Göz kapağı estetiği oldum ama:(

Ben de yeni oldum 11 günümdeyim pütür pütür çok korkuyorum

Eklentiler

• IMG_2485.png
    IMG_2485.png
    297 KB · Görüntüleme: 461
Kesinlikle plastik cerrahlar göz kapağı ameliyatları yaptırmayın okulaplasti uzmanı göz doktorlarına gidin ,ben plastik cerrahi maduruyum 1 yılda 3 ameliyat oldum en sonuncusu daha yeni 5 gün oldu çok ödemim var doktorum çok başarılı geçti ameliyatın dedi iyileşince net olarak anlaşılacak ,1 yılda çok acılar çektim kendimi eve kapattım resmen inşallah bu son

Merhabalar ;
Araştırma yaparken bu sitedeki yorumlardan çok yararlandığım için yazmak istedim. Tam 10 gün önce üst göz kapağı ameliyatı oldu. Doktorum gerçekten inanılmaz başarılı bir iş çıkardı. Üstelik yaptığı ameliyat sırasında göz kenarlarındaki kaz ayaklarını da yok etti. Bugün iş başı yaptım. İlk 1 hafta dikişler dışında rahatsızlık veren hiç bir şey yoktu . Acı yok ,ancak şişlik ve dikişler rahatsızlık veriyor ama normal tabii ki. Hergün arayarak doktorum beni takip etti , hatırımı sordu. 1 hafta sonra dikişler alındı ve normale döndüm. Bugün belli belirsiz izler var suratımda onlarda sanırım en kısa sürede yok olacak. Şekil olarak mükemmel gerçekten , bu kadarını hayal bile edemezdim. İstanbul'da yaptırdım ben , gerçekten araştırma yapan kişilere tavsiye ederim. Ben çok zor karar aldım bu sebeple yazmak istedim buraya. İsteyen ve rahatsız olan kişiler hiç düşünmeden bu ameliyatı yaptırsın korkacak hiçbir şey yok , tabii ki doğru ellerde.
Merhaba, hangi doktora ameliyat olmuştunuz. Memnunsunuz anladığım kadarıyla.Sağlıklı günler

Şanslıymışsınız. Ben melike gedar’a olmuştum dünya göz hastanesinde. O kadar ilgisizdiki pişman oldum. Sonrasında izde kaldı malesef dikiş iyi olmamış

X