Görüldü atan flört ?

İki ay önce bakıyordu da ne değişti?
Belki de size attığı gibi başkasına da dm atmıştır, ona ayiriyordur vaktini.
Ben olsam beni sallamayani hiç sallamazdim. Sana başka erkek mi yok? Ne artısı var bu adamın dmden yazan herhangi başka insandan

Buluşmaya önce erkeğin gelmesi gerekiyor.
Ayrıca siz bu adamı bırakın. Böyle hareketleriniz taklit eden, samimiyetten uzak, taktiklerle ilişki yürütmeye çalışan adamlardan hayır gelmez.
Evet bencede ilk erkeğin gelmesi gerek ama biz de durum şöyle ki haziran ayında onun bulunduğu şehirde benim arkadaşımın düğünü var ben zaten düğün için gideceğim yani ondan önce böyle bir planım vardı gitmişken de onunla da görüşürüm diye düşünmüştüm onunla tanışmadan önce benim haziran ayında oraya gideceğimin planı kesindi bir de o temmuza kadar izin kullanamıyor kullandığı gibi de ilk buraya gelecekti ama bunları konuşmaya değmez son söylediklerinize kesinlikle katılıyorum gönlüme söz geçiremedim ama halledicem teşekkür ediyorum

Sebep ne olursa olsun ilk buluşmaya siz gitmeyin. Ben gidebildiğim halde hiç bir buluşmaya bir erkekten önce gitmedim ve o teklif etmeden buluşma teklif etmedim. Siz de yapmayın. Bir şeylerin çabasında olmayan bir adamdan istediğiniz kadar etkilenin yol vermeniz lazım.

Sebep ne olursa olsun ilk buluşmaya siz gitmeyin. Ben gidebildiğim halde hiç bir buluşmaya bir erkekten önce gitmedim ve o teklif etmeden buluşma teklif etmedim. Siz de yapmayın. Bir şeylerin çabasında olmayan bir adamdan istediğiniz kadar etkilenin yol vermeniz lazım.

Adamı yüz yüze hiç görmediğinizi hatırlarsanız; herşey normale döner.
Evet haklısınız ama sürekli görüntülü konuşma arama vs şeklinle iletişim halindeydik buluşunca da her şey yerine oturur diye düşündüm saçma bir şeyler oldu kabul ediyorumm

Bu ilişkiden bir cacık olmaz demeye geldim. Başka birini mi buldun nedir ya??

Henüz görmediğin birine bukadar yapışmak neden?

Herkes o kadar haklı kii zaten artık arayıp yazmam buluşma vs de olmaz bu saatten sonra

Evet bahane ürettiğinin farkındayım zaten buradaki cevaplardan sonra iyice soğudum desem yeridir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…