Göz Çevresi Bakımı göz altı morluğu için hangi yağ?

Jumblante

Guru
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2009
7.436
987
benim göz altımda morluk yoktu ama son biakç gündür çıkmaya başladı sizce hangi yağı kullaanmalıyım?:enbuyukkk:

sahsen yag onermem ben..
cunku bazı ciltlerde gozaltında yag bezeleri olusmasına neden olabilir..
simdiye kadar gordugum en iyi goz cevresi kremini oneririm
forever alluring eye..

bunun için ben göz çevresi kremi kullanmıştım. yağlı bir cildim var hemen küçük küçük yağ kesecikleri oluştu. Doktor da farketti. O nedenle hem krem hem de bu tür yağlar vb... ürünler kullanırken 3-4 defa düşünüyorum. Sonrasında göz altlarında ufak ufak beyaz kabarcıklar oluşmasını istemiyorsan bir daha düşün derim...:KK34:

Arkadaşlar benim morluğumda genetik ve 29 yaşındayım yaş ilerledikçe kötüleşti yıllarca ugraştım kullanmadığım krem kalmadı.Son çare dedim Istanbul Bayındır hastanesinde yağ enjeksiyonu yaptırdım.Hayatımın en büyük hatası oldu, yağ düzgün dağılmadı gözümün biri büyük diğeri küçük kaldı göz altında toplanmalar oldu şuan 1 yıl oldu hala gülerken iğrenç bir görüntü oluyor.Sakın yaptırmayın..Doktora defalarca yazdım cevap bile alamadım.Durum böyleyken geçen ay mezoterapi yöntemini duydum ve şuan 3. seanstayım ve gözaltı rengi açıldı, çok memnunum doktora sordum Light eyes serumunu kullanıyormuş.Bu arada Gaziantep medical park hastanesinde yaptırdım, burda en iyisi bu

Arkadaşlar benim morluğumda genetik ve 29 yaşındayım yaş ilerledikçe kötüleşti yıllarca ugraştım kullanmadığım krem kalmadı.Son çare dedim Istanbul Bayındır hastanesinde yağ enjeksiyonu yaptırdım.Hayatımın en büyük hatası oldu, yağ düzgün dağılmadı gözümün biri büyük diğeri küçük kaldı göz altında toplanmalar oldu şuan 1 yıl oldu hala gülerken iğrenç bir görüntü oluyor.Sakın yaptırmayın..Doktora defalarca yazdım cevap bile alamadım.Durum böyleyken geçen ay mezoterapi yöntemini duydum ve şuan 3. seanstayım ve gözaltı rengi açıldı, çok memnunum doktora sordum Light eyes serumunu kullanıyormuş.Bu arada Gaziantep medical park hastanesinde yaptırdım, burda en iyisi bu

mezoterapi yöntemi nasıl bir yöntem canım bahseder misin? kaç seans sürecekmiş. seans başına ne veriyorusn. kesin sonuç olacakmıymış. ve tekrar etme durumu var mı:26: biraz soru yağmuruna tuttum sizi ama . inanın bu konuda bende dertliyim. umarım siz de istediğiniz bir sonuca ulaşmışsınızdır.:KK16:

ben üzüm çekirdeği yağı kullanıyorum.
ne düzenli ne de uzun süredir(yaklaşık iki hafta) kullanıyorum ama morluklarımda hafif azalmalar oldu gibi.
beze türü veya farklı sorunlar yaşamadım ve sürmeye devam ediyorum, ne kadar azalma olursa olsun kârdır gibime geliyor.

hiçbir şey kullanma ilk önce cilt doktoruna git bakalım ne diyecek sonra böyle alternatif çözümlere bakarsın
hatta sana tavsiye ilk gittigin doktorun verdigi herhangi bir şey işe yaramadıyla başka bir doktora daha görün

merhaba uzun zaman önce yazmışsınız, bu yöntemin uzun süreli etkileri nasıl?? devamlı yaptırmak gerekiyor mu? maliyeti nasıl?
teşekkürler:KK49:

X