Görünmez olsaydınız napardınız ? :))

sevdiğim adamın evine gider onu izlerdim daha sonrada uyduğunda onu izler ve yanına yatar ve onun beni sarmasını sağlayarak uyurdum :)

sevdiğimle uyurdum ona hıssettrmeden sarılır öperdım

aman allahım her mesajı okudum... görünmez olmayı çok isterdim.. zira tokatlayıp, şaç baş yolmak isteyen ne çok hatun varmış.. onlara görünmesem yeter herhalde :))))))

hahah mesajlar çok hoş
evliler eşimi takip ederdim sevgililer sevgilimin odasına gider gizlice izler yanına yatardım demiş genelde
evliler şüpheci sevgililer romantik :)))))

Bütün sevmediklerimin ensesine Bi tokat patlatırdım :)

Bana sinavlarda zorluk cikaran tum hocalarimin evlerine sizar abuk subuk seyler yapip onlari evi cinler periler basti diye korkuturdum
Banyo aynasina rujla sen mi buyuksun ben mii buyugum hocaaa yazar kapilari carpa carpa orayi terk ederim

Sonra bi banka soyup bir sahil kasabasina yerlesip keyif catardim

İnsanları gıdıklardım. Veya yanlarında durup onları dinlerdim, kim ne konuşuyor diye.

eşimin yanına giderdim doğu dageçici görevde 3 aydır görmüyorum da inşallah son günlerimiz kavuşmak için 10 aralıkta hayirlica dönüyor çok şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…