Pudra, Fondöten, Kapatıcılar göz altı kapaticisi ve matlastirici pudra..yardim edin kafam cok karisti

Gamzelimm010

Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2013
56
0
Merhaba.. ben 19buçuk yasindayim:) Şuan yaz tatilindeyiz ve ben okullar acilmadan kendime günluk cilt bakım rutini ve hafif bir makyaj rutini olusturmak ve oylece DEVAM ETTIRMEK istiyorum yardim edermisiniz lutfennn?? Artik bakimli olmak istiyorum.. Karma bir cilde sahibim.. bb krem , matlaştirici pudra ve goz alti kapaticisi kullanmak istiyorum. 1- matlaştirici parlamayi onleyen pudra seçmek istiyorum.. maybelline veya lorealden boyle onereceginiz bir urun varmi? 2-goz altlarimdaki koyulugun bakişlarimi ve goruntumu kotu etkiledgini farkettim.. KALiteli ama çok pahali olmayyan iyi bir göz altikapaticisi onerirmisiniz LUTFEN:KK43: ? 3-bu üç urunu hangi siralamayla nasil kullanmaliyim acaba?? Ornegin goz alti kapaticisinin altina goz alti kremi surmem gereklimi? Kisaca rutinin siralamasi nasil olmali? Tesekkurler..

Merhaba canim,

25den sonra makyaj salmis biri olarak cevap verecek olursam

1. Eger Türkiye´de yasiyorsan Rimmel London Stay Mat Pudrasini öneririm. Bircok youtuber/bloger bunu kullaniyor.
2. Göz alti kapatici olarakta Türkiye´de varmi bilmiyorum ama Maybeline Fit Me öneririm. bu da cok sevilen bir ürün bende kullaniyorum. Yalniz acik tenliysen en acik rengi 10 degil 15 :)
3. Ben sabah makyajimi yapmadan önce nemlendiricimi ve göz alti kremimi sürüyorum tenimin emmesi icin önce saclarimi yapiyorum bu arada sonra makyaj. Sonra bb cream, göz alti kapatici ve üstüne pudra cünkü karma ciltliyim :)

X