Göz Çevresi Bakımı Gözaltı ışık dolgusu

drderin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2011
949
100
Gözaltı morluklarımdan çok müzdaribim bıktım kozmatik kullanmaktan. Redensity hakkında bilginiz varmı? Çevrenizde yaptıran birileri varmı? Aydınlatırsanız sevinirim değerli arkadaşlar..

Gözaltı morluklarımdan çok müzdaribim bıktım kozmatik kullanmaktan. Redensity hakkında bilginiz varmı? Çevrenizde yaptıran birileri varmı? Aydınlatırsanız sevinirim değerli arkadaşlar..
Dr. fatih Dağdeleni öneririm ışık dolgusu çok güzel oluyor en az kalıcılığı 2 yıl oluyor ve fiyatı bin tl

benim göz altım biraz torbalı o yüzden yapmıyolarmış. Gidenlerin çok memnun kaldığı bi doktor önerdiler. Bahçelievler medipol hastanesinde doktor gökhan okan. Reklamlarda oynayan bi arkadaşım var göz çevresi sorunları vardı. verdiği ilaçlar çok iyi geliyormuş. onu denicem rand aldım

canım gittin mi doktora naptın
işe yaradı mı ışık dolgusu. Bide merak ettiğim şu var ışık dolgusu yapııp 2 yıl geçtikten sonra eski haline mi dönüyor

ben yaptirdim ama cok iyi veya isim yapmis bir dra yaptirin o zaman sonuc harika, ama oyle deilse hic bulasmayin berbat olabilirsiniz

X