GÖZ ALTI IŞIK DOLGUSU YAPTIRIP MEMNUN OLAN VARMI ?

gonul akturk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2020
11
2
35
Arkadaslar göz altlarım cok çökük göz altı ısık dolgusu yaptırıp memnun olan varmı acaba kalıcılıgı kaç yıl sürüyo yapılırken acı hıssı cok oluyomu

Arkadaslar göz altlarım cok çökük göz altı ısık dolgusu yaptırıp memnun olan varmı acaba kalıcılıgı kaç yıl sürüyo yapılırken acı hıssı cok oluyomu merhaba canim ben yaptırdım iki yıl oldu etkisini oldukça gõrûyorsun doktorun çok önemli ben memnun kaldım her hangi bir ağrisi olmuyor sonrasi için.ama yapilirken bir küćük ağri oluyor iki yil önce yaptirdim etkisi hala geçmedi tam oturması bende 3 ayı buldu çökük gõz altlarım ve mor gibi gõrüntüm gitdi ve hala da eskisi gibi gõrünmüyor ama iki yilda bir yeniletmek gerekir

SENN ADINA COK SEVINDIM BENDE COK KARARSIZ KALDIM CNM YAPTIRIP MEMNUN OLANDA VAR YAPTIRIP PISMAN OLANDA NERDE YAPTIRDIN ACABA ACILI BI ISLEMMİYDİ
Hayır hiç acımıyor uyuşturuyorlar o yeri zaten. Kaliteli bir yer olursa memnun kalmama durumu yok iyi olmayanlar yerde yapılan her işlem kötü olur zaten. Bir yere gideceğiniz zaman mutlaka ön araştırma yapın

Arkadaslar göz altlarım cok çökük göz altı ısık dolgusu yaptırıp memnun olan varmı acaba kalıcılıgı kaç yıl sürüyo yapılırken acı hıssı cok oluyomu
Ben geçen ay yaptırdım.hem ışık dolgusu hrm de botox yaptırdım.tamamen yüzümün görüntüsü değişti.kendimi çok iyi his ediyorum.tavsiye ederim.1 sene sonra yine yapmam gerekiyormuş.bu arada lentte bulunan Lea kliniğinde yaptım.

merhaba
ben ilk yaptırdığımda nişantaşında bi dr a yaptırdım iyi de para vermiştim, 1 yıl kaldı. çok memnun kaldım. Zaten uyuşturucu krem sürüyorlar çok minnak hissediyorsun. o çabuk geçenler sanırım ilacı sulandırıyorlar. normal kalıcılık süresi 1 yıl.

merhaba
ben ilk yaptırdığımda nişantaşında bi dr a yaptırdım iyi de para vermiştim, 1 yıl kaldı. çok memnun kaldım. Zaten uyuşturucu krem sürüyorlar çok minnak hissediyorsun. o çabuk geçenler sanırım ilacı sulandırıyorlar. normal kalıcılık süresi 1 yıl.
Konu dikkatimi çekti
Bende ilk defa dolgu yaptırdım tecrübem yok haliyle
Bir ay sürmedi hafif çökme başladı göz altı
Dediğiniz gibi sulandırmış olma ihtimali mi var acaba
Ve sormak istediğim dolgu markası direk şırıngaya çekilip hiçbir başka ürünle karıştırmadan mı uygulanıyor normal olanı

X