Görünmez olsaydınız napardınız ? :))

aksama kdar kocamın elini tutar onunla gezerdim hıc ayrılmazdım :) arada bi öperdim kımse görmuyor nasılsa sarılırdım :KK70:

Sinir oLdugum InsanLari essek sudan gelene kadar döverdim :-)
iki yüzLü Insanlari oyuna getirirdimm :)

Uyuz olduklarımı delirtene kadar tokatlar oynardım onlarla..
Bide tüm evleri gezerdim çook merak ediyorum bu renkli ışıkların ardında yaşananları fakirlere
Yemek bırakırdım şiddet gösterenlere eşlerine vss sopayla döverdimm..
Daha da birsürü şey işte ..

merak ettigim kisilerin evlerini ve yasantilarini gozlemlerdim,
ve arkamdan ne konusuluyor dinlerdim:KK53:

yani buyuk ihtimalle yasa disi birseyler yapardim heralde.. vize derdi yok, masraf yok, bedava seyahat heralde dunyayi gezmeye cikardim .. guney afrikaya dogru uzardim .. nasaya girip uzayli diye birsey varmiy mis cidden onu arastirirdin... kapali havuzlarda dayakla, ac birakilarak egitilen bilumum su memelisini okyanusa salardim.. her kapinin onune birer evsi hayvan birakirdim.. suriyeye girip esadi ayaklarindan tavana asardim. yeni cikicak canon İİİ s i kimse alamadan girip yurutup, en kaliteli fotolari cekip 500 p ye ilk ben yuklerdim gibi.. :KK14:

ohooo neler yapmazdım ki

1. banka soyardım bir kere. eğer banka soyamazsam bir hipermarket soyardım. ama migros falan gibi yabancı menşeili bir marketi soyardım. öyle semt bakkallarına sataşmazdım. bakkallar candır.
2. hillary clinton'a çelme takardım, konuşma kağıtlarını falan karıştırırdım. uluslararası arenada saygınlığını yitirmesi için elimden geleni ardıma koymazdım.
3. merkel ve sarkozy'e 'bugün cuma, enseyi kapa' yapardım ehehehe.
4. bieber ve lady gaga'yı kimsenin duyamayacağı bir kör kuyuya atardım. gerçi bu dediğimi görünmez olmadan da yapma niyetindeyim.
5. bir de ülke barışı adına serdar ortaç'ı survival adasına yazdırırdım. bir yaz olsun kafamızı dinleyelim yauuu.

beni hasta eden sınavın sorularını çalp herkese dağıtırdım

tabiki tüm ögrenciler gibi sinav sorularini calardim
sonra ...
beni arkamdan bicaklayan arkadaslarimin ailelerine, lisede ne halt yediklerini bir kagita yazip ve eski resimleri toplayip, okumalarini ve resimleri görmelerini saglardim sonrada tepkilerini görmek icin evde dururdum
sonra ...
dünya markalarinin yeni koleksiyonlarindan alirdim
sonra ...
bir ucagin first class'inda dubaiye ucardim, tatil icin
sonra ...
birde bill gates'in tüm sirlarini ögrenirdim

:KK53:

Son düzenleme:
şimdiye kadar canımı yakan herkesi tekme tokat döverdim ay süper olurduuuuuu:KK1:

X