Gorumcemin oğlu surekli bizde akil verin lutfen bana ???

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bugun aradi bide annesinin telefonu surekli cocuklarda kendi kafalrina gore herkezi ariyolar bugun aradi efendim dedim yenge dayim evdemi calisiyormusunuz calisyorsaniz ben gelim yardim edim yarin ogrentmenikiz yok dedi bnde acik sekilde hahir gelme musait degiliz dedim
Evet böyle böyle alisacaklar taviz tavizi dogurur unutmayin

gecen biri daha böyle bir sey paylaşmıştı yani nasıl hayır diyemiyorsunuz anlamıyorum eşinizde hic mi rahatsız olmuyor
bu tarz konularda da en anlamadığım şey budur yani gencecik çiftsiniz hiç mi evde birbirinize şirinlikler yapmıyorsunuz hiç mi gecelikle gezmiyorsunuz birbirinize sarılıp öpüp birbirinizin dizinde dizi film izlemiyorsunuz yani şundan karı koca rahatsız olup önünü almamak için evde kanka modunda takılıyor olmak lazım

Valla gorumcem artik az insansa en son biraktigimda acik acik soyledim bu konuyu dunde oglu yije dedi hafta sonu gelcem diye bnde bakariz flan diye gecistirdim eger az dusunceli bi insansa ztn godndrmez
İnsan çocuğunu bu kadar sık başka bi eve nasıl gönderir ki zaten. Benim oğlum 3 yaşında teyzesine aşık bıraksam beni aramaz asla. Ben kardeşime yük olmasın diye çok zorda kalmadıkça bi kaç saatliğine bile bırakmam.

Tabi denetimsiz mesela cocgun halasi agzi bozuk goruntulu konsutumuzda mesela halasi derki yengene bu isarwti yap yani nah isareti yap der küçüklüğümden beridir boyke yetimis ee anada hep guldugu icin cocuk oyle boyle buyudu
bu nasıl arsız terbiyesiz bir sülale halası diyor hareket çek çocuk çekiyor sizde öyle ayran budalası gibi izliyor musunuz kapatın suratına telefonu arasa tekrar bir güzel azarlayın bunlar nasıl konuşmalar hareketler vala şiddete karşı olmama rağmen yanımda bir çocuk bana o hareketi yapsın ilk önce güzelce uyarırım ikincide kim ne diyorsa desin tokadı yer çocuk da olsa o hareketin hareket olmadığını bilir bilmiyorsa da ilkinde ben söylemiş olurum zaten

bu tarz konularda da en anlamadığım şey budur yani gencecik çiftsiniz hiç mi evde birbirinize şirinlikler yapmıyorsunuz hiç mi gecelikle gezmiyorsunuz birbirinize sarılıp öpüp birbirinizin dizinde dizi film izlemiyorsunuz yani şundan karı koca rahatsız olup önünü almamak için evde kanka modunda takılıyor olmak lazım
Sobali oldugu icin malum kışın oyle grzemiyiruz ama yazin kendime cok dikkat ederim giyinirim suslenerim. Mesela cok afedersiniz saat gece 10 bucuk gibiydi esim yanasti bana biz tam yataga gectik afedersiniz ustumuzu faln cikardik bi naktim kapi cat cat bi caliyor odumuz koptu. Esim hemn ustunu giyindi acti kapiyi bnde hemn bisyler giyip girdim iceriye bi baktim odada 6 tane cocuk 3 cocuguda tanimiyorum kapiya gittigimde.gorumcem ve arkdasi burdan gecerken sana ugrayalim dedik diye iceri geldiler ce ben ogun esimle tarstirtim ne varsa soyledim. Iki gun sonrada gorumcem tekrar burdan cocuklarla gecerken kapiyi caldilar ama oyle bi caliyorki cocuklari sanirsin polis gelmis. Bnde aldim havlumu kendime dusa girdim cesmeyide actim sonuna kadar sarki soyleye soyleye dus aldim

bu nasıl arsız terbiyesiz bir sülale halası diyor hareket çek çocuk çekiyor sizde öyle ayran budalası gibi izliyor musunuz kapatın suratına telefonu arasa tekrar bir güzel azarlayın bunlar nasıl konuşmalar hareketler vala şiddete karşı olmama rağmen yanımda bir çocuk bana o hareketi yapsın ilk önce güzelce uyarırım ikincide kim ne diyorsa desin tokadı yer çocuk da olsa o hareketin hareket olmadığını bilir bilmiyorsa da ilkinde ben söylemiş olurum zaten
Vallahi dediginiz gibi yapmistim suratina kaptmistim okdr degisikelri ki asla alinip kapattigimi sanmadilar mesela kv 34 yasindaki bekar oglunun yaninda vede esimin yaninda. Hep derdiki babniz soyle oyle seyleri cok severdi ben kacardim babaniz zorla tarlya götürürdü. Ilk evlendigim senelr boyke konsuyorlardi bnde hep o ortamdan cikiyordum esim anliyordu rahatisiz oldugumu bidaha yine oyle seyler bahsedildi. Bnde dedim kazik kadar cocuklarin var ne diye rahmetli kocanin arkasindan boyle seylerini ozlelerimi anlatiyorsun bizene dedim seni tarlaya atmasindan niye anlatiyorsun sozde muslumansin sabh aksam namaz kiliyorsun dedim boyle diye diye benim yanimda boyle seyler konusmazlar artik

Sobali oldugu icin malum kışın oyle grzemiyiruz ama yazin kendime cok dikkat ederim giyinirim suslenerim. Mesela cok afedersiniz saat gece 10 bucuk gibiydi esim yanasti bana biz tam yataga gectik afedersiniz ustumuzu faln cikardik bi naktim kapi cat cat bi caliyor odumuz koptu. Esim hemn ustunu giyindi acti kapiyi bnde hemn bisyler giyip girdim iceriye bi baktim odada 6 tane cocuk 3 cocuguda tanimiyorum kapiya gittigimde.gorumcem ve arkdasi burdan gecerken sana ugrayalim dedik diye iceri geldiler ce ben ogun esimle tarstirtim ne varsa soyledim. Iki gun sonrada gorumcem tekrar burdan cocuklarla gecerken kapiyi caldilar ama oyle bi caliyorki cocuklari sanirsin polis gelmis. Bnde aldim havlumu kendime dusa girdim cesmeyide actim sonuna kadar sarki soyleye soyleye dus aldim
tek tavrınız bu mu? eşiniz ne diyor bu saçmalıklara

tek tavrınız bu mu? eşiniz ne diyor bu saçmalıklara
Hayir tabiki girumcemelr gittikten sonra esim gece gorumcemi aradi dedi yaotiginiz ayiptir insan bi haber verir belki musait degiliz diye. Cunku gercktn cok tatrtistim. Onla oda anladi zaten. Gorumcemde sesi geliyordu. Dedi ben dedim gitmeyelim saat gectir belki msiait degiller diye cocuklar israr etti kapiyi hemn caldilar bizde bisy yapamadik dedi. Ve iki gun sonra yine ayni seyi yaptiklarinda yaa dedim gercktn bu kadin cocuklarina sahip cikamiyor yada onunu tutamiyor

İnsan çocuğunu bu kadar sık başka bi eve nasıl gönderir ki zaten. Benim oğlum 3 yaşında teyzesine aşık bıraksam beni aramaz asla. Ben kardeşime yük olmasın diye çok zorda kalmadıkça bi kaç saatliğine bile bırakmam.
Valla diyorum ya anlatsam roamn olur ama sorsan ondan daha iyi bi anne yok. Kv mi hergun cagirir butun isini gucunu yaptirir kadina sonra herkezin icinde. Kendi gorumcesinin arkasindan konusur cocuklara bakamiyor yook cocuklariyla hic ilgilenmez diye arkdsidan konsur8

Vallahi bacim ben insan kirmayi sevmiyorum ama bu bir degil iki degil yakinima tasindiklarindan beridir hep bize gelmek istiyor
Kıracaksın o seni bilerek kırıyor bak
Bırakın Allah aşkına kocamı kırmak istemiyorum lafını
O seni düşünse gönderme abla der
Senin rahatsız olduğunu bildiği halde ses çıkarmıyorsa bir zahmet kırılsın sessiz kalmayın

Wifiyi kesin. Bozuldu diyin, eşinizin de haberi olsun ağız birliği. Abur cubur yok edin. İki üç gelmeden canı sıkılınca bir daha gelmek istemez. İnternet çocuk için çok önemli belli ki.

Hayir tabiki girumcemelr gittikten sonra esim gece gorumcemi aradi dedi yaotiginiz ayiptir insan bi haber verir belki musait degiliz diye. Cunku gercktn cok tatrtistim. Onla oda anladi zaten. Gorumcemde sesi geliyordu. Dedi ben dedim gitmeyelim saat gectir belki msiait degiller diye cocuklar israr etti kapiyi hemn caldilar bizde bisy yapamadik dedi. Ve iki gun sonra yine ayni seyi yaptiklarinda yaa dedim gercktn bu kadin cocuklarina sahip cikamiyor yada onunu tutamiyor
Kadın sizi umursamıyor çocukları sizde oyalıyor peşini bırakmayın yine emrivaki yaparsa eşiniz tekrar konuşsun.cunku farkeden birşey olmamış tekrar gelmişler 2 gün sonra.. Geldiğinde müsait olmadığınızı gözüne sokun

Aynen öyle eş kişisi demek ki rahat

Diyorum canim musait degilim diyorum tm yenge ozamn yarin geliyim diyor illaki gelicek yani
Anlamamak konusunda neden bu kadar diretiyorsunuz? Sayfalardır herkese aynı cevapları yazmışsınız. Müsait değilim diyorum ama yarın gelelim diyolar diyosunuz. Yarın da gelmeyin diyeceksiniz. Ne zaman sorarlarsa hayır demeniz gerek. Herkes bunu anlatmaya çalışıyor size. Ancak her seferinde hayır diyorum ama o gün gelmeyip sonra geliyolar diyosunuz. Bir kere hayır deyip 10 kere evet derseniz gelir tabiyki.

Sanki kapınızı kırıp çocuğu zorla evinize fırlatıyolar gibi davranıyosunuz. Gelmesin deseniz zorla çocuğu evinize sokamayacaklarına göre ne zaman isteseler hayır demeniz gerek. Yani neyini anlamadınız bunca sayfadır okurken çileden çıktım resmen 🙄 ki ilk sayfada kırmamak için hayır demiyorum diyen de sizsiniz. Sorunun hayır dememeniz olduğunu kabullenin artık.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X