Göz altı ışık dolgusu yaptırmalı mıyım sizce? (Resimli)

İlk gittiğiniz doktora değil de iyi araştırdığınız doktora gidin. Doktor iyiyse zaten siz göz altı ışık dolgusu istiyorsanız ama gereksiz görürse söylüyor zaten. Daha önce de bahsetmiştim, gittiğim doktor, arkadaşıma yapmamış. Pek fark olmaz çünkü göz altların çukur değil demiş kıza. Bana direkt kendi söyledi zaten, göz altı ışık dolgusu yaptırın diye. İzmir'de gözü kapalı bu işlemi yaptırabileceğiniz biri. İzmir'e yolunuz düşerse tabii... Ben kesin yaptıracağım ama hiç para kalmıyor artık. Eskiden 3-5 köşeye atardık ama şimdi gerçekten atılmıyor. Tasarımcı olduğum için özel bir iş aldım, bitince onun parasıyla yaptıracağım.
İnternetten araştırıyorum ama yüz yüze konuşmak gibi olmuyor. Türkiye’ye gidince daha net kafamda oturur artık.
Çok haklısınız. Paranız yetiyorsa iyi. Arttırmak hayal gibi. Ne tasarımcısısınız?

Sizinki kapatıcıyla geçiyormuş en azından. Benim max göz altı morluğum geçiyor. Torbalar yine kalıyor maalesef
Ben kapatıcı kullansam da olmuyor. Bir kere çok yapay duruyor zaten ve hafif torbalar olduğu için çok çirkin duruyor.
İnternetten araştırıyorum ama yüz yüze konuşmak gibi olmuyor. Türkiye’ye gidince daha net kafamda oturur artık.
Çok haklısınız. Paranız yetiyorsa iyi. Arttırmak hayal gibi. Ne tasarımcısısınız?
Grafik tasarımcıyım. Eğitim sektöründe çalışıyorum. :) Umarım ikimiz de istediğimiz göz altlarına kavuşuruz.

Merhaba. Fiyat yaptırdığımda 2800 du sanirim. Simdi artmıştır. Hayir marka sormadım merak da etmedim dr a guvendim risk aldim. Ama bir reaksiyon olmadi. Eylülde biraz daha isteyeceğim dolgu. Orta yuze dogru
Bende yenilerde yaptirdim gozalti 2.200 o dedim markasi mesofiller periocular. Ortayuzede yapildi 1 ml revitalift marka 2.800 odedim. Ortayuz dolgusundan ote profhilo oneririm. Ben orta yuzden once profhilo yaptirmistm mukemmel olmustu yuzun oranini koruyor ve hacim sagliyor keske birdaha ondan isteseydim.senn doktorun kim canim hangi sehirde yaptirdn?

Bende yenilerde yaptirdim gozalti 2.200 o dedim markasi mesofiller periocular. Ortayuzede yapildi 1 ml revitalift marka 2.800 odedim. Ortayuz dolgusundan ote profhilo oneririm. Ben orta yuzden once profhilo yaptirmistm mukemmel olmustu yuzun oranini koruyor ve hacim sagliyor keske birdaha ondan isteseydim.senn doktorun kim canim hangi sehirde yaptirdn?
Mustafa bayram istanbul kadikoydeydi

X