Göz kapağı estetiği ameliyatım ( Prof Dr Sevim Çakmak)

Dr unuz kimdi acaba.. bende kararsiz kaldim hsngi dr gitcegime
Beni ektropiondan kurtaran gözlerimi sağlığıma kavuşturan İskender Alkın solmazdır ne kadar teşekkür etsem hakkını ödeyemem hastasını anlayan ,motive eden, moral veren çok iyi bir doktor çok fazla da revizyon ameliyatlar yapmakta okulaplasti konusunda uzman görüşmenizi tavsiye ederim tabi karar sizin

Evet oldum. Pzt nasipse dikisleri alicaklar badem goz kalici oluuor. zaten askiyi baska yere sordum 3 4 bin tl istediler. Siz yine tekrar sorarsiniz supheye dustum ama normal kapak operasyonu 5bin tl
Fotoğraf atabilir misiniz gözünüzü rica etsem ben de hem göz kapağı düşüklüğü var doğustan hem de badem göz de ikisi bir ara da olsa mı diye düşünüyorum

Beni ektropiondan kurtaran gözlerimi sağlığıma kavuşturan İskender Alkın solmazdır ne kadar teşekkür etsem hakkını ödeyemem hastasını anlayan ,motive eden, moral veren çok iyi bir doktor çok fazla da revizyon ameliyatlar yapmakta okulaplasti konusunda uzman görüşmenizi tavsiye ederim tabi karar sizin
Sonucunu lütfen paylasır mısınız benimle iz kalıyor mu badem göz de ve ben göz kapağı düşüklüğü ile birlikte yaptırmayı düşünüyorum

Sonucunu lütfen paylasır mısınız benimle iz kalıyor mu badem göz de ve ben göz kapağı düşüklüğü ile birlikte yaptırmayı düşünüyorum
İskender hocanın yaptığı ameliyatta hiç iz kalmadı ama benim ilk göz kapağı ameliyatımı yapan doktor demeye dilim varmıyan şahsiyet maalesef iz bıraktı şu an onun için tedavi oluyorum benim durumum revizyon ve ilk ameliyat sonucu ektropion oluşumundan dolayı ilk ameliyat olacaklara göre farklı ama İskender hocanın yaptığı ameliyatları kendi gözlerimle gördüğüm için kendisine koşulsuz güveniyorum

Dostlar merhaba, trafik kazası sonucu sağ gözüme darbe aldım ve yaklaşık 2 olacak göz kapağı düştü sanırım 6 ay beklemedeyim açılma olursa ki bence olmayacak problem kalkar dedi doktorum bekleyelim dedi benim olacağım olacak olursam kası çekmek için sanırım deri alınmayacak açıkçası korkmuyor değilim çok geçmiş olsun olan arkadaşlara birde benim çene kırığım da olduğu için estetik cerrah bakıyor her şeyime sizce goz doktoruna da gitmeli miyim? Mr çekildi bir problem gözükmüyor fakat açılma çok az oldu egzersiz yap dedi doktorum sizce fayda sağlar mi

Dostlar merhaba, trafik kazası sonucu sağ gözüme darbe aldım ve yaklaşık 2 olacak göz kapağı düştü sanırım 6 ay beklemedeyim açılma olursa ki bence olmayacak problem kalkar dedi doktorum bekleyelim dedi benim olacağım olacak olursam kası çekmek için sanırım deri alınmayacak açıkçası korkmuyor değilim çok geçmiş olsun olan arkadaşlara birde benim çene kırığım da olduğu için estetik cerrah bakıyor her şeyime sizce goz doktoruna da gitmeli miym? Mr çekildi bir problem gözükmüyor fakat açılma çok az oldu egzersiz yap dedi doktorum sizce fayda sağlar m
Prof. Dr Ferda Çiftçi ' ye gitmenizi öneririm. Kuzenim trafik kazasında göz kapağından yaralandı ve doku eksikliğinden dolayı göz kapağı kapanacak kadar düştü.. Plastik cerrahların hepsi mümkünü yok açılmaz dedi ama Ferda hocamız
görür görmez açılır dedi ve tek operasyonla açtı.

Fotoğraf atabilir misiniz gözünüzü rica etsem ben de hem göz kapağı düşüklüğü var doğustan hem de badem göz de ikisi bir ara da olsa mı diye düşünüyorum
Merhaba izlerim henuz gecmedi.. gecmeyedebilir bu tamamen cilt kalitesiyle alakali bir durum bence badem goz yaptirmayin çok önerilem bir operasyon degl

Bence iz meselesi kisinin tamamen cilt kalitesiyle alakali bir durum ve iz kalmayacaginin garantisini kimse veremez. Yaş cilt kalitesi ile baglantili baktigimiz zaman hekimin kendi göz kapaginda bile iz vardi. Ama bence iz kalmasi mi dusukluk mu? Iz kalsin dusuk olmasin daha iyi :)

Merak ettim sonra dr nasil cevap verdigini size 🙈 tabi hic kabul etmezki hatasini
Ben tum yuz germe yaptirdigim icin tek goz kapagi fiuatini bilmiyorum tum yuzume 37 bin verdim simdilik memmunum ama ilerde mutsuz olursam bir daha turkiyede ameliyat olmam
Siz karin germeyi yaptirdinizmi ? Eger yapildiysa , Nerde yaptirdiniz
Chanel hanim okudum sizin yazilarinizi Bana yardimci olurmusunuz acaba. Ben Derin plan yuz germe ve ust goz kapagi ameliyati oldum, badem goz de. Bugun 6 gun ama yuzum halen cok sis, cok yapay duruyor hic Iyi gorunmuyor. Bu sekilde insan icine cikmam imkansiz. Doktorum gecer diyor 3 gun sonra dikisler alinacak. Sizce gecermi odemler inermi bilmiyorum.

Chanel hanim okudum sizin yazilarinizi Bana yardimci olurmusunuz acaba. Ben Derin plan yuz germe ve ust goz kapagi ameliyati oldum, badem goz de. Bugun 6 gun ama yuzum halen cok sis, cok yapay duruyor hic Iyi gorunmuyor. Bu sekilde insan icine cikmam imkansiz. Doktorum gecer diyor 3 gun sonra dikisler alinacak. Sizce gecermi odemler inermi bilmiyorum.
Merhaba yazilarimda anlatiyorum hic endise etmeyin daha cok taze ameliyatiniz . Normal yani o kadar islem goruyor sismesi cok normal ama bugunlerden sonra yavas yavas sisliklerin gidecegini goreceksiniz. Ben gozluk ve maskeyle idare ediyordum ilk gunler
Tabiki odemler gececek moralinizi yuksek tutun .

Merhaba yazilarimda anlatiyorum hic endise etmeyin daha cok taze ameliyatiniz . Normal yani o kadar islem goruyor sismesi cok normal ama bugunlerden sonra yavas yavas sisliklerin gidecegini goreceksiniz. Ben gozluk ve maskeyle idare ediyordum ilk gunler
Tabiki odemler gececek moralinizi yuksek tutun .
Tsk ederim Insallah gecer

Merhaba tekrar
Kendisi ile görüşme esnasında anlattı. Plastik cerrahi düşünmem bile gözde brn
Merhaba tekrar
:KK200:

son durumunuz nasil? Bu arada makyaj (rimel) ne zamandan itibaren yapiliyor? Sonucta onu silmek yüzü yikamakta var sonrasinda..

Su geçirmez rimel kullanmadım, öncesinde makyaj siliciyi beklettim sonra yüzümü sabun ve suyla yıkadım, kesinlikle pamukla silmedim.dikişler acımadı,sadece sol belki bir tık acıdı, önemli değil.

Masallah sizin sonucunuz gercekten cok güzel :KK200: umarim böyle kalir

Cünki sizin yorumunuzdan sonra ben 2 arkadasi (Sevim Çakmak) 'a yönlendirdim ikiside memnun degil biri gözünü kapatamiyor digerindede sizde olusan gilt sorunundan olusmus

Siz böyle göz kapatamama sorunu yasadinizmi?
Çok üzüldüm arkadaşlarınız için.bende göz kapağını kapamama sorunu olmadı ama ben zaten yüz felci geçirmiştim,çok hafifti, benim hem göz kapağını düzeltti hem de eşitledi.

Ya şimdi kafaya taktım, benim yazım üzerine yolladığınız için sebep olmuş gibi hissediyorum. Çok üzgünüm

Çok üzüldüm arkadaşlarınız için.bende göz kapağını kapamama sorunu olmadı ama ben zaten yüz felci geçirmiştim,çok hafifti, benim hem göz kapağını düzeltti hem de eşitledi.

Ya şimdi kafaya taktım, benim yazım üzerine yolladığınız için sebep olmuş gibi hissediyorum. Çok üzgünüm
Bende kendimi kötü hissettim :KK43:

Okadar emin överek yazdiginizi görünce bende gösterdim gittiler
Ama öyle düsünmeyin sonucta bu sizin tecrübeniz
En önemlisi insanlarin burda dürüstce tecrübesini paylasmak

Simdi baska doktor ariyoruz zaten
Önerebileceginiz baska doktor var mi bu konuda? Arastirirken belki rastlamissinizdir

X