Göz Çevresi Bakımı Göz kreminde Innova markasını tavsiye eder misiniz?

kadriye_helin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2008
38
0
arkadaşlar aranızda ınnova ürünlerini kullanan var mı var sa tavsıye edermısınız acabagöz kremımı degıştırmeye duşunuyorum da

hangi marka kullanıyorsun peki şu anda ve neden değiştirmeyi düşünüyorsun, ayrıca neden ınnova, başka marka olmaz mı? abooooooo ne çok soru sordum, daha iyi yardımcı olmak için sordum soruları...

hangi marka kullanıyorsun peki şu anda ve neden değiştirmeyi düşünüyorsun, ayrıca neden ınnova, başka marka olmaz mı? abooooooo ne çok soru sordum, daha iyi yardımcı olmak için sordum soruları...

bende aynen bu soruları merak ettim şimdi
ayrıca neden İnnova:uhm:

ben nivea nın göz kremini kullanıyorum ve geçenlerde krem alırken orada cilt bakım bölümünde çalışan bir bayan göz kremini buz dolabında saklamamı söyledi. daha çok işe yarıyormuş.

benim kullanmadıgım göz kremi kalmadı diyebilirim cok pahalı markaları da kullandım sonucta ii geliyor gibi gözüktü lakin sonuc sıfır hepsinde simdi neutregena yada nıvea kullanıcm. pahalısıda aynı ucuzu da hiç gerek olmadını düsünüyorm. bu arada su an inci tozu göz jelini kullanıorm ilk basta ii gibiydi simdi aynı sonuc 90 tl bayılmaktansa 15 tl veririm

genelde her forumda yada konustum kişilerde cok iyi üstündeki etkiyi veren bir krem kullanana rastlamadım . bu kanıya vardım bende arkadaslar

canım kullanmadıgım marka kalmadı sayılır kı ılk roc kullandım sonrada vışşıyı kullandım sonrada çok dogal kayısı kremını de kullandımen son da olay kulanıyorum ama bıraktım çunku bır işe yaramadıgını gordum
ve bır arkadaşım bana ınnovayı tafsıye ettı ama ben genede sızlere paylaşmadan almak ıstemedım
ama en son kararımı verdım yves rocher kullanmaya karar verdım fıyatı 63 tl
tamamen dogalmış
ınter araştırdım oyle alcam ama ne yazık kı her yerde satılmıyomuş ve daha alamadım sadece ıkı uç alış verış merkezlerınde ve bana uçude çok uzak kardeşıme verdım sıparışı o bana alcak bakalım bırde onu kullanayaım nasıl olcak o da işe yaramazsa artık hıç bır şey kullanmayacam arkadaşım bu kremı nıye sçtımıyı merak edıyosan onu da soyleyım yves göz kremının içinde 30 bıtkısel yag içeryıo olması

çamaşursuyu en son olay kullanıyodum ama bıraktım senın tavsıye edebılecen bır marka varsa alayım canım
gerçeyı ben yves rocher kararımı verdım ama
gene de yenı şeylere meraklıyımdır bılgın olsun teşekkurler

kızlar bende ınnova göz kremini kullanıyorum dermakozmetik olduğu için öncelikle tercih ettim tavsiye ederim

ben avene i tavsiye ediyorum kesinlkle annem kullanıyor çok da iyi geldı.. göz çevresi bakım kremi.. çılgınalşveriş sitesnden almştı o sanrm 55 tl civarı birşeydi ama çok iyi geldı tavsye ederm:)

innova ve neutrogena gözaltı morlukları için denemiştim yıllar önce. ikisinden de nemlendirmek dışında fayda görmemiştim. kesinlikle tavsiye etmem...

arkadaşlar aranızda ınnova ürünlerini kullanan var mı var sa tavsıye edermısınız acabagöz kremımı degıştırmeye duşunuyorum da

ben kullanıyorum hem göz çevresi için hemde nemlendiricisini kullanıyorum kampaya vardı 80 liraya almıştım iki ürünü cildim çok soluk gözaltı torbalarım ve morluklar var sbahları daha yoğun çok fark eden değişen birşey olmadı bende

göz kremini kullanmadım ama kullanan bi arkadaşım çok memnun. bende cilt temizleyici, nemlendirici ve serumunu kullanıyorum çok memnunum ki cildim hassastır. üstelik innovanın ürünlerini lancome'la aynı firma üretiyormuş içerik olarak aynılarmış.

X