Göz kapağı estetiği ameliyatım ( Prof Dr Sevim Çakmak)

sevim hanımdan memnun olmayan varmı ? kendisine şakak germe ve örümcek ağı estetiği yaptıran varmı? alt göz kapağı estetiğinde pek bir fark göremedim resimlerde ama olan varsa bilgilendirebilir mi lütfen
İsmi duymuştum fakat Okuloplastik cerrah Antalyada Op Dr Neşe erten i takip ediyorum bir çok kişi çevremde memnun sayfasını inceleyebilirsiniz.

gecmis olsun, siz kime oldunuz? ne kadar süre gecti? krem olarak bir sey kullandinizmi?
B ballimelek : Çok yakın arkadaşım Antalyada Oküloplastik cerrah Op Dr Neşe Erten e göz kapağı estetiği oldu süreci yakından gördüm arkadaşım da çok tedirgindi ama izlerin geçmesi yani tamamen kaybolması 4 ayı buldu neredeyse korkmayın sizinde geçer ama güneşten iyi koruyun bence

başka bir doktorla görüşmedim hazır olmuşken değişimin belirgin olmasını istiyorum aslında sevim hanımda fazla değişmemiş gibi geldi bana fotoğraflarda bir de en önemlisi dikiş izinin kalmaması
Merhaba bende göz kapağı estetiği düşünüyorum çevremde bir çok kişi Oküloplastik cerrah Op Dr Neşe Erten e ameliyat oldu fiyat olarak gayet uygun. Bende takip ediyorum dilerseniz sizde sayfasıni takip edebilirsiniz

Göz kapağı estetiği konusunda endişelenmenize hiç gerek yok içiniz ferah olsun. Bende 8 Nisan da üst kapak estetiği yaptırdım. Hem sarkma hem asimetri bozukluk hemde yağ fıtıklaşması vardı. 1 saatlik lokal bir operasyon. Sıfır ağrı... Sadece ilk 4-5 gün şişlik ve morarmalar oluyor. Şu an mesela dikkatli bakılmadıkça izler anlaşılmıyor. Fiyat konusu değişkenlik gösteriyor. Devlet hastanesindeki bir doç. tanıdık 5-6 bin civarı fiyat vermişti. Netten aradığım özel hastaneler 10 bin fiyat verdi. Ben Özel Avrasya Hospital da karar kıldım. Çünkü ameliyat hemşiresi 20 yıldır estetik ameliyatlara giren bir tanıdığımdı. Onun referansı önemliydi benim için. Ben tanıdık olduğu için 7 bin TL' ye yaptırdım. Ama bitişik komşum geçen sene 2,5 bin TL ye yaptırmış. Lakin üzülmesin diye söylemiyorum yanlış yerden kesi attıkları için kaşında 1,5 cm altta ay gibi dikiş izleri çok kötü duruyor. Benim ki mesela efsane gibi oldu🥰 Ek dosyada öncesi ve sonrasını incelersin !Eki Görüntüle 2840935 Eki Görüntüle 2840936 Eki Görüntüle 2840937
Merhaba, cok dogal duruyor, Doktorunuz kim acaba.
Tskler

Canım alt kapak çok riskli. Azıcık milimetrik hata gözü aşağı çekiyor. Bazen yandan asıyorlar çekmesin diye ama bu defa da yandan aşağı çekiyor. Sen iyi bir cerraha denk gelmişsin. Birde gizli dikiş şart. Ben dr a 2018 de gizli dikiş istediğimi defalarca demiştim. Ama adam beceremedi ve ameliyat sırasında dikiş tutmuyor gibi saçmaladı ve klasik dikiş attı. Şimdi adamın instagramına bakıyorum gizli dikiş reklamı yapıyor gizli dikiş atmayan doktorları ti ye almış. Sanki kendisi çok becerikli. C. E plastik cerrah bağdat caddesi. Gördüğüm en beceriksiz korkak dr . Nasıl plastik cerrah olmuş anlamıyorum. Her şeyi ben yapamam der. Yüzüm onun yaptığı dolgulardan korkunç iltihap etti. Hiç bir çözüm bulamadı rezil dr. 6 ay enfeksiyon yaptı yüzüm davul gibi şişti. Keşke mahkemeye verseydim. Başka dr deva oldu. Ama çok param gitti.
Merbaba,
Ozelden doktorunuzn adinin paylasir misiniz? memnun oldugunuz ve olmadiginiz doktorun mumkunse. Cok tskler

Hanımlar gözkapağına revizyon için ne kadar sürede müdahele ediliyor acaba?? 2,5 ayı geçti olalı dikişlerin görünürdeki kısmı sanki hiç dikiş atılmadan bırakılmış gibi duruyor hala. Klasik 6 ay bekleme süresi deniyor iyileşme için fakat dikişin güzel atılmadığı yeri ne kadar beklersen bekle aynı kalacak bence.

Hanımlar gözkapağına revizyon için ne kadar sürede müdahele ediliyor acaba?? 2,5 ayı geçti olalı dikişlerin görünürdeki kısmı sanki hiç dikiş atılmadan bırakılmış gibi duruyor hala. Klasik 6 ay bekleme süresi deniyor iyileşme için fakat dikişin güzel atılmadığı yeri ne kadar beklersen bekle aynı kalacak bence.
Revizyon icin en az 4 ay beklemeyi oneriyor dr lar ama 1 ay sonrasi revizyon olan arkadasim da var.
Ve dediginiz gibi hatalar zaten basta ne goruyorsanız o haliyle kalıyor pek düzelen birşey olmuyor.

Revizyon icin en az 4 ay beklemeyi oneriyor dr lar ama 1 ay sonrasi revizyon olan arkadasim da var.
Ve dediginiz gibi hatalar zaten basta ne goruyorsanız o haliyle kalıyor pek düzelen birşey olmuyor.
ben en başta söyledim doktora bu iz kalacak bence böyle diye henüz bunu söylemek için çok erken bir altı ay bekleyin lütfen dedi. Estetik dikiş bu sonuçta en iyisini bekliyorsunuz ve iç kısımda gerçekten bir sıkıntı yok iz bile kalmadı sayılır şu 2,5 ayda ama dışta görünen kesi resmen dikiş tutmamış gibi duruyor açık açık.

Merhaba, ben 3 gün önce sevim hanıma üst göz kapak estetiği yaptırdım. Şuan gözlerim tam kırpamıyorum normal midir. Henüz çok yeni ve ödemli biliyorum ona bağlıyorum fakat bir yandan da moralim bozuluyor biraz
Merhaba, evet normal, hem şiş, hem ödem hem de dikişler gergindir, 1 aydan önce düzgün kırpamazsınız, korkmayın

Haklisiniz kizlar dikis atma yontemi cok onemli benim ilk goz kapagi ameliyatim da ki dikisler alinan dikislerdi ve sonradan iz kaldi ve su iki haftaki ameliyatim daki eriyen dikisti ama ikiside oyle tek tek dugumlu dikis degildi sadece bi ucunda dugum vardi cekip aldi bu eriyen dikisteki dugumu de gordum kendi dustu bakin resim atiyorum ilk ameliyat ustteki resim hemen dikis alindiktan sonra cekildi altakki resim de iki hafta once ameliyatim dan eriyen dikisli olan ben katoron bi kere surdum gozumu yati ve bi daha surmedim su an sadece scar iyilestirici eczaneden krem aldim onu suruyorum ara sira ki aslinda gerek oldugu sanmiyorum..
merhaba göz kapağı ameliyatınızdan memnunmusunuz?doktorunuz kimdi tavsiye edermisiniz?bende ameliyat olmak için doktor araştırıyorum son halinizi paylaşırsanız sevinirim🌹

Merhaba, evet normal, hem şiş, hem ödem hem de dikişler gergindir, 1 aydan önce düzgün kırpamazsınız, korkmayın
Göz kapaklarınızın son hali çok güzel görünüyor ,güle güle kullanın.Bende sevim hanıma ameliyat olmayı düşünüyodum ama plastik cerrah olmadığı için estetik dikiş olmaz,dikişlerde iz kalır diye korkuyodum.ama gördüğüm kadarıyla sizde çok güzel kapanmış.Ayrıca eriyen dikiş olmasının daha iyi olduğunu zannediyordum ama eriyen dikişle yaptıran chanel81 hanımefendinin sonucunu görünce alınan iplerle yapılan dikişin daha iyi olduğunu anladım.Bütün yorumları okudum,teşekkürler açtığınız konu için çok faydalı oldu🙏 başta dikişlerinizdeki kelıoid sorunu yüzünden sevim hanımdan vazgeçmeyi düşündüm ama şu an ikna oldum.En kısa zamanda görüşmeye gideceğim.Sevgiler🌹

Göz kapaklarınızın son hali çok güzel görünüyor ,güle güle kullanın.Bende sevim hanıma ameliyat olmayı düşünüyodum ama plastik cerrah olmadığı için estetik dikiş olmaz,dikişlerde iz kalır diye korkuyodum.ama gördüğüm kadarıyla sizde çok güzel kapanmış.Ayrıca eriyen dikiş olmasının daha iyi olduğunu zannediyordum ama eriyen dikişle yaptıran chanel81 hanımefendinin sonucunu görünce alınan iplerle yapılan dikişin daha iyi olduğunu anladım.Bütün yorumları okudum,teşekkürler açtığınız konu için çok faydalı oldu🙏 başta dikişlerinizdeki kelıoid sorunu yüzünden sevim hanımdan vazgeçmeyi düşündüm ama şu an ikna oldum.En kısa zamanda görüşmeye gideceğim.Sevgiler🌹
Canim benim o halimden eser kalmadi iz nerdeyse kayboldu
Eriyen dikiste iyilesme daha gec oluyor sadece ama sonuc ayni hemen hemen
Ama zamaniniz varsa zekeriya hoca erimeyen dikis de atabilir 😉

Canim benim o halimden eser kalmadi iz nerdeyse kayboldu
Eriyen dikiste iyilesme daha gec oluyor sadece ama sonuc ayni hemen hemen
Ama zamaniniz varsa zekeriya hoca erimeyen dikis de atabilir 😉
teşekkürler ilginize🙏zekeriya beyle de görüşmek istiyorum .ben aslında göz kapağı,şakak ve üst yanak askılama ve gıdı ameliyatını eşzamanlı olmak istiyorum onun için zaman ayarlamaya çalışıyorum.siz sanırım kombin ameliyt oldunuz nasıl ve ne kadar sürdü iyileşme süreci?zekeriya beyden memnun kaldınız mı? fotoğraf paylaşırsanız ve karar vermemde yardımcı olursanız çok sevinirim🌹

teşekkürler ilginize🙏zekeriya beyle de görüşmek istiyorum .ben aslında göz kapağı,şakak ve üst yanak askılama ve gıdı ameliyatını eşzamanlı olmak istiyorum onun için zaman ayarlamaya çalışıyorum.siz sanırım kombin ameliyt oldunuz nasıl ve ne kadar sürdü iyileşme süreci?zekeriya beyden memnun kaldınız mı? fotoğraf paylaşırsanız ve karar vermemde yardımcı olursanız çok sevinirim🌹
Ayni anda kombin ameliyat iyidir bi kerede olup bitiyo 🥰 ben sakak germe orta yuz germe gidi lipo ve alt yuz germe goz kapagi yaptirdim.
iyilesmem cok hizli oldu nerdeyse 20 gun icinde herkezle gorusebildim cekinmeden.. ve gittikce dogallasti
Ben memmunum zekeriya bey cok iyi bir doktor cok insan ❤️ Sadece gidi bolgemde biraz daha yaglanma kalmis onu da kisin dr gel guzellestirim dedi ..
resimlerim var sizi ekleyip albume bakabilirsiniz

Ayni anda kombin ameliyat iyidir bi kerede olup bitiyo 🥰 ben sakak germe orta yuz germe gidi lipo ve alt yuz germe goz kapagi yaptirdim.
iyilesmem cok hizli oldu nerdeyse 20 gun icinde herkezle gorusebildim cekinmeden.. ve gittikce dogallasti
Ben memmunum zekeriya bey cok iyi bir doktor cok insan ❤️ Sadece gidi bolgemde biraz daha yaglanma kalmis onu da kisin dr gel guzellestirim dedi ..
resimlerim var sizi ekleyip albume bakabilirsiniz
Merhaba, ben 5 gün önce endoskopik orta yüz germe, üst göz kapağı, ve göz altı dolgu uygulaması yaptırdım. 4. Akşam farkettim ki gözümün Beyaz kısmında şeffaf bir baloncuk oluştu. Bunu yaşadınız mı? Doktorum geçici olduğunu söyledi ama acaba sizde de oldu mu? Merak ediyorum

Teşekkürler,keloid yanılgısı benim yüzümden oldu.şu anda çok memnunum, tavsiye ederim

Merhaba, ben 5 gün önce endoskopik orta yüz germe, üst göz kapağı, ve göz altı dolgu uygulaması yaptırdım. 4. Akşam farkettim ki gözümün Beyaz kısmında şeffaf bir baloncuk oluştu. Bunu yaşadınız mı? Doktorum geçici olduğunu söyledi ama acaba sizde de oldu mu? Merak ediyorum
Gecmis olsun canim yok bende oyle bisey olmadi ama sonucta gozler hassas bi bolge benim mesela kan toplisti resmen beyazi kirmiziydi yavas yavas gecti
Kisiden kisiye fark ediyor iste
Bencede gecici bisey dir endise etmene gerek yok 🥰

X