Görümcek ve sinsi eş ailesi

görüsmezseniz olur biter olmuyorki esiniz icin mecburen yüz yüze gelmek zorunda gelmese sonra ailesi daha kin besleyecekler oglumuzu bizden kopariyorsun muamelesi yapacaklar esinizde bu durumdan rahatsiz olacak arkadasin degilki görüsmezsiniz olur biter hadi uzaklas mesafeni koru samimi olma demeni anlarimda
Ay gelirse gelsin ya muhatap olmak zorunda mı. İlla akraba diye eş hatrı diye muhatap olamam kimseyle

Oralara kadar gidip acik aramak pessssss aaaaaaaaa inanmiyorum bak burdan bagiriyosunuz catladik kiskandik diyeee konu disina cikmadik demissin birak konuyu kadinin sayfasinda yatmissinizzz ben daha fazla bu tarz fesat insanlarla polemige giremicem allah kalbinize göre versin sizlere tek duam bu sevgiyle kalin
Kaç sayfa oldu hala kimseye kıskanıyorsunuz dışında bir şey diyemediniz. Kim neyi kıskansın kıskanılacak bir şey bile yok ama anlatıyorum, bu hastalık diye, paranoyanın bir versiyonu diye. İnş uzmana danışırsınız eninde sonunda ve hayatınız düzelir

Ay yok inanin ugrasamicam. Ben şuan anlattiği kadarina yorum yapma
Kaç sayfa oldu hala kimseye kıskanıyorsunuz dışında bir şey diyemediniz. Kim neyi kıskansın kıskanılacak bir şey bile yok ama anlatıyorum, bu hastalık diye, paranoyanın bir versiyonu diye. İnş uzmana danışırsınız eninde sonunda ve hayatınız düzelir
Ya bi git basimdan allah askina ya iş bul kendine sen daniş uzmana bence baskalarini nasil kiskanmadan yorum yaparim diye. Paronaya sensin bak kurmussun kafanda ben o kisiyim diye allah askina yazma ya vaktini daha faydali seylere paylaş. Uzak dur benden catacak baska insan bul

Ya bi git basimdan allah askina ya iş bul kendine sen daniş uzmana bence baskalarini nasil kiskanmadan yorum yaparim diye. Paronaya sensin bak kurmussun kafanda ben o kisiyim diye allah askina yazma ya vaktini daha faydali seylere paylaş. Uzak dur benden catacak baska insan bul

Baş edemedin ağlıyorsun şimdi. Valla yıllık izin aldım Şuan tek işim sürekli kendilerinin kıskanıldığını sanan paranoya belirtili insanları halk sağlığı için psikoloğa yönlendirmek 😂

Baş edemedin ağlıyorsun şimdi. Valla yıllık izin aldım Şuan tek işim sürekli kendilerinin kıskanıldığını sanan paranoya belirtili insanları halk sağlığı için psikoloğa yönlendirmek 😂
Heh cok guzel degil mi kendin git işte burda kendini tatmin etme boşuna. Yada guzellik salonuna git biseyler yaptik estetik falan baksana güzellerle derdin olduguna göree bunun icin burda zaman harciyosun guzel olanlarla ugrasiyosun simdi anliyorum senii gercekten cok uzuldum bastan soylesen hiç laf anlatmaya calismazdim hayatim. hee bu arada ne yaparsan yap nereye gidersen git ne kendin guzellesirsin ne de kalbinin katranlığı degişir allah sifani versin bebeğim

Merhaba kk üyeleri
Tecrübesiz olduğum için sizlerden fikir almak adına tüm şeffaflığı ile olayları anlatıcam
Biz görümcem ile farklı şehirlerdeyiz eşimden 4 yaş küçük bu sene mezun olmuş, kpssye hazırlanan bir görümcem var.
Görümcem en başlarda bana çocuksu geldiği için kıskançlıkları gözüme batmamıştı fakat son birkaç aydır çok soğudum nedenlerine gelecek olursak:
Nişan bohçası alışverişinde takı alışverişinde bana alınanları kıskanıp kendisine de takı aldırmış elbise aldırmış biri
Tüm bunlara hadi genç kız biraz da şımarık tek kız, kıskanmış olabilir dedim
Yüz yüze hiçbir şey yok gibi davranıyor ama eşimin mesajlarını okudum (muhtemelen tam cesaret edemiyor beni kötülemeye) ara ara yengem niye şurada şöyle davrandı burada böyle yaptı şeklinde mesajlarını okudum eşimde hep geçiştirmiş konuları.
Özellikle eşimle kendi paramızla bir yere gezmeye gidince evimize birşeyler alınca sanki onların parasıyla yapıyormuşuz gibi tüm ailenin suratını düşürmesi bana çok saçma geliyor.
Ha şu detayı da vermek isterim ki eşim bekarken gezmiş tozmuş bir insan hiçbir problem kıskançlık olmadı da benimle evlendikten sonra kendi paramızla gezmemiz neden hazmedilemiyor onu anlamıyorum.
Sürekli sanki onların payı varmış da onlardan kısıp yapıyoruz gibi anne kız özellikle para harcama noktalarımızda çok kıskanç olduklarını hissediyorum.
Kimse yanlış anlamasın ama beğenilen biriyim.
Çok soğudum bir senelik evliyim ama. Çok sinsi geliyorlar bana ve sürekli gözleri malımızda mülkümüzde gezmemizde gibi geliyor. Kendileri maddi olarak orta düzeyde insanlar. Biz tabi 2 memur olduğumuz için mi bilmiyorum çok gözlerine batıyor.
Ha eşin hiçbir şey demiyor mu cular gelmeden söyleyeyim eşimin yanında herkes beni çok seviyor nedense bu laf sokuşlar vs daha çok yalnızken ve sinsice yapılıyor, dışarıdan bizi gören biri anlaşıyoruz sanar öyle söyliyim. Görümceminki ise bence direkt kıskançlık. Siz çok iyi durumdasınız yazık bize tarzında üstü kapaklı cümleler kurup duran biri. Bir kere eşimin yanında demiş bulundu eşim sağolsun sende yengen gibi kpssyi kazan sende gez harca abim dedi.
Öncelikle eğer calismiyorsaniz evet gözlerine batar oğulları çalışıyor siz bol kepceden yiyorsanız yani,gorumcenin kıskanması olabilir bence abisinin gülüydu bı kız geldi aldı elinden,arada götürün,onada birşeyler alın ne var yani,eşiniz harçlık versin size ne yani anlamiyorum,bir de sogumussunjz ben eşinizin yerjnde olsam su laflardan sonra ben sogurdum sizden

Heh cok guzel degil mi kendin git işte burda kendini tatmin etme boşuna. Yada guzellik salonuna git biseyler yaptik estetik falan baksana güzellerle derdin olduguna göree bunun icin burda zaman harciyosun guzel olanlarla ugrasiyosun simdi anliyorum senii gercekten cok uzuldum bastan soylesen hiç laf anlatmaya calismazdim hayatim. hee bu arada ne yaparsan yap nereye gidersen git ne kendin guzellesirsin ne de kalbinin katranlığı degişir allah sifani versin bebeğim
Bak nasıl da itiraf ettin konu sahibi olduğunu 😂 ya ne güzeli ne güzeli kimse görmüyor, güzelim demek sadece bir cümle. Ben desem aynısını nerden bileceksin gerçekten öyle miyim değil miyim? Aynı o hesap, hem güzelsen güzelsin başından beri kimse çirkin demedi ama sen hep güzelliğim kıskanılıyor dedin çünkü kendine sen bile inanmıyorsun. O yüzden şu konuşmaların sadece senin hastalığının boyutunu ortaya sermek dışında bir şey yapmıyor. Bak gerçekten senin iyiliğin için diyorum. Önce kıskanıyorlar diye her bakışa anlam yükleyip kendi hayatını kötü ettin sonra destek görmek için ikinci bir hesaptan çift kişilik uydurdun. Yapma. Zararın hep kendine.

Ev, araba, arsa vb. şeyler aldığınız zaman sadece eşinle ikinizin arasında kalsın. Bizde de var o gorumcelerden hem de bir sürü :halay: yeni dükkan aldık. Eşim kimseye söyleme özellikle benim ailemden kimse bilmesin dedi. Niye diye sorduğumda da herkes para istiyor sonra dedi. Gerçekten öyle oluyor. Benim görümcemin biri ben kocamdan boşandım memur maaşımla geçinemiyorum bana ev al dedi. Bilgisayar istedi. Geçenlerde de Dyson şarjlı Süpürge istedi. Eşimde benim çocuklarım var onların rızkını kimseye veremem dedi.

Aldığınız şeyleri görüyorlar ve kendilerine de istiyorlar. Sanki tuvaletten parayla çıkıyoruz. Birde benim herşeyime laf söylüyorlar. Bende iyice soğudum ama görüşüyorum eşim çünkü herşeyi görüyor biliyor ve beni her ortamda savunuyor. Bunlara şahit olduğum için eşimi kırmamak adına görüşüyorum. Ama arayıp sormuyorum onlar ararsa açıp konuşuyorum. Gelmek isterlerse buyrun diyorum. Eşim için bende davet ediyorum. sizde o şekilde devam edin

Mesela hangi sebeple bunu dediniz? Ben de aynı konuyu okudum göremedim. Başka bakış açılarını da öğrenmek isterim.
Konu sahibi detayları kaldirip konuyu kisaltmis. Ilk haliyle okusaydiniz sizde gorebilirdiz. Muhtemelen sildigi detaylar geri gelecektir cunku yasak silmek, o zamn tekrar okuyun bence

Evet baktım yorum yapmıyorsun sen açayım dedim. Nasıl kıskanç insanlar toplanmış varyaa ahh ahhh kızın memur olmasini güzelim demesini dahi kabul edememişsiniz onların böyle yapması normalmiş zaar😀 herkese kalbi gibi bir hayat dilerim.
Memur olmak kıskanılacak bir şey mi ya, kim niye kıskansın

Yooo bugün yazdi saatine bakın🤣
Screenshot_20240411-132804_Chrome.jpg

Sizden önceki kişi cuma gün saat 19:19 da yazmış. Siz bugün 10:42 de yazmışsınız. Anlık ss.

X