goygoyu yarıda kalanlar için devam konusu 😂

Hangi lise mezunu la yüksek lisansım bile var gerceginden ama😂
ahahaha çıkart diplomanı 😂😂 valla sayısala biraz aklım bassaydı ben de kimya, psikoloji falan okurdum çok ilgim vardı hem birbirleriyle de çok bağlantılı dkshsjsh

ahahaha çıkart diplomanı 😂😂 valla sayısala biraz aklım bassaydı ben de kimya, psikoloji falan okurdum çok ilgim vardı hem birbirleriyle de çok bağlantılı dkshsjsh
Gerckten cok baglantılı😂😂psikoloji eşit agırlıktan alıyodu benm zamanımda 😂😂ayrıca tek yapamadgm dersti kimya mal gbi gidip onu okumakta ancak benm yapcagm iş asdfff😂😂

Gerckten cok baglantılı😂😂psikoloji eşit agırlıktan alıyodu benm zamanımda 😂😂ayrıca tek yapamadgm dersti kimya mal gbi gidip onu okumakta ancak benm yapcagm iş asdfff😂😂
teyzemin zamanında sözeldeymiş psşkoloji, sonra eşit ağırlığa geçince teyzem de sosyoloji okumuş dkdhskhs ailece çok iyi bağlantı kurarız 😂😂

kazene de çok kızdım niye ben gelmeden konuyu kapatmış ya 😥 off ben de linçlemek istiyorumm içimde kaldı hevesim 😥

B Boniva etiketlemis beni sagolsun ama gec gordum 😅
ben de etiketten gördüm 3 saat sonra öff yaaa 😂 ben size dedim hatta Z zxshermine gayet de emin konuştum bu pariste yaşasaydı bu kadar vizyonsuz olmazdı yurt dışına hiç çıkmamıştır dedim 😂 yaa yalanı 800km öteden anlıyorum ben ya 😂

ben de etiketten gördüm 3 saat önce öff yaaa 😂 ben size dedim hatta Z zxshermine gayet de emin konuştum bu pariste yaşasaydı bu kadar vizyonsuz olmazdı yurt dışına hiç çıkmamıştır dedim 😂 yaa yalanı 800km öteden anlıyorum ben ya 😂

asena in yozgat 🤣
Belliydi zaten. Odasina kendini kapatip herseyden nefret edip beni niye doğurdunuz diye isyan eden ergen olabilir

asena in yozgat 🤣
Belliydi zaten. Odasina kendini kapatip herseyden nefret edip beni niye doğurdunuz diye isyan eden ergen olabilir
ahahaha ay napsın kız ülkede bi çıplaklar kampı bile yok sadece Almanya'da var 😂😂😂😂

ahahaha ay napsın kız ülkede bi çıplaklar kampı bile yok sadece Almanya'da var 😂😂😂😂

Bende ozeniyorum yabancilara. Youtubedan gezginlwri takip ediyorum. Sokaga tukurmuyolar, gereksiz korna calmiyolar vs ama ciplaklar kampina ozenmekte ne bileyim ahshah
Tabi tabi sen kaçırdın muhtemelen panda. Katip de senin Yozgat yorumuna Diyarbakır ded

Yaa evet gordum onu ama kazenin mesajini kacirdigim icin dalga geçiyor sanmistim 🤣

Tabi tabi sen kaçırdın muhtemelen panda. Katip de senin Yozgat yorumuna Diyarbakır ded
diyarbakırda tamamen soyunsan bakmayan, laf atmayanı mı aramış bu şimdi 😂 avrupada çırılçıplak soyunsan kimse bakmaz bu modernlik diyodu 😂 valla ben izmirdeyim, giyinmeyi unutanlar çok oluyo ve kadın halimle bakıyorum yani 😂😂😂

X