Göz Çevresi Bakımı Gözaltı morluğum bir günde beni terketti (Üzüm çekirdeği yağı)

Dediginiz gibi genetik cozaltı morlugunun bir tedavisi varsa ou soyleyin.Genetik goz altı morlugu o bolgedeki derinni deiger insanara gore daha ince ve transparan olmasından kaynaklanıyor.Yani cok saglıklı olsanızda, cok iyi uykunuzu almış olsanızda o bolgede ki deri altını gosteriyor.Yani hep mosunuz bende oldugu gibi.Buna ne çare var? Derma roller iyi gelebiliyormuş...benim bildigime göre...

benimde yorgunluktan oluyor ya arkadaşım alıp deneyecem teş.ederim.ama ben mecid efendinin göz altı morlukları için olan kremini aldım sürünce bi rahatlama hissettim başka faydasını görmedim henüz morluklarda eksilme olmadı:KK50:

Ne kullanırsanız kullanın, ister üzüm çekirdeği yağı, ister kayısı çekirdeği yağı ister morluk için krem ama düzenli kullanmak gerekiyormuş, geçen gün konuştuğum güzellik uzmanı söyledi.

zaten burun amelyatı olmussun morluklar tabıkı 3 haftada anca gecer bunun yagla alakası yok.bende burun amelıyatı oldum.elbette sıser morarır.o morluklar senın gercek goz altı morlukların degılkı..operasyon sonucu olusmus grcıcı odem sonucu olusan morartılar...
:80:

zaten burun amelyatı olmussun morluklar tabıkı 3 haftada anca gecer bunun yagla alakası yok.bende burun amelıyatı oldum.elbette sıser morarır.o morluklar senın gercek goz altı morlukların degılkı..operasyon sonucu olusmus grcıcı odem sonucu olusan morartılar...

ameliyat morluklarına ilaç aramak onlara bişiler sürmek yok kapatmak bunlar kesainlikle saçma yani ne yaparsan yap zaten bu morluuklar genetik olmadığı için kendiliğiinden geçiyor...benim ameliyatımın 23. günü ve hala morluklar var ama tabiki günden güne azalıyo sakın saçma sapan şeyler sürmeyin kızlar...yüzüm tüylendirdim....

ben bugün burdaki yazıyı okudum. göz altı morluğu problemim var. kırışıklıklarımda artıyor :KK43:
aktara gittim üzüm çekirdeği yağı aldım. ne için kullanacaksınız dedi. morluk için dedim. kayısı çekirdeği yağı ve çilek esansıyla karıştırısanız cildinizde hiçbir problem kalmaz dedi. bende aldım bu akşam ilk defa sürdüm. bir hafta sonra sonucunu söylerim.

çilek esansı bende kızarıklık ve kaşıntı yapıyor sanırım alerjik reaksiyon oluyor. hassas bir yer göz altı o yüzden çileği az miktarda bir dene istersen, eğer problem olmazsa tamamen sür bence.

1 hafta sonraki yorumlarını merakla bekliyorum :KK66:

Burun ameliyatı oldum ama ameliyattan sonra şişliklerim ve morluklarım geçtiği halde gözaltlarımda kaldı, ameliyattan öncede ara ara oluyordu, ameliyat olmaya yakınken iyice artmıştı kilo vermiştim onun etkisi de olabilir ama öyle kalmıştı, şimdi yağları kullandığım zaman hafifliyor, kullanmadığım zaman tekrar beliriyor, yani üç ayı geçti ameliyat olalı, ameliyat morluğu kalmaz artık.

ben bugün burdaki yazıyı okudum. göz altı morluğu problemim var. kırışıklıklarımda artıyor :KK43:
aktara gittim üzüm çekirdeği yağı aldım. ne için kullanacaksınız dedi. morluk için dedim. kayısı çekirdeği yağı ve çilek esansıyla karıştırısanız cildinizde hiçbir problem kalmaz dedi. bende aldım bu akşam ilk defa sürdüm. bir hafta sonra sonucunu söylerim.

Ben tekrar üzüm çekirdeği yağı almaya gittiğimde aktar kayısı çekirdeği yağını tavsiye etti, ben de bu sefer kayısı çekirdeği yağı aldım, kullandım o da güzel, masaj yaparak yedirdiğin zaman rahatlatıyor göz çevresini ama çilek esansı hiç denemedim.

Ben tekrar üzüm çekirdeği yağı almaya gittiğimde aktar kayısı çekirdeği yağını tavsiye etti, ben de bu sefer kayısı çekirdeği yağı aldım, kullandım o da güzel, masaj yaparak yedirdiğin zaman rahatlatıyor göz çevresini ama çilek esansı hiç denemedim.

kayısı çekirdeği yağını tam olarak göz altının neresine uyguluyorsun?
yani mesela göz kreminde göz ve yanak bitişiğine sürülüyor tam gözaltına sürülmüyor ya kayısı yağı çekirdeği de o şekilde mi sürülüyor?

slm kızlar
bir hafta bekleyemedim.size haber vereyim dedim. dün gece sürmüştüm sabahleyin morlukta iyileşme vardı ve kırısıklıklar azalmış nasıl oldu anlamadım. ince ince olan kırısıklar vardı onlar hiç kalmamış ve bir kaç sivilce izi vardı onlar küçülmüş. çilek esansı da alerji yapmadı. ayrıca yüzüm yumuşacık oldu. bir kullanımda böyle oluyorsa ben artık ömür boyu bırakmam :))
ben gözümün altındaki o ince derili hassas bölgeye de sürdüm. bi sorun olmadı.

çok sevindim senin adına, ben de denicem bu hafta bakalım nasıl olacak :KK66:

ince deriye de sürmüşsün birşey olmadı demişsin bu da çok iyi haber!

şimdi sorum şu arkadaşlar ilerde yağ bezesi falan çıkma durumu olmasın?

ve ikinci gün. iki aydır geçmeyen sivilce izi vardı yok olmus :KK52: kızlar bilmiyorum herkeste aynı etkiyi yapar mı. ama alerji yapmıyorsa eger hergün kullanın derim. cilt yumuşacık oluyor.. ve ufağından büyüğüne bütün izler gidiyor nerdeyse.. çilek esansı illa gerekli mi bilmiyorum belki aktar fazla para kazanmak için vermiştir. ama hoş bir kokusu var..

canım ya çok heyecanlandım ama malzemelerim eksik şuan. elimde sadece çilek ve kayısı yağı çekirdeği var, üzüm çekirdeği yağım yok :KK43:

yarın alıcam ben de denicem :KK66: inşallah ben de senin gibi memnun kalırım.

sen sanırım tüm yüzüne sürüyorsun, yanılıyor muyum?
bir de yağları bir yerde karıştırdıktan sonra mı sürüyorsun yoksa ayrı ayrı mı?
son birşey daha sorucam, yağları sürdükten sonra üzerine krem falan sürüyor musun?

evet masaj yaparak bütün yüzüme sürüyorum :)
ben onları fısfıslı bir şişede karıştırdım birer kapak koydum. iyice çalkaladım öyle kullanıyorum. krem sürmeye hiç gerek duymadım zaten krem sürmüş gibi oluyor.. sabah yüzümü yıkadıktan sonra hafif bir nemlendirici sürüyorum.

sadece gece sürülüyor heralde. sabah nemlendiriciyle idare ediyoruz...

yarın alıp denicem :KK66:

yağ bezeleri oluşmadı mı cildinizde?

ben de bundan korkuyorum :KK43:

dün gece denedim bu karışımı: üzüm çek. yağı- kayısı çek. yağı- çilek yağı (az) ama yüzüm çok kuru olduğu için heralde öyle aman aman bir nemlendirme olmadı. o yüzden üzerine de günlük nemlendirici kremimi sürdüm. o zaman tam süper oldu :KK66:

ama sabah kalktığımdan beri sol gözümde çapaklanma oluyor, kanlandı gözüm sanırım gece yağları sürdükten sonra uyurken gözümü falan kaşıdım, mikrobik bir durum söz konusu :KK43: aman siz sürdükten sonra dikkat edin...

kırışıklıklar için bir yorum yapmıyorum daha 1 sefer sürdüm haliyle etki olmadı, düzenli kullandıktan sonra tekrar yazıcam.

bende yağ bezesi falan oluşmadı bir haftadır kullanıyorum, sürerken gözünüze kaçmamasına dikkate edin yakıyor, ama çapaklanma falan olmadı bende :s

X