Görümcemin esinin terbiyesizligi

Kader2410

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2017
265
82
Tatile beraber geldik ve görumcem 2 senelik evli baska sehirde kaliyor ve enistem beni tanimiyor nasil biri oldugumu yani ben öyle dusunuyorum 2-3 aya bir kere görusuoz her Neyse tatile geldik adam bana o Kadar saygisizki sonucta esinin abisinin karisiyim.
Görumcem bulasiklarimi lavaboya koymus bana sormadan bosaltmis yolda getirdigimije esyalari bir gün sonrada yikiyordu lavaboda esi bagirdi birak diye !!! Ne yikiyorsun senin mi !!! Git evlerinide temizle git arabalarinida temizle !!! Böyle sert konustu bende dedim ki senin problemin degil bana hemen tepkisi > benim Problemim!!! NeYse konusmadim hic muhattap bile olmadim 2 gün gecti bu sefer su meselesi beraber bi evde kalioz ya tatilde suda hep soguk oluo ben banyodayim bagirarak Kader cikkk bende dus yapacam butun sicak suyu kendine mi alion dedi bende ciktiktan sonra su zaten soguktu dedim banyoya girio kendi kendine söylenio...
benimde tepem atti yemekte otururken görumceme dedimki seninle sonra Bisey konusacam bana dio ki ben seninle konuscak biseyim yok git onunla hallet öyle diyince bende masada kendisine dedim ki Hepsi senin yuzunden Sen beni kocana kötülemeseydin asla bana Böyle terbiyesiz olmazdi beni nerden taniyor!! Öyle tartisma basladi ve dedim ki sizinle görusmek istemiyorum esim bi saydirio bana bicak firlatcak o Derece ve enisteme o kadar iyi ki bana masada dio KALK CIK DISARI GÖZÜM GÖRMESIN SENI !!! Tabiki cikmadim kalkti esim küstü gitti suan ben anlamiyorum suclu benmisim gibi hepsi bana Tavirli

Tatile beraber geldik ve görumcem 2 senelik evli baska sehirde kaliyor ve enistem beni tanimiyor nasil biri oldugumu yani ben öyle dusunuyorum 2-3 aya bir kere görusuoz her Neyse tatile geldik adam bana o Kadar saygisizki sonucta esinin abisinin karisiyim.
Görumcem bulasiklarimi lavaboya koymus bana sormadan bosaltmis yolda getirdigimije esyalari bir gün sonrada yikiyordu lavaboda esi bagirdi birak diye !!! Ne yikiyorsun senin mi !!! Git evlerinide temizle git arabalarinida temizle !!! Böyle sert konustu bende dedim ki senin problemin degil bana hemen tepkisi > benim Problemim!!! NeYse konusmadim hic muhattap bile olmadim 2 gün gecti bu sefer su meselesi beraber bi evde kalioz ya tatilde suda hep soguk oluo ben banyodayim bagirarak Kader cikkk bende dus yapacam butun sicak suyu kendine mi alion dedi bende ciktiktan sonra su zaten soguktu dedim banyoya girio kendi kendine söylenio...
benimde tepem atti yemekte otururken görumceme dedimki seninle sonra Bisey konusacam bana dio ki ben seninle konuscak biseyim yok git onunla hallet öyle diyince bende masada kendisine dedim ki Hepsi senin yuzunden Sen beni kocana kötülemeseydin asla bana Böyle terbiyesiz olmazdi beni nerden taniyor!! Öyle tartisma basladi ve dedim ki sizinle görusmek istemiyorum esim bi saydirio bana bicak firlatcak o Derece ve enisteme o kadar iyi ki bana masada dio KALK CIK DISARI GÖZÜM GÖRMESIN SENI !!! Tabiki cikmadim kalkti esim küstü gitti suan ben anlamiyorum suclu benmisim gibi hepsi bana Tavirli
Ne kdar ayip siz dustayken kapiya mi tikliyor hadi cik artik diye ..? Bu okudaklarima gercekten inanamiyorum .. bütün bunlar olurken esiniz nerede acaba ?

Sana eşin saygisiz başta, esinden saygi gormuyorken onun ailesinden mi bekliyorsun? Esinin tepki verecegini bilse enişte bunlari rahat rahat yapamazdi bu derece. Daha ustune eşin tarafindan masadan kovuluyorsun.

Bu arada kimse sizin kirlilerinizi yikamak zorunda degil, bu konuda ben olsam ben de kizardim. Ne diye birlikte tatile cikiyorsunuz ki bilmediginiz etmediginiz insanla.

Hiçbişey anlamadım :KK57: Bu yüzgözlük nerden geliyor karşılıklı olarak??

Belki de adamın stili budur, kabadır. Neden görümcenizi sorumlu tuttunuz ki? Kibarca eşinin tavırlarından rahatsız oluyorum deseydiniz bu kadar tepki çekmezdiniz.
Acayip sinirliydim öyle kibar konusamadim cunku buraya yazdigim gibi degil adam asiri tuhaf esine askim canim herseyini yapio bana gelince dusmanmis gibiyim sanki önceden görumcemle problemlerimiz vardi bilirsiniz görumceler nasil ayni o sekil ve ben dusunuyorum hakkimda baya konusmus yoksa adam niye saygisiz olsun bölye

Eşiniz deli mi ne? Karısına saygısızlık yapılmasına ses çıkarmadığı gibi bir de insanların yanında kendi de öyle saygısız davranıyor. Yani yerinizde olsam ne halt yerseniz yeyin ben gidiyorum der, toplar çantamı giderdim. Ayrıca görümce sizi kötülememiş olabilir, masada yaptığınız şey iftiraya girebilir bu durumda. Sonuçta bilmiyorsunuz hakkınızda ne demiş ne dememiş. Belki de kocasının davranışları tamamen kendi kütüklüğündendir. Eşek kadar adamın terbiyesizliklerini niye karısına mal ettiniz? Ben de ortamdaki en masumu görümce olarak gördüm. Kadın bir şey yapmamış ki. Ya da anlatmadıklarınız mı var?

Görümcebizle aranız pek iyi değil anladığım kadarıyla konuşacak bir şeyim yok dediğine göre, madem aranız bozuk neden birlikte tatile gidiyosunuz, madem gittiniz neden o kadarsaygısızlığa tahammül edip susuyosunuz ağzının payını vermiyosunuz ve eşiniz böyle karaktersiz bir adamın peşine düşüp tatile gidip neden kendinizi küçük düşürüyorsunuz, seviyorum ölüyorum deyip evlenmeyin lütfen bu adam bana koca çocuklarıma baba olur mu ailesini ailem olarak görebilirmiyim bir ölçün biçin sonra evlenin, kimseyede kendinizi ezdirmeyin.

Siz niye görümcenizi araya karıştırıp ona kızdınız ki? Kocasıylaymış sorun kocasına sinirlenmeniz lazımdı. Hatta siz bile değil eşinizin kocasıyla sorunu halletmesi lazımdı. Ben olsam asla muhatap olmam o adamla tek kelime konuşmam kocama hallettiririm.
Terbiyesize bak siz duştayken nasıl konuşuyor sizinle ya edep ahlak böyle şeyler var dünyda . Ne kadar ayıp koskoca adam öğrenememiş mi?

Ama en başından bence bu tatile gitmemeniz lazımdı bu adam tatilde bi anda böyle olmadı herhalde, eskiden de bi saçmalığı vardır mutlaka en azından size saygısı olmayan edepsiz ahlaksız bi adamla keşke aynı eve hiç girmeseydiniz

Ve eşiniz de asla haklı değil ama görümceniz bi suçu olmadığı halde(benim gördüğüm kadarıyla) arada kaldığı için size tavır almış, adamla olanları anlatasaydınız elin adamını savunmayacaktı herhalde

X