Gözaltı kapatıcısı

E

EU1

Ziyaretçi
mrb arkadaşlar göz çevresi için kapatıcı arıyorum fondöteni sürüyorum olmuyo ayrıca göz çevrenize sürmeyin kapatıcı kullanın diyolar öyle çok marka varki kararsız kaldım almamda lazım lütfen memnun kaldığınız ürünleri yazarmısınız... şimdiden teşekkürler

D

deniz-iz

Ziyaretçi
Max Factor Ve (avon Un Açik Tondaki) Kapaticisi Oldukça Iyi

biopelin

Hayat akan bir sudur..
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2008
1.405
16
pastel..menunum 3 yıldır kullanıyorum..3 farklı tonu var..

FikirAdasi

Fikir Adası
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2008
835
2
lancome effacernes kullanıyorum oldukca kapatıcıa.s

Bende bunu almayı düşünüyorum canım yaaa. Max factor kullanıyorum şuan ama çok sert.

Bu tüpte olan dimi?

Nasıl memnunmusun? Bir tüp ne kadar süre gidiyor bir de? Ben hemen her gün kullanıyorum da...

barbizeynep

Guru
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2007
305
3
cnm evet tüpte olan,15 ml var içinde dolayısıyla bayagı bi gidiyor cnm,ben her gün kullanmıyorum o yuzden uzun zmndır kullanıyorum ama sen her gün kullanırsan tahminim 3ay fln dayanıryerimseniben

burningaura

herşey çok güzel olacak!!
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2007
1.691
18
38
carmina kullanıyorum.hem bütçeme hem cildime uygun.tavsiye ederim..

lavinya34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2008
31
0
canım sana tavsiyem avonun ıvory föndetenini sür cildine göz altınada maybelıne ın lıght beıge sını sür derim.Ben gercekten de cok memnunum ki benim göz altlarım bıraz koyu ve ıcerı cokuk..

S

sibel_sga

Ziyaretçi
kesinlikle max factor kullanmanı tavsiye edebilirim. bütün kapatıcıları kullandım ama maxfactor kadar kapatan yok. eğer benim gibi buğday tenliysen medium kullanmanı öneririm

aybukee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2008
37
0
göz altı kapatıcısını fondoten üstüne mi sürüyorsunuz yoksa makyaja başlamadan önce fondoten altınamı

papatya33

kocişinin kuzusu
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2008
633
15
Ben makyaja başlamadan sürüyorum, zaten göz altına fondöten sürmüyorum.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2784 gün geçti.

Missy

CANIM OĞLUM
Kayıtlı Üye
5 Mart 2008
2.423
38
38
göz altı kapatıcısını fondoten üstüne mi sürüyorsunuz yoksa makyaja başlamadan önce fondoten altınamı

kapatıcı kullanıyorsan göz altına fondoten sürmene gerek yok.. ama ben böyle olsun istiyorum diyorsan önce kapatıcı sonra fondotena.s
ben verita kullandım kapatıcı süper birşey benim göz altımda morluk var ve gerçekten kapatıyor işme yarıyor benim....

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2620 gün geçti.

almagester06

Guru
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2008
1.615
15
göz altına kapatıcı alacaksan mutlaka çok ince yapılı olsun çünkü ilerleyen saatlerde çizgi çizgi olur ve göz çevreni çok çabuk yıpratır. önereceğim bi kaç marka var.guarlin --ysl---benefit---laura mercier--make up forever. mutlaka bunlardan birini dene. guralin ve ysl nin kalem içinde olanları var süper ince ve doğal kapatıyo su gibi oluyor göz altıa.s.

almagester06

Guru
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2008
1.615
15
bu arada geçenlerde cecilin aldım ucuz bişey beyaz tüp içinde ucunda sünger var,clinique ile aynı hatta daha güzel onu da tavsiye derimyerimsenibena.s.