Göz rengimiz ne olacak

Serra ayaz

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2021
9
7
34
Arkadaslar biz anne ve baba olarak kahve rengi gozluyuz bir tek benim annem renkli gozlu ilk cocugumum goz rengi 40 ina kadar netlesmisti kahverengi oldu ama kizim 6 ayin icinde boyle bi goz rengine sahibiz sizce ne olur tabiki en onemlisi saglikli gozleri olmasi ama merak ta etmiyo degilim 😊
20210604_224705.jpg

Benim oğlumunda gözleri masmaviyi . Bir buçuk yaşından sonra değişmeye başladı , 2 yaşında tamamen yeşil oldu. Şimdi yemyeşil gözleri. Anne baba olarak biz de kahverengi gözlüyüz.
Anneniniz gözleri ne renk ? Belki anneannenin gözlerine benzer.

Benim oğlumunda gözleri masmaviyi . Bir buçuk yaşından sonra değişmeye başladı , 2 yaşında tamamen yeşil oldu. Şimdi yemyeşil gözleri. Anne baba olarak biz de kahverengi gözlüyüz.
Anneniniz gözleri ne renk ? Belki anneannenin gözlerine benzer.
Mavi yesil karisik çakır diyolar inşAllah ona benzemistir 😊

Oyyyyy yerimmmm 41 kere maşallah❤️😍😍bu bebiş maviş zaten dönse dönse çakıra döner bu renk🌸☺️

Arkadaslar biz anne ve baba olarak kahve rengi gozluyuz bir tek benim annem renkli gozlu ilk cocugumum goz rengi 40 ina kadar netlesmisti kahverengi oldu ama kizim 6 ayin icinde boyle bi goz rengine sahibiz sizce ne olur tabiki en onemlisi saglikli gozleri olmasi ama merak ta etmiyo degilim 😊Eki Görüntüle 2862377
Öncelikle maşallah allah nazardan saklasın bu göz dönse dönse yeşile döner genellikle öyle oluyor.

MaşAllah kuzucuga saglikli olsunlarda önemli olan o ama biz anneler merakliyiz işte 😊
Sizin melege de masallah♥️
O gozler saglikla baksin; kotu , sarsici, aci olan hicbirseyi gormesin yeter ki, rengi hic onemli degil inanin🤲
Rabbim guzel geleceklerde guzel gunler görmelerini nasip etsin.

Sizin melege de masallah♥️
O gozler saglikla baksin; kotu , sarsici, aci olan hicbirseyi gormesin yeter ki, rengi hic onemli degil inanin🤲
Rabbim guzel geleceklerde guzel gunler görmelerini nasip etsin.
Amin tabiki öyle butun cocuklara dua etmeyi anne olduktan sonra ogrendim Allah bütün melekleri korusun kollasin cok saolun guzel dilekleriniz icin

Maşallah hepinizin çocuklarının gözleri de rengi de çok güzel. Ben daha anne olmadım ama ben de çok merak ediyorum göz rengi nasıl olacak 😳🤭

X