Gözaltı ışık dolgusu eritme

asaa

Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2022
8
2
25
Herkese merhaba. Ben bundan yaklaşık 5 ay önce gözaltı torbalarım için ışık dolgusu yaptırdım. Önceki haline göre daha iyi olmasına rağmen beni extra şiş görüntü çok mutlu etmedi bu yüzden ameliyatla torbalarımı aldırmayı düşünüyorum. Tabiki bunun öncesinde dolguyu eritmek gerekiyor. Ayın 23 üne doktora randevu aldım görüşme artı dolgu eritme işlemi için lakin burada okuduğum yorumlar beni çok tedirgin etti. Erittip mutlu olan kimse yok mu bunu merak ediyorum

Herkese merhaba. Ben bundan yaklaşık 5 ay önce gözaltı torbalarım için ışık dolgusu yaptırdım. Önceki haline göre daha iyi olmasına rağmen beni extra şiş görüntü çok mutlu etmedi bu yüzden ameliyatla torbalarımı aldırmayı düşünüyorum. Tabiki bunun öncesinde dolguyu eritmek gerekiyor. Ayın 23 üne doktora randevu aldım görüşme artı dolgu eritme işlemi için lakin burada okuduğum yorumlar beni çok tedirgin etti. Erittip mutlu olan kimse yok mu bunu merak ediyorum
Canim bende bugun ayni konuyu actim bende 5 ay once yaptrdm eritmek istemiorm ameliyat yaparken niye cikaramiolr anlamdm bi dr yaparm dedi guvenemdm oteki muayine etmem lazim yapamayablrm dedi bana haber verirmsn operasyon gecirirsen

Merhaba cnm neyaptn merak ettim dra sordunmu

Çok geçmiş olsun hangi doktora yaptırmayı düşünüyorsunuz?

Dün doktorla görüştüm. Şu an için bana ameliyata gerek olmadıgınk dolgunun yeterli olduğunu söyledi ama ben rinoplastiyle birlikte ameliyatı olmak istediğimi söyledim o şekilde kabul etti. Eritme işlemi yapılarak veya ameliyat esnasında dolguların alınabileceğini söyledi. Beni korkutan tek kısım torba ameliyatı esnasında göbekten alınan yağın enjekte edilmesi gerektiğini söyledi. Bu işlemle ilgili çok bilgim olmadıgı için aşırı tedirgin oldum ve şu anlık ameliyat işini erteledim. Yağ enjeksiyonuyla ilgili bilgisi olan birileri varsa cevap yazarsa sevinirim. Nasıl bi işlem olumlu yanıt alan varmı?

X