Kontakt Lens Göz lensi

Asyagunes0

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2018
4
1
29
Meraba sizi lenler hakkında bilgilendiricem benim ilk kullandigim lens freshlook'un sterling grey 50 tl almistim ama hiç rahat degildi gozume batiyodu acitiyodu rengi güzel olsada rahatligindan memnun degildim lenslere karşı önyargım olusmustu sonradan salotica markasını sürekli instagramda goruyodum sonra bi rengi çok begendim ama instagramdan da getirtmek istemedim sonra butun lenscileri gezdim ama bulamadım. lens satan kisilerden 2 kisi daha lens takiyodu hatta ikisinede lensiniz hangi marka die sordum biri "gercekten çok belli oluyomu" dedi digeri "nasıl anladıniz" die sordu ama gerçekten çok aşırı belli oluyodu ve doğal durmuyodu o gün lens almadan eve geri döndüm sonra bi göz merkezine gittim göz ölculerime baktilar ve deneme lensi taktılar ve çok rahattı markanın adı AİR OPTIX di bende o markanın hareli green rengini seçtim o kadar doğal duruyoki bayildim

-4 tondan olusuyo sarı kahverengi yeşil siyah
Kendi göz rengimde açık kahve ilk taktiğim gün optikciye gidip aylık mi 3 aylık mi die sormaya gittim sonra konu konuyu açtı "nasıl duruyo"die sordum suan gozunde mi" dedi çok sasirdi Gerçekten mükemmel lens yapmislar hatta bazen gozumde oldugunu unutuyorum arada bu arada 3 aylık kullanilabiliomus

Eklentiler

• images.jpg
    images.jpg
    13,2 KB · Görüntüleme: 1.043
Lenslerin göz ile uyumluluğu kişiden kişiye değişir.

Market ya da mağaza ürünü gibi marka tavsiyesi yapmayın:KK51:

Çok doğal durmuş gerçekten. Şaşırdım. Ben de hemen inceleyeyim. Doğal duran lens arıyorum. Soloticalar pek dogal gelmiyo bana. Ranibow giallo da iyice berbat oldu. Eskiden harika bir lensti. Ama bu lens çok ilgimi çekti

Solotica çok batıyor üretimi durdu Pink Rabbit lenslere bakmanızı tavsiye ederim

200 den fazla lens seçeneği ile farklı BC değerleri , farklı DİA değerleri, geniş renk skalası ve doğal renkleri ile tek kelimeyle mükemmel bir lens markası. Asla yanma batma yapmıyor . Ben yıllardır bombesiz lens arıyordum sonra Pink rabbit ile tanıştım okadar çok beğendim ki neden satmayayım dedim. Ve sizlere ulaşılabilir hale getirdim. Softlensqueens sitesinden buldum ve tr de ilk kez ben satmaya başladım. Sanırım Pink rabbit ilk Türkiye temsilcisi sayılırım :) .BC değerleri 8.6 ,8.7 ,8.8 ve DİA yani çapı 14.0 , 14.2 ,14.5 farklı seçenekler var. Gözle bütünleşen ben lensim diye bağırmayan mükemmel ötesi bir lens markası. Ben solotica lensler kaldırıldığı için solotica' ya muadil arıyordum ama onun batmayan ve doğal halini buldum. Dünyanın en doğal lensleri için sizin de şans vermenizi isterim

X