Göz kapağı estetiği oldum ama:(

İki üç haftalıkken jel- merhem sürünce biraz sızlıyor evet. İyileşiyor diye düşünüyordum ben. İzler daha da pembe oluyor ama sonra geçiyor merak etmeyin.
Sanki yara tekrar açılmış gibi hissediyorum ben, umarım dediğiniz gibi iyileşme ibaresidir şuan ilk haftakine göre epey pembe.

Kime ameliyat oldunuz acaba. Ben de yaptirdim ama hic guzel olmadi sizin doktorunuza gitmek istiyorum.

Merhaba kime ameliyat oldunuz acaba bende oldum ama cok kotu oldu. Sizin doktafa gitmek istiyorum

Merhabalar yazınızı gördğm tabiki 2018 de cevaplamışsınız ama ankarada göz kapağı estetiği doktoru önerisinde bulunmuşsunuz doktorun adını söyleyebilirmisimisiniz

burun ameliyatı ile birlikte göz kapağı estetiği oldum bu şekilde çok fazla ödem olacagını duymuştum ama aynı anda olsun uyutulmşken olayım düşüncesi ile aynı anda olmaya karar verdim. 2.haftam ve şişliklerim hala var (burnumdan ziyade göz şişliklerim cok fazla) burun ameliyatımı Mustafa Yazır beye göz ameliyatımı Abdullah beye oldum. Burnum için gerçekten gün geçtikçe şükrediyorum.(Umarım darbe almadan sağ salim 6 ayı doldururum☺️) göz kapağı estetiğim bakışlarıma güzellik kattı henüz ödem var ve diliş izlerm belli..dikişleri kapnma noktasına atılmamış olması dikiş izlerinin belli olması dolayısıyla beni biraz endişelendiriyor :/ 1 ay sonra ödem ve iz azalınca sonucu daha iyi değerlendirecegim

Merhaba kızlar,göz kapaklarım okadar sarktı ki aynaya baktıkça kahroluyorum,bunun sebebi de babamın vefatından sonra nerdeyse 1 yıl boyunca hep ağladım,ağlamak gözleri çok yıpratıyor kızlar.!!
izmir'de tanıdığnız yada duyduğunuz göz kapağı ameliyatı yapan Dr varmı? Lütfen bilen yazabilirmi.. Selamlar sevgiler

Ben dr Fatih atmaca ya yaptırdım. 2020 de üst göz kapağı deri fazlalığı aldırdım. ilk 1 sene muhteşemdi çok freş bi bakışlara gözlere kavuşmuştum. Şuan hemen hemen eski haline dönmeye başladı gibi bana ozamanlar 4 seneden önce birşey olursa gel demişti hiç birşey olmaz demişti. Bu ayın 24 üne kontrol icin randevu aldım bakalım ne diyecek yaptığı işin arkasında duracak mı yoksa bu durumu kabullendirmeye mi çalışacak göreceğiz. Hocamız yalnız kişilik olarak çok muazzam muhteşem enerji doluydu çok Güler yüzlü karşılamıştım. O zamandan bu zamana neler değişti tabi bilmiyorum

Merhaba durumunuz nasıl oldu baya zaman geçmiş ama bende sıkıntı yaşadım ameliyat sonrası kısır döngüye girdim.

burun ameliyatı ile birlikte göz kapağı estetiği oldum bu şekilde çok fazla ödem olacagını duymuştum ama aynı anda olsun uyutulmşken olayım düşüncesi ile aynı anda olmaya karar verdim. 2.haftam ve şişliklerim hala var (burnumdan ziyade göz şişliklerim cok fazla) burun ameliyatımı Mustafa Yazır beye göz ameliyatımı Abdullah beye oldum. Burnum için gerçekten gün geçtikçe şükrediyorum.(Umarım darbe almadan sağ salim 6 ayı doldururum☺️) göz kapağı estetiğim bakışlarıma güzellik kattı henüz ödem var ve diliş izlerm belli..dikişleri kapnma noktasına atılmamış olması dikiş izlerinin belli olması dolayısıyla beni biraz endişelendiriyor :/ 1 ay sonra ödem ve iz azalınca sonucu daha iyi değerlendirecegim
Merhaba aynı anda iki doktordan nasıl oldunuz acaba aynı hastanede mi yapıyorlar

Merhaba bende 2 ay önce ameliyat oldum hayatımın EN BÜYÜK pişmanlığı bu ameliyat. Sol göz kapanmıyor bulanık görmeye basladim. Doktorlar düzelip duzelmeyecegini bile bilmiyor. Siz ne durumdasınız düzeldi mi?
merhaba, gozunuzun kapanma problemi duzeldi mi? ben de olsum, ve aynı problemleri yasıyorum.

Gözde kasılma 2 ay sürüyor, ben 3 ay oldu ameliyat olalı hala bulanık görüyorum, gözümün birini fazla kesmiş doktor. Hayatımın en büyük pişmanlığını yaşadım. Hayatım alt üst oldu. Hemde güzel de olmadi. Eski kırışık hali hem göz sağlığı hemde görüntü olarak çok çok iyiymis. Bulaniklasma gölgeli görmem bir türlü geçmiyor, gitmediğim göz doktoru kalmadı.
merhaba, gozde tam kapanma sıkıntınız duzeldi mi? kuruluk batma ve tam kapanmama bende de var.

X