Göz Kapağı Düşüklüğü ve Gözaltı Torbaları için Doktor Önerileri

Dila_su

Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2013
35
1
Arkadaşlar göz kapağı düşüklüğü ve gözaltı torbalarından rahatsız olan fakat doktoruna karar veremediği için ameliyat olamayan pek çok kişi var. Gerçekten karar vermek çok zor.
Sizlerden istediğim bildiğiniz ve güvendiğiniz hekimleri, reklam yapmak için değil yardımcı olmak için, samimiyetle bizlerle paylaşmanız.
Hangi ilde hangi hekim??

Nihayet ben doktorumu buldum. kesinlikle Prof. Dr. Mehmet Ünal (Ankara Dünya Göz Hastahanesi)
Ameliyat günümü de aldım. Hayırlısı bakalım.

Nihayet ben doktorumu buldum. kesinlikle Prof. Dr. Mehmet Ünal (Ankara Dünya Göz Hastahanesi)
Ameliyat günümü de aldım. Hayırlısı bakalım.

hayırlısı olsun dila , ameliyat günün ne zaman, umarım sağlıklı ve istediğin gibi sonuç olur. forumda yoktum bir süredir. yeni gördüm yazını. merak ettim nasıl karar verdin..

dila hanım çok geçmiş olsun, sonuçları bildirin lütfen

gözaltı torbalanmasını bilmiyorum ; ama üst göz kapağı şişkinliği için coşkun levent taşçı beyefendiyi düşünüyorum

benim göz altlarımda torbalanma var bunun için akay hastanesine gittim estetık bölümüne dr bana ameliyatın erken ve masraflı olacağını benim torbalarımın dolgu(juvaderm marka) ile kapatılabileceğini söyledi. hemen yaptırdım. bir iki ay mor ve şiş gözlerle gezdim. sonrasında bir iki ay güzeldi hemen sonrasındada gözümün teki şiş öbürü normal bir görüntüye sahip oldum. doktoruma sorduğumda ise şişlik için bir krem önerdi geçecek dedi. aradan 6 ay geçti hala göz altımın biri şiş geziyorum. ve tam 900 tl verdim. çok üzgünüm. şimdiki kararım para biriktirip ameliyat olmak.

canım merhaba, k onu baya eski ama arastıranlar için yardmımcı olayım. benim ablam istanbulda tayfun türkaslan diye bi doktora gitti. gerçi lazer lipofiz için gitti. ilgi ve alakasından çok memnundu. ve hizmetlerinde göz kapağı estetiği de var. gelip giderken diğer hastalarıyla da sohpet imkanı bulmuştum. ve ne yalan söyliyim hepsi memnundu adamdan. ben bi araştır derim. bilirsin doktorun ilgi ve alakasıda önemli. uzu uzun nasıl bi operasyon olacağını anlatıyor zaten. hastasını rahatlatmayı önemsiyor.

X