpmek ister miyim diye düşününce, ıyyy diyorsanız evlenilmez net. Öpmek istenilmeyen adamla değil evlilik, flört bile olmaz.
2- Anneniz adamın işi garanti, sizin Kpss olmazsa diye garantilemek için istiyor. Ama önünü ardını düşünmüyor. Bence bir anne böyle yapmamalı.
3- Kesinlikle istemediğinizi net bir şekilde söyleyin. Sessiz kalırsanız, nazlanıyor utanıyor ayağına gelmişken şak diye yüzüğü takarlar. Neye uğradığınızı şaşırırsınız.
Bundan birkaç sene evvel anneme biri kızını çok beğendim oğlumla tanışsınlar demiş. Kızın tamam derse üstüne ev alırım, mükemmel düğün yaparım demiş. Annem kıllanmış ama bana yine de söyledi. Kararlarını kendin ver kızım, kısmetinse mani olmayayım vs. dedi. Ben de anne arkadaşın sana oğlunun fotoğrafını atsın dedim. İnstagram'ını vermiş o da.
Annemle açtık bir baktık ki... Aboooooo! Üstüme ev değil villa alsalar yine kesmez. Allah yaratmış bir şey denmez de yani, benden 10 yaş büyük, olacak gibi değil yani. Direkt reddettim. Görmeden kimseye tamam görüşelim bile denmemeli.
Siz bir de görüp beğenmeyip tamam demişsiniz. Niye?

Bende sizin yorumunuza %100 katılıyorum. Bende hiç ama hiç fotojenik değilim güzel çıktığım resmi görmemiş gibi her yerde paylaşmak isterim 😂😂 ama güzel kadınım her gören söyler zaten fotoğraftakinden daha güzelsin diye çünkü kendimi çok kasıyorum. Yani fotoğrafa bakmak bir kıstas olmamalı.
Ama istemiyorsa o ayrı konu görüşmek zorunda değil.
Ahaha faceye kendi güzel çıktığım fotoyu koymak için kırptığım arkadaşlarımın alaylarını az dinlemedim 😂 sattım arkadaşlarımı, çünkü güzel çıkmak kırk yılda bir gerçekleşiyor

1- Erkeğin güzeli çirkini olur. Kesin bilgi, evlenince durum değişmiyor. Adam çirkinse evlenince de çirkin oluyor, güncelleme gelmiyor yani. :KK53:
Ay buna hiç katılamadım. Gençken zayıflıktan kemçük suratlı olup kilo alınca yüzü oturan, spora gidip şekillenen, saç ektiren erkekler ucuza kapatılıp sonra değerlenen arsa gibiler ve geeçekten varlar😂

Ay buna hiç katılamadım. Gençken zayıflıktan kemçük suratlı olup kilo alınca yüzü oturan, spora gidip şekillenen, saç ektiren erkekler ucuza kapatılıp sonra değerlenen arsa gibiler ve geeçekten varlar😂
Evlenip yaşlılığını mı bekleyeceğim? :KK53: Bu yatırımlık bir durum değil. Arada geçen 10 yıl ne olacak?
Şimdiki sevgilim Best Model sayılmaz ama en azından istediğim gibi biri. Zargana sevmem ben, çok şişman olmayan iri tiplerden hoşlanırım. Öylesini buldum. Şimdi tutup zargana tipli birini bulup kilo alsın diye mi bekleyeyim?

Evlenip yaşlılığını mı bekleyeceğim? :KK53: Bu yatırımlık bir durum değil. Arada geçen 10 yıl ne olacak?
Şimdiki sevgilim Best Model sayılmaz ama en azından istediğim gibi biri. Zargana sevmem ben, çok şişman olmayan iri tiplerden hoşlanırım. Öylesini buldum. Şimdi tutup zargana tipli birini bulup kilo alsın diye mi bekleyeyim?

Kesinlikle katılıyorum. En güzel zamalarım gittikten sonra adam yakışıklı olsa ne olacak sanki.
Ayrıca zaman geçtikçe yakışıklı olanı da hiç görmedim bu yaşıma kadar.

Yav bir de andropoza giriyorlar zaten. :KK53: Kılık düzelse başka yer bozulabiliyor. Ne anladım bu işten?

Bu yorumun aklıma yıllar önce yaşanan bir olayı getirdi. doktora gelen biri adam 7 aydır eşiyle birlikte olmadığını, böyle giderse karısının kendisini terk edeceğini söylemişti. doktor iç açıcı şeyler söylemeyice. Adam doktora " ama hocam karım çok genç, ne yapicam şimdi demişti" aklıma o olay geldi.

Sen benden küçüksün tabii onu unutmuşum. Ben kırk yaş üstünün gelişimine tanıklık ettim ya sonucu bildirdim. Ama beraber yaşayan ne düşündü bilemem 😂 ya ama bazıları cidden çok karizmatik yaş alıyor 40tan küçük sanıyorum

ilk görüşmede evlilik karar verilmez birbirinizi tanımanız lazım belki partneriniz sizinle tanışmak istemeyecek
akışına bırakmak lazım

Maddi olarak çok mu yokluk durumdasiniz? Anneniz bu yuzden mi yapiyor boyle. Yoksa bi ev bi araba icin bilmedigi ve kizinin begenmedigini soyledigi bir insanla evlilik bu kadar israr cok garip doğrusu. 🙄 Ev arabayla evlilik mutluluk getirmeyebilir.
Illa begenmedigim.biri olacaksa ve maddi evlilik yapacak olsam daha buyuk oynardim ben olsam. Ev araba ne 😄😄😄

24 yaşındasın yaşın geçmiyor
Ayrica cocuk da 30 olsa bile gayet ideal yas farkı annen de zaten evi arabasi maaşı için istemiş belki de cocuk kaçacak senden bilemeyiz .Görüşünce sacmala odada dengesiz konuş yemek yapamam de mesela temizlik sevmem de makarna tek bildigim yemek de zaten cocuk kaçar 😁

Çocukla birebir konuşurken şu an evlilik düşünmediğinizi söyleyin. (Hem belki beğenirsiniz yüzyüze belli olmaz.) Annenize de herkes gidince beğenmedim dersiniz. Ailenizin daha 24 yaşında yaşın geçiyor demesi de çok ilginç.

İşin açığı çocuk belki de asla evet demeyeceginiz biriyken ailelerin dahil olması çok boş stres sebebi. Keşke başbaşa gorusseydiniz. Çok saçma olmuş. Ne diyecekler hadi bı odaya geçin mi 😅 çok mantıksız. Çocuğa da ailesine de ben önce işimi elime almak istiyorum deyin. En iyi şekilde hazırlanın hoşgeldiniz güle güle

X