Görümce

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hayır benim orda onu yazmamin nedeni kötü bir niyet değil ki asla da olamaz yadirgamak benim haddime değil olmadı da hiç bir zaman
Dul olmasaydı normal mi olacaktı davranışı?
Alakası yok. Niyetiniz ne bilmem ama duş diye aşağlamışsınız, beni çekemiyor demiş gibi olmuşsunuz.
Konuya dönersek ben olsam bulaşmaz evel eski benle konuşmaz der geçerdim.

Kimse medeni halini sormadi. Üstelik dul yazmanizi iyi niyetli bulmadim. Boşanmış, bekar yazabilirdiniz. Siz de fenasınız, az değilsiniz bence.
Art niyet satır aralarından okunuyor değil mi? Karadul gibi beni ve ilişkimizi kıskanıyor demek istiyor konu sahibi, o yüzden belirtiyor :) Kaldı ki kimse kimseyle böyle şak diye iletişimi kesmez, her şey iki başlıdır, konu sahibi de melek değildir.

Küsme sebebine bak oğlunu kıskanan kaynana gibi olmuş. Dertsiz başınıza dert açmayın konuşmayiversin oda nolcak ki

Art niyet satır aralarından okunuyor değil mi? Karadul gibi beni ve ilişkimizi kıskanıyor demek istiyor konu sahibi, o yüzden belirtiyor :) Kaldı ki kimse kimseyle böyle şak diye iletişimi kesmez, her şey iki başlıdır, konu sahibi de melek değildir.
Yalandan yazmış bir de, "ne oldugunu anlamadim ama tamam numaranı siliyorum .s.s.s.s "

Burada anlatmadığınız şeyler var gibi konu sahibi. Aranızda bir şey geçmiş ki size öyle demiş.

Merhaba kızlar yeni üye oldum bir sıkıntım var fikirlerinize ihtiyacım var şimdiden teşekkür ederim. Nişanlıyım nişanlımla 4 yıllık bir sevgililik dönemimiz oldu görümcem nişanlım benimle çok ilgileniyor diye kardeşiyle buyuk bir tartışma yaşadı benim hiç bir şeyden haberim yoktu bana mesaj attı numarani sildim sende numaramı sil bana tek mesaj dahi atma dedi tamam dedim hiç bir şey anlamadım ama sileceğim dedim ve sildim. 3 yıldır hiç bir şekilde konuşmadık. Erkek arkadaşımla nisanlandik Nişan'da konuşma geçmedi aramızda sadece hoş geldin dedim o kadar bayramda annem çok ısrar etti ara büyüğün büyüklük sende kalsın diye ama dinlemedim aramak istemedim ve aramadim hata yapan oydu o yüzden ondan bekliyorum ilk adımı ama onun atmaya niyeti yok gibi ne yapmam lazım benden 5 yaş büyük kendisi hakkınızı helal edin biraz uzun oldu 🙏
Bana tek mesaj dahi atma diyen kişi kim olursa olsun telefonumdan sildiğim gibi hayatımdan da silerim. Söz konusu kişi gorümceniz olduğu için gönlünüzden çıkarmış olsanız da hayatınızdan çıkmaz.
Bir köşede dursun.. Sizde 5 yaş büyükmüş
Büyüklüğünü bilip olgun davransaymış.Zorla güzellik olmaz.

Yani sizlerde bilin onunda kendisine göre sorunları var anlamında belirtmek istedim ben bana ne yapılırsa hep iyi niyetle yaklaştım şu anda bile onu belirtip ona göre yorum yapmanızı istedim
Herkesin sorunlari var. Siz herkesi boyle mi tanımlıyorsunuz? Arkadaşlarınız için sevgilisi yok annesiyle sorunlu, babasıyla küs gibi tanımlarınız mı mevcut?

Kız körün istediği bi göz Allah vermiş iki göz 😂 bide dert edinmiş kendine masumum ... Ben küsüyorumda konusmuyorumda mesafede koyuyorum yine bi yolunu buluyor benle konuşmanin 😂 bu arada benimki 10 yaş büyük şaka bi yana sana saygi göstermeyen senden 10 yaş buyukte olsa küçkte olsa kimse hayatindan cikaricaksin net 😁 benimki bi delik bulup giriyor çok özendim sana yahuuu 🤭

Merhaba kızlar yeni üye oldum bir sıkıntım var fikirlerinize ihtiyacım var şimdiden teşekkür ederim. Nişanlıyım nişanlımla 4 yıllık bir sevgililik dönemimiz oldu görümcem nişanlım benimle çok ilgileniyor diye kardeşiyle buyuk bir tartışma yaşadı benim hiç bir şeyden haberim yoktu bana mesaj attı numarani sildim sende numaramı sil bana tek mesaj dahi atma dedi tamam dedim hiç bir şey anlamadım ama sileceğim dedim ve sildim. 3 yıldır hiç bir şekilde konuşmadık. Erkek arkadaşımla nisanlandik Nişan'da konuşma geçmedi aramızda sadece hoş geldin dedim o kadar bayramda annem çok ısrar etti ara büyüğün büyüklük sende kalsın diye ama dinlemedim aramak istemedim ve aramadim hata yapan oydu o yüzden ondan bekliyorum ilk adımı ama onun atmaya niyeti yok gibi ne yapmam lazım benden 5 yaş büyük kendisi hakkınızı helal edin biraz uzun oldu 🙏
Ben konuşurdum sanırım ya, istemiyorsa hala bir daha denemezsiniz yine uzun bir süre… ama sonuçta eşinizin kardeşi olacak, çocuğunuzun halası. Belki kolayca çözülecek bir durum var, belki o da konuşmak istiyor konuşamıyor. O büyük olabilir ancak büyüklük sizin olsun😊 bir şey kaybetmezsiniz❤️

Şimdi durduk yere size numaranı sildim sende sil bana tek mesaj dahi atma dedi ve siz de tamam diyip sildiniz öyle mi?
Aranızda belli ki bir şey geçmiş ya da siz de bu durumdan hoşnutsunuz ki karşınızdakini muhatap alıp Neden? Ne oldu ki? Diye sorma gereksiniminde bulunmamışsınız. Enteresan bir durum.
Size yalvarın barışın demem ama o ilk olayda hayırdır ne oldu ki? Diye sormamanız çok saçma.
Diye düşünmüştüm taa ki 30 yaşında dul mesajınızı görene kadar.
Her şey karşılıklı demek ki.

Hayır benim orda onu yazmamin nedeni kötü bir niyet değil ki asla da olamaz yadirgamak benim haddime değil olmadı da hiç bir zaman

Insanlar kendi zeka seviyeleri cercevesinde yalan soyler ve karsisindakinin inanmasini beklermis.

Size gorumcenizin yasini soran birine DUL diye belirtmeniz, sizin karakteriniz hakkinda ipucu veriyor. Gorumce umarim bi daha sizinle hic iletisim kurmak zorunda kalmaz, siz de ayni sekilde bosverin kadinin hayatina hic girmeyin.

Yol yakınken ayrılmanı tavsiye ederim.Erkek tarafında da kız tarafında da aileyle eşlerin ilişkilerini dengeleyen bireylerdir yok olmuyorsa olmaz.Daha şimdiden böyleyse ilerde çok sıkıntı yaşarsın.Görümcemde saçma sapan biriyle evlendi,geçtiğimiz yaz baba evine geri döndü sonra barıştılar,şuan yine boşanmaya çalışıyorlar bu süreçte boşanmanın evlenmekten çok daha zor olduğuna şahit oldum.

Belki gorumcenize de hiç alakası olmayan bir yerde (iyi niyetle 👹) dul demişsinizdir ondan şak diye iletişimi kesmiştir. Annenizin sizden adım atmanızı beklemesi bana sizden kaynaklanan hataların da olduğu izlenimi verdi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X