Gorümce

He bu arada bence bu olayı eşinizden saklamayın söyleyin, ama gülerek, hani çocuğa geçen gün böyle böyle demiştin ya, bak kardeşim ertesi gun kapmış alem bu kadın valla falan diye

Hanımlar benim 2 cocuk annesi bir gorümcem var.. Ama gel gelelim sanki hiç anne değilmiş gibi ergen takılıyor. Bi kac ay once çocuklar sıkılıyor dedik aradım çağırdım yedik içtik bide üstüne bizde kaldı. Eşim onun kucuk kızına şaka yapıyordu takıldı biraz ki dayısı yani. (Eşimin telefonu almisti ver oynama o benim falan diyordu) Sinirlendirdi çocuğu biraz ben dedim bak senin kardeşin takıntılı biri uğraşma alınır o anlamiyor şakadan dedim. Saçmalama bunda ne var alınır mı insan dedi Eşim. Ki kendiside onlara bakıp güluyordu birsey demiyordu. Neyse o evine gidince kokusu çıktı; esimi heryerden silmiş.. :) benimde yenilerde sosyal hesabım donuktu açtm ekledim olmayanları bu görümcemde yoktu onuda dedim simdi açtı beni eklemedi der diye ekledim baktım benide kabul etmemiş. Yahu yüzüme karşı birseyin yok hersey yolundaymış gibi konuşup ne insanin arkasndan is çeviriyorsun. Sinirlendim bende sildim. Esime de söylemeyeceğim bu olanlari. Cunku ne olursa olsun o kardesi ne yaparsa yapsin benim iyi düşünmemi istiyor ve karşılık vermemi istemiyor. Yahu enerjimi emiyor bu kadin olmasin cok daha iyi ıstemiyorum ya.... Ben birini sevmiyorsam oturup onunla güzelce muhabbet edip keyifle elinden birsey yiyemem yüzüne karşı 10.numara arkandan dönme dolap çeviriyor.. Ne bicim insan bunlar ben nereye düştüm ya.
Tasvip etmedim ancak bayanın eşi vefat ya da bosanmis degil demi. Yanliş anlaşilmasın elbette davranışın tasvip edilir yanı yok ama sanki tavrı bizi istemiyorlar ayrı tutuyorlar tavri gibids. Şaka yapmiş eşiniz ama ondan çikip kafa da bunu mu kurduki acabaa 😕😫 psikolog lazim biraz ona🤔🤔🤔

Hanımlar benim 2 cocuk annesi bir gorümcem var.. Ama gel gelelim sanki hiç anne değilmiş gibi ergen takılıyor. Bi kac ay once çocuklar sıkılıyor dedik aradım çağırdım yedik içtik bide üstüne bizde kaldı. Eşim onun kucuk kızına şaka yapıyordu takıldı biraz ki dayısı yani. (Eşimin telefonu almisti ver oynama o benim falan diyordu) Sinirlendirdi çocuğu biraz ben dedim bak senin kardeşin takıntılı biri uğraşma alınır o anlamiyor şakadan dedim. Saçmalama bunda ne var alınır mı insan dedi Eşim. Ki kendiside onlara bakıp güluyordu birsey demiyordu. Neyse o evine gidince kokusu çıktı; esimi heryerden silmiş.. :) benimde yenilerde sosyal hesabım donuktu açtm ekledim olmayanları bu görümcemde yoktu onuda dedim simdi açtı beni eklemedi der diye ekledim baktım benide kabul etmemiş. Yahu yüzüme karşı birseyin yok hersey yolundaymış gibi konuşup ne insanin arkasndan is çeviriyorsun. Sinirlendim bende sildim. Esime de söylemeyeceğim bu olanlari. Cunku ne olursa olsun o kardesi ne yaparsa yapsin benim iyi düşünmemi istiyor ve karşılık vermemi istemiyor. Yahu enerjimi emiyor bu kadin olmasin cok daha iyi ıstemiyorum ya.... Ben birini sevmiyorsam oturup onunla güzelce muhabbet edip keyifle elinden birsey yiyemem yüzüne karşı 10.numara arkandan dönme dolap çeviriyor.. Ne bicim insan bunlar ben nereye düştüm ya.
Delimi ne :)Ay ole ınsanlar bıldıgın olumsuzluk eki ,Enerjı somuren ,İşin olmasın hiç

Görmemiştir kabul etmemiştir niye abartiyosun

Görümcem keşke bizi de engellese diyenler favlasın asjsjsjsjaj

Konu sahibi bence siz hassas birisiniz. Engellediyse kendi bilir eşiniz düşünsün siz değil

Benim 2 gorumcemde ayni böyleler yanyanayken güler konuşur yer içersiniz sofranıza otururlar kahvenizi içerler tüm bunlar olurken malzeme toplarlar ertesi gün destansı mesajlar atmak için yada aylar sonra sen bana fiii tarihinde şöyle bakmıştın böyle yapmıştın diye
En son kurban bayramında yüzyüze görüştük pandemi nedeniyle ondan once de uzun sure gormedik birbirimizi gorumcemin kizi genc kız cok güzel zayıflamıştı bende zayiflamak istiyorum kizi gorunce direk vaaavvv inanamıyorum nasıl başardın bunu dedim ertesi gün bunu bile olay yaptılar nasıl başardın demisim niye O beceriksizmiymis 😱 nasıl bu anlam çıktı anlamadim sonra biseyi daha sorun ettiler 3 aydan fazladır iletişim kurmuyorum kopardım bağımı görürsem merhaba derim o kadar

Bir tanede bende var sizinki gibi gelir YYer içer yanında melek arkamdan şeytan gibi konuşur bi ara hergün geliyordu bıktırmıştı artık eşinin Memleketine kalmaya gitti de bu sene yazın yine gelir bıktırır beni benin 2 çocuğum var onun da 2 ama felaket çocukları ne terbiye ne bisey çocuklarımla uğraşırlar eline ne gelirlerse fırlattılar annelerinin yapacakları şeyleri benden istiyorlar annesi anca yesin terbiye vermemiş çocuklara hep dedikodumu yapar arkamdan hiç sevmiyorum

Ya ne tuhaf insanlar var. Boyle şeye alınganlık yapiyor esinizle birlikte siz de yaniyorsunuz. Benzer bi olay bizdede olmustu. Esim kendi yeğeni ile tartismisti ve kusluk olusmustu ikisinin arasinda. Yegeni ile yaşıt sayılırız bu arada. Her neyse kiz esimi engelledi her yerde, ayni sekilde beni de. Benim olayla sifir alakam var. Bunlarin gecmisteki konulari. Kiz yetmiyormuş gibi halalarinida engelledi (halalari görümcelerim olur). Anliyacaginiz asiri derece tuaf bu yetmiyormuş gibi kizin kücük kiz kardedi beni heryerde engelledi ama amcasi, yani kocami degil. Cok komik yeminle. Ben napiyorum görmüyorum duymuyorum hic de onlarla samimi olmuyorum. Sizede aynisini tavsiye ederim. Muhattap olmayin. Aile arasinda görüsün fazla samimi olmayin derim.

Çekilmez böyle tipler. Zorunda olmadıkça görüşme huzurun kaçmasın

Tasvip etmedim ancak bayanın eşi vefat ya da bosanmis degil demi. Yanliş anlaşilmasın elbette davranışın tasvip edilir yanı yok ama sanki tavrı bizi istemiyorlar ayrı tutuyorlar tavri gibids. Şaka yapmiş eşiniz ama ondan çikip kafa da bunu mu kurduki acabaa 😕😫 psikolog lazim biraz ona🤔🤔🤔
Yok canım eşi sağ.. Eşime söyledim bu yaptıklarını hiiiç oralı bile olmadı. Sen tanımadığın için anlam veremiyorsun ama ben tanıyorum normal böyle yapması onun kafası yarın düzelir pişman olur yaptığına dedi. Tutarsız biri. Genelde böyle hareketleri... Dediğin gibi psikolog şart.

Benim 2 gorumcemde ayni böyleler yanyanayken güler konuşur yer içersiniz sofranıza otururlar kahvenizi içerler tüm bunlar olurken malzeme toplarlar ertesi gün destansı mesajlar atmak için yada aylar sonra sen bana fiii tarihinde şöyle bakmıştın böyle yapmıştın diye
En son kurban bayramında yüzyüze görüştük pandemi nedeniyle ondan once de uzun sure gormedik birbirimizi gorumcemin kizi genc kız cok güzel zayıflamıştı bende zayiflamak istiyorum kizi gorunce direk vaaavvv inanamıyorum nasıl başardın bunu dedim ertesi gün bunu bile olay yaptılar nasıl başardın demisim niye O beceriksizmiymis 😱 nasıl bu anlam çıktı anlamadim sonra biseyi daha sorun ettiler 3 aydan fazladır iletişim kurmuyorum kopardım bağımı görürsem merhaba derim o kadar
Elticiğim sen misin? Benim görümcelerimi tarif ediyorsun aynı :halay:7 tane var bende bunlardan. Bide arar birbirlerini doldururlar....

Madem huyunu biliyorsunuz neden çağırdınız koyun mesafenizi olsun bitsin.. ayrıca şunu da anlamadım katdesım ne yaparsa eşim iyi olmamı istiyor valla bende yengeyim görumxem zıttır dediğim dedik eşim bunun huyu böyle değişmez ne yapayım dedi doğrudur dedim benden pek samimiyet bekleme o zaman ben abisi annesi değilim demiştim bende 9 aylığım o da.. Ben pek samimi değilim mesafeliyimdir görüşmem etmem o ararsa bozmam konuşuruz valla aramam garip bi insan ama eşimin yanında da kötülemem yani. .

Aynı zamanda görumceyimde. Görumcelik hiç yapmadım ama gene yaranamadım. Halam bizdeydi halam daha çok görumxelik yapmıştır yenge hnma umurumda değil yenge hnmı sevmem yıllarca sinsilikleriyle uğraştım.. abimi de yengemi de görümcemi de aramam arada kv kendi annem o kadr .. bence fazla samimiyet kurmayın

İnanır misın bu yazdiğın bana hiçbirsey gibi geldi.. benim görümcemin bir dügün salonu dolusu insanin icinde esime evde cocuk yapacak karımı var dedigini duydum ben... hemde yeni ameliyat olmuş,felç riskinden henüz kurtulmuşken.. o yuzden bunlar ufak tefek seyler bosveer cani isterse barisir istemezse rahat edersin 😉

Bu olayların üstüne eklemeniz...

Bende görücemle 6-7 yıldır görüşmüyorum. Adını bile anmıyorum. Eşimin ailesi bana ondan bahsettiğinde ben dinlemek istemiyorum dyp konuyu kapatıyorum. Çokda umrum dğil. Sizde fazla takmayın, aman da sosyal medyada silmiş vs ergen ergen takılsın. Siz keyfinize bakın. Bırakın ne hali varsa görsün. Yarası olan gocunur.

X