Goygoy time

Soylede nasil beynini alistirdysan bende alistiriyim yiyerek zayiflamaya valla yemek degilse de tatli benim keyfim gercekten

Baz yasaklari hayatindan cikarirsan gercekten zaten eskisi kadar cok yemiyorsun
Elimin altinda ne tatlilar var dokunmak icimden gelmiyor, yiye yiye bikiyor da insan
Ben yasak koymadan bu yola soktum kendimi, üzülmeden zorlanmadan yani
Ha sifir beden degilim, bir iki kilo fazlam olur ama mutlu olurum diyorum hep kendime
Valla bak beyninde bitiyor aslinda hersey
Zamanla da dikkat ediyorsun elinde olmadan zaten
Kac kilosun ki sen bir gbegin varsa onu sekle sokmak da cok kolay

Hayirdir ne ameliyati gecmis olsun bu arada sana da yorgun anneanne sana da yanu esine

Benim diastasis recti var, yani ayril karin yani iki karin kasi bitisik olur ya bende ayrik, mide bagirsak azicik sisince cikiyor disari göbek gibi duruyor, hafif de fitik gibi birsey var göbek deligimde
Aslinda kaslari sikinca göbek kalmiyor, tüm sikinti kaslarda
Senelerdir dikkat edip calistim yani fazladan yag kalmadi ama kaslarin birlesmesi cok zor
Ameliyati göze aldim yani mecbur artik su durumda
Hani estetik kaygidan ziyade hassas bir karnim var su an
Öksürürken bile elimle destekliyorum, sporu biraksam daha cok hassaslasir

Benim diastasis recti var, yani ayril karin yani iki karin kasi bitisik olur ya bende ayrik, mide bagirsak azicik sisince cikiyor disari göbek gibi duruyor, hafif de fitik gibi birsey var göbek deligimde
Aslinda kaslari sikinca göbek kalmiyor, tüm sikinti kaslarda
Senelerdir dikkat edip calistim yani fazladan yag kalmadi ama kaslarin birlesmesi cok zor
Ameliyati göze aldim yani mecbur artik su durumda
Hani estetik kaygidan ziyade hassas bir karnim var su an
Öksürürken bile elimle destekliyorum, sporu biraksam daha cok hassaslasir
Anladim cnm derdin iyisi olurmu gecms olsn insallah gecer
60 kiloyum 55 olsam yetecek asil 50 olsam harika otesi olurrr ama 55 bile olsam kurtarir yani 5 kiloyu kaybedwmiyorum iradesizim harketsjzim

Gonderirmisin cnm denerim belki bi gun ama yalanci profiterol yapiyorm onada bayiliyorum ben kime yaptiysamda begeniliyor

Aa yalanci pfofiterol nasil oluyor ilk defa duydum?
Bak ben sana hamurun tarifini vereyim kendi yaptigim gibi, sitede yazana uymadim ve cumurta kokmadi hic
Yarim paket tereyagi, bir bardak su, bir bardak un, üc yumurta
tarifte 3,4 yaziyordu mesela
Ele yapismiyordu hamurum yani akmiyordu sikma torbasiyla kücük kücük siktim bicakla ayirdim ama kendini birakmiyordu, cok ama cok güzel oldular
Ic kremasini zaten bilirsin, cikolata sosunu da süt yerine krema koydum tereyagi koymadim enfes oldu, dolgu kremasi da klasik
Sana yine de sitedeki tarifini atayim

Anladim cnm derdin iyisi olurmu gecms olsn insallah gecer
60 kiloyum 55 olsam yetecek asil 50 olsam harika otesi olurrr ama 55 bile olsam kurtarir yani 5 kiloyu kaybedwmiyorum iradesizim harketsjzim

Ben de 53 ile 55 arasiyim genelde, düzenli tartilmiyorum ama benim boyum 158
Ama idare ediyor ya, öyle kilolu durmuyorum zarif duruyorum popom disinda, onu biraz büyüttüm :dondurma:

Ben de 53 ile 55 arasiyim genelde, düzenli tartilmiyorum ama benim boyum 158
Ama idare ediyor ya, öyle kilolu durmuyorum zarif duruyorum popom disinda, onu biraz büyüttüm :dondurma:
Benim boyum snden de kisa 😂
Saglik olsn ya ibsallah veririm asilmiyorum bi asilsam inat etsem insallah ederm bi gun
Yalanci protiterol nefis yemek tarifleri sitesnden baksana harika bisey yani suan dsndgmde normalnden dha cok yalancsni seviyorm heralde ya ...
Tarif icin tesekkyrler emek verip yazdin denerim insallah bi gun

Benim boyum snden de kisa 😂
Saglik olsn ya ibsallah veririm asilmiyorum bi asilsam inat etsem insallah ederm bi gun
Yalanci protiterol nefis yemek tarifleri sitesnden baksana harika bisey yani suan dsndgmde normalnden dha cok yalancsni seviyorm heralde ya ...
Tarif icin tesekkyrler emek verip yazdin denerim insallah bi gun

Yani bunu evde yaparsan bir daha pastaneden yemek istemezsin,
ben yerken kendimi bir övdüm bir övdüm sorma :dondurma:
Dedigine da bakarimmbugün iki cesit tatli yaptim sayilir zaten, azicik durulmam lazim
Kiloyu gectim mideme dokunuyor artik tatli ya, genclikteki gibi yiyemiyor insan
Lisedeyken patlayana kadar yerdim simdi o perfonmans cok az
Bak bir dene ama bunu da :KK69:

X