Gözaltı çukurlukları için bitkisel yöntemler

selennn

Evli mutlu ve çocuklu
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
3 Ocak 2011
4.247
7.378
36
Evet kızlar konu başlığında da belirttiğim gibi gözaltı çukurlukları için bitkisel yöntemler yazıcam
Sarımsak: Sarımsağın insan vücuduna karşı sağlamış olduğu fayda doktorlar tarafından onaylanmıştır. Sarımsağın içinde bulunan güçlü maddeler vücutta meydana gelmiş olan her türlü hastalığın şifasını vermektedir. Kanser ve kalp hastalıklarına karşı harika bir fayda sağlayan sarımsak sindirim sisteminin iyi bir şekilde çalışmasına da yardımcı olur. Bunun yanı sıra bakteri ve mikroplara karşı etkin bir savaş başlatarak hastalıkların hızlı bir şekilde tedavisine yardımcı olur. Göz altında oluşan çukurların kaybolmasına da yardımcı olan bu bitki ciltte meydana gelmiş olan her türlü rahatsızlığın hızlı bir şekilde geçmesine fayda sağlar. Sarımsağın iyi bir şekilde ezilip göz altında oluşmuş olan çukurluklara konularak bekletilmesi bir kaç gün içerisinde çukurlukların geçmesine fayda sağlayacaktır. Bu uygulamanın bir hafta boyunca günde bir kere yapılması rahatsızlığın ortadan kalkmasına etkili olacaktır.

Bal ve kahve : Göz altı çukurları için bitkisel çözüm yöntemleri arasında bulunan bal ve yumurta karışımı bir çok cilt sorunun tedavisi için kullanılabilmektedir. Yüz cildinde meydana gelmiş olan sivilcelerin kaybolmasına yardımcı olan bu karışım ayrıca siyah nokta oluşumuna da engel olur. Bunun yanı sıra sivilcelerin yüz cildinde oluşturmuş olduğu izlerin kaybolmasına yardımcı olur. Yüz cildinde bulunan gözeneklerin hava almasına da fayda sağlayan bu karışım cildin pürüzsüz ve parlak bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Bunun yanı sıra cildin gergin bir yapı kazanmasına fayda sağlar ve yaşlılık belirtilerini ortadan kaldırır. Göz altında meydana gelen çukurların kaybolması içinde mükemmel bir bitkisel tedavi yöntemidir. Meydana gelmiş olan çukurlukların tedavisi yaparak güzel bir görünüm elde etmek için oldukça faydalıdır. Kahvenin iyi bir şekilde ezildikten sonra bal ile karıştırılması ve göz çukuru oluşmuş olan bölgeye sürülmesi gereklidir. Bu uygulamanını beş gün boyunca günde iki kere yapılması rahatsızlığın hızlı bir şekilde ortadan
kalkmasına fayda sağlar.

Salatalık: Salatalarda sıklıkla kullanılan salatalık içerisinde bulunan cilde faydalı maddeler sayesinde, özellikle bayanların vazgeçilmez cilt ilaçlarından biri haline gelmiştir. Salatalığın kabuğunun kesilip göz çukuru oluşmuş olan bölgeye konularak yarım saat bekletilmesi rahatsızlığın bir hafta içerisinde ortadan kalkmasına fayda sağlayacaktır. Bu uygulaman bir hafta boyunca günde bir kere yapılması oldukça etkili olacaktır.