Maske Tarifleri Gozenekler için koko maskesi

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

pinkpantera

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2019
1.550
4.136
İy günler arkadaslar sizinle bir maska tarifini paylaşım istedim hem krisiklara,deri tonunu açılmasına ve gözeneklerini yığan kapatan bu maska .
Bir çay kaşığı kakao
Bir yemek kaşgi princ
Princi bir bardakda uzerine su alıb 10dakka bekletidkden sonra 20dakka karistriyoruz ve suyunu bir kaseye aloruaz yuzerine 1 çay kaşığı kakao elave edib karistriyoruz.Alinan karismi orta kivamda olmaliki akmasın yuzmuzden. Maskeyi cekib 15 20 dakkadan sonra yuyoruz və nemlendirici cekiyorus 10 gün kullanmak gerek.

Son düzenleme:
İy günler arkadaslar sizinle bir maska tarifini paylaşım istedim hem krisiklara,deri tonunu açılmasına ve gözeneklerini yığan kapatan bu maska .
Bir çay kaşığı koko
Bir yemek kaşgi princ
Princi bir bardakda uzerine su alıb 10dakka bekletidkden sonra 20dakka karistriyoruz ve suyunu bir kaseye aloruaz yuzerine 1 çay kaşığı koko elave edib karistriyoruz.Alinan karismi orta kivamda olmaliki akmasın yuzmuzden. Maskeyi cekib 15 20 dakkadan sonra yuyoruz və nemlendirici cekiyorus 10 gün kullanmak gerek.
Koko ne oluyor acaba anlayamadım ben :KK22:

Bir çay kaşığı kakao
Bir yemek kaşgi princ
Princi bir bardakda uzerine su alıb 10dakka bekletidkden sonra 20dakka karistriyoruz ve suyunu bir kaseye aloruaz yuzerine 1 çay kaşığı kakao elave edib karistriyoruz.Alinan karismi orta kivamda olmaliki akmasın yuzmuzden. Maskeyi cekib 15 20 dakkadan sonra yuyoruz və nemlendirici cekiyorus 10 gün kullanmak gerek.
[/QU iy günler arkadaslar size yeni bir kirisiklar iy gelen və deri tonuzu acak ve sivilce izlərine iy gelecekk bu maske tarifi
*Bir çay kaşığı princ unu
*bir yemek kaşığı pak maya
*2..3damla limon
*Bir adet vitamin c tableti
*******Vitamin c tabletinin toz haline getirib üzerine pirinc və pak mayayi ilave edip limonuda töküb azacik suyla karistriyoruz.10 gün kullanmak sarti iləemukkemel bir deriye sahip olacaksinz.

X