Kontakt Lens göz rengime bakar mısınız hang renk lens olur ve alerji

CennetKokulum

kuzusu'nun kuması
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2007
2.451
36
kızlar ben kac defa lens takmak istediysem yarım saat ugrastım takamadım gozumden yaslar aktı sonunda taksamda sular seller gıbı yas akıyor ve batıyor gozum bu renk çakır yesıl tonlarında lens alsam nasıl durur tabı bu yakın cekım dıye rengı ortaya cıktı uzaktan daha koyu görünüyor bunyem alerjık bahar alerjısı var gozumde alerjısı lup kullanabılen varmı hangı marka

Son düzenleme:
lensi ters mı taktın acaba ondan batmış olabilir. alerjin varsa bence kullanma. hiçbirşey olmazsa psikolojik olarak yaşarır gözlerin.

benim kadar pinpirikli insan olamaz delikafadulden ben bile lens takabiliyorsam herkes kullanır yerimseniben
ben ilk bir hafta takamadım hergün bir saat takayım diye uğraşıyordum (lensle ve gözümle çok oynadığım için sulanma ve yanma çok oluyodu senağlama)
ama ben inatçıyımdır deneye deneye öğrendim :Saruboceq:

bende de ilk öyle olmuştu. ama daha sonra alıştım. kaydirigubbakcemile2 benim kulladığım freslook yeşil rengini tercih ediyorum çok rahat ve yumuşak bir lens. :nazar:

kızlar bende bugün ilk kez lens kullandım. tersini düzünü çok ayırt edebildiğimi söyleyemem.

batma ve yanma oldu şuan kırmızı gözlerim var:)

off hepinizde ilk böyle mi oldu???

ilk seferde kanlanma sulanma yapar da sonra alışırsın temız tuttukca sorun olmaz,
yeşil guzel gıder.

X