Görümcem ve dengesizliği

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eşim bu duruma üzülüyor. Çünkü sebepler genelde onunla ilgili oluyor. Ve araya beni de koymaya başladılar. İşin saçma olan kısmı da bu zaten.
Eşiniz üzülüyorsa eşiniz halletsin. araya sizi koyuyorlarsa da yine eşiniz ailesiyle halletmeli bu durumu. Sizin kimseyi ekarte etme saf dışı bırakma artık tanımı her neyse böyle hakkınız yok çünkü aile onlar. Ki bunun örneğini çok gördüm erkekler bugün kendi ailesinden dert yanar üzülür hatta bazen görmek istemez yarın ama onlar benim ailem derler. Siz mesafeyi koymuşsunuz ee daha da ilerisi sizi aşıyor. Hiç birimiz eş ailesindeki insanlara bayılmıyoruz yıllarca görmesek canımıza minnet ama yapacak bir şey yok sonuçta evlilik bu çok klişe ama aileyle yapılıyor

Sizin amacınız ne ? Tamam işte eşinizi sindirip ablasından nefret ettirmişsiniz.

Fakat anne - babasına yaptıramazsınız prenses hanım..

Evlatlarını, sırf siz teşrif edeceksiniz diye evlerinden kovamazlar.
Elinizden gelse onun için de çaba harcayacaksınız !

Eşinizin ailesini sevmiyorsanız gitmeyin gelmeyin..Onlarda size meraklı değil emin olun.

Daha nasıl dikkat çekmeyim diyorsunuz ya inanın eninde sonunda niyetiniz anlaşılacak işte o zaman merak etmeyin kimseyi etrafınızda göremezsiniz.Onlar da sizi istemez zamanla..

O yokmus gibi davran. Soru sorarsa ya duyma ya kisa kes. Evine gelmek isterse yogunum de. Hayatina devam et

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X