Gorümce

Hanımlar benim 2 cocuk annesi bir gorümcem var.. Ama gel gelelim sanki hiç anne değilmiş gibi ergen takılıyor. Bi kac ay once çocuklar sıkılıyor dedik aradım çağırdım yedik içtik bide üstüne bizde kaldı. Eşim onun kucuk kızına şaka yapıyordu takıldı biraz ki dayısı yani. (Eşimin telefonu almisti ver oynama o benim falan diyordu) Sinirlendirdi çocuğu biraz ben dedim bak senin kardeşin takıntılı biri uğraşma alınır o anlamiyor şakadan dedim. Saçmalama bunda ne var alınır mı insan dedi Eşim. Ki kendiside onlara bakıp güluyordu birsey demiyordu. Neyse o evine gidince kokusu çıktı; esimi heryerden silmiş.. :) benimde yenilerde sosyal hesabım donuktu açtm ekledim olmayanları bu görümcemde yoktu onuda dedim simdi açtı beni eklemedi der diye ekledim baktım benide kabul etmemiş. Yahu yüzüme karşı birseyin yok hersey yolundaymış gibi konuşup ne insanin arkasndan is çeviriyorsun. Sinirlendim bende sildim. Esime de söylemeyeceğim bu olanlari. Cunku ne olursa olsun o kardesi ne yaparsa yapsin benim iyi düşünmemi istiyor ve karşılık vermemi istemiyor. Yahu enerjimi emiyor bu kadin olmasin cok daha iyi ıstemiyorum ya.... Ben birini sevmiyorsam oturup onunla güzelce muhabbet edip keyifle elinden birsey yiyemem yüzüne karşı 10.numara arkandan dönme dolap çeviriyor.. Ne bicim insan bunlar ben nereye düştüm ya.
Yav ne karışıyorsun onların işine, ben kanlı bıçaklı olsalar dönüp bakmam, oh ne rahat.

tabi ki kötü bir şey yapacak olursa uyarırım, dikkat et vs derim ama dinlemezlerse bana e aralarına girmem.

seni eklemesin boşver, görmezden gel, anlamamazlıktan gel.

Sen beni takip edene kadar varlığından haberdar değildim.

Varlığım pek hoşuna gitmiş belli ki eski konuları hortlatmaya kadar götürdün işi yarışa döktün.. Ben hâlâ senin varlığından haberdar olmak istemiyorum. Yoluna bak bacım.

X