Aile Planlaması Görümce

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

NurMelegim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2022
1
0
25
Merhaba arkadaşlar ben 7 Aylık evliyim eşimle çok mutluyuz aramız çok iyi ailesine karşı herşeye karşı beni savunur benim bir damla gözyaşım için kendiside ağlar. Biz kaynanamlarla altlı üstlü oturuyoruz kaynanama birkaçhaftadır inmiyorum eskisi gibi ve görümcem eve geldi bana hesap sorar gibi sen ne yapmaya çalışıyorsun falan dedi anama babama birşey olsa seni aşağı sokmam dedi ondan sonra evlenmeseydin dedi sadece eşinle mi kuruyorsun yuvayı dedi bende sadece onu sevdiğim için geldim ve evlendim onlarla tanışmıyordum bile kardeşim ya bizi tercih eder ya seni dedi bu çok saçma değil mi ya siz olsanız böyle birşeyi tahammül edebilir misiniz Tamam kardeşisin ama bi 20 sene sen vardın artık bir 20 30 senede ben olucam eşimin yanında bu ne saçma bir düşünce evlenince iki günlük bir insan olarak gelmiyorsun ömür boyu düşüncesiyle geliyorsun

Hiçbir şey yokken mi ne yapmaya çalışıyorsun, annemle babama bir şey olursalı cümleler kurdu? Satır araları boş üzgünüm. Valla elli tane karı koca bulunur ama aile özellikle anne baba bir tanedir orası başka; ama evlenince kendi çekirdek ailen oluyor, öncelikler değişiyor. Herkesin yeri ayrı dolayısıyla karşılaştırmaya çalışmak anlamsız.

Buyursun seçsin kardeşin hodri meydan derdim.
Zorla insanı kötü ediyorlar.

Gorumceniz bunları soylerken eşiniz de evde miydi? Ya da sonradan eşinize anlattınız mi? Kayınvalidenizin evine birkaç haftadır gitmeme sebebiniz nedir? Aynı binadayken bu kadar uzun süre gorusmemek için bir şey yaşanmış olmalı. Konuyu biraz daha açarsanız daha iyi tavsiyeler gelebilir.

konunun aile planlamasina açılması isabet olmuş, bu aile apartmaninda çocuk yapmayın :p

ayrıca sormak istiyorum, beyiniz sizi çok seviyor göz yaşınıza ağlıyorsa ne diye sizi annesiyle altlı üstlü oturtuyor, bir de ablasına laf söyleyecek yüz veriyor?

Evinizi ayirin kendi özeliniz kendi hayatiniz olsun, gözlerden irak yasayin hayatinizin tadini cikarin öylelerin seviyesinede inmeyin esinizlede bu yüzden tartismayin ama bu konuyu dile getirin. Haberi olsn..

X