Göz altındaki derin çizgiler

fataldanger

Guru
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
4.464
1.060
Arkadaşlar merhaba. 30 yaşındayım ama gözlerimin altındaki derin çizgiler sebebiyle neredeyse 40 gösteriyorum. Göz altlarım çok yıpranmış ve yorgun görünüyor. Estetik cerrahide buna bir çare var mı? Eğer var ise estetik müdahaleden sonra ameliyat izi kalması gibi bir risk var mı? Bir de bu konuda usta olan herhangi bir estetik cerrah biliyorsanız tanıyorsanız bu kişinin ismini benimle paylaşabilir misiniz? Şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Arkadaşlar merhaba. 30 yaşındayım ama gözlerimin altındaki derin çizgiler sebebiyle neredeyse 40 gösteriyorum. Göz altlarım çok yıpranmış ve yorgun görünüyor. Estetik cerrahide buna bir çare var mı? Eğer var ise estetik müdahaleden sonra ameliyat izi kalması gibi bir risk var mı? Bir de bu konuda usta olan herhangi bir estetik cerrah biliyorsanız tanıyorsanız bu kişinin ismini benimle paylaşabilir misiniz? Şimdiden çok teşekkür ediyorum.
Merhaba,göz altı estetiği yapılıyor ve dikisler kirpik diplerinden yapıldıgından iz de olmuyor.Dünya göz Melike Gedar iyi hekim.

Peki bu ameliyatın ücreti hakkkında bilginiz var mı? Melike Hanım ne kadara yapıyor mesela?
Göz altını suan ne kadar bilmiyorum ama üst göz kapağina 8bin ödemistim.Emin olmamakla beraber10-15bin bandında olabilir.İyi bir okuloplastik cerrahla kolayca cozume gidilir.

Bu işe plastik cerrahi bakmıyor mu? Sanırım göz çevresi estetiğinde göz doktorları plastik cerrahlardan daha iyiler?
Plastik cerrahi de yapıyor evet ama ben göz altı icin bir okuloplastik cerrahın bu operasyonu plastik cerraha göre daha sık yaptıgı icin daha iyi olacagini düsünüyorum.Göz altinda gözlerin sekli daha cok etkileniyor.Önemli bir islem dikkatli secmek lazim doktoru.

Canım merhaba bende 30 yaşındayım göz altımda derin çizgiler vardı genç yaşta çöktü bende göz alt ve üst estetiği oldum 6. Ayındayım izler tamamen geçmedi malesef biraz iz kaldı göz altım dümdüz fresh ama göz şeklim değişti ya eski resimlere bakıp keşke yaptırmadaydım diyorum çok iyi bi doktor seçin benim badem göz yapım yuvarlağa döndü ve gözümün teki küçük teki büyük asimetri oluştu bunu yapan meşhur bi prof

Canım merhaba bende 30 yaşındayım göz altımda derin çizgiler vardı genç yaşta çöktü bende göz alt ve üst estetiği oldum 6. Ayındayım izler tamamen geçmedi malesef biraz iz kaldı göz altım dümdüz fresh ama göz şeklim değişti ya eski resimlere bakıp keşke yaptırmadaydım diyorum çok iyi bi doktor seçin benim badem göz yapım yuvarlağa döndü ve gözümün teki küçük teki büyük asimetri oluştu bunu yapan meşhur bi prof
Beni bilgilendirdiğiniz, bilinçlendirdiğiniz için çok teşekkür ederim

X