Gözlerin kadar üşüyorum...

SHADOWGIRL

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2007
930
24
Bu gün bir başka hüzün yüklü gözlerimde, bir başka bakıyorum dünyaya, bir umut desen yok, gözlerinin sanki ışığı sönmüş, ısıtmıyor eskisi gibi yüreğimi, sorun ben miyim yoksa, yoksa sıkıldın mı aşkımdan, sendemi vazgeçeceksin daha başlamadan..

Kilitli kapılar arkasından çıkardım bende güzel kalan ne varsa; senin için, yağmur olup yağmak istedim pıhtılaşmış hayallere, ezberimde tükenmiş sevdaların unutulmuş anılarıyla" Bir sana yükledim yeniden kirli yüreklerin el süremediği temiz aşkımı, adın kadar, yüreğin kadar temiz olan aşkımı"

Bu içlenme bana mı, bu keder, bu hüzün, bilmiyor musun tek heceden de olsa kurduğun cümlelere yoksun olduğumu, çiçeğin suya özlemi kadar yalnızım bugün, gözlerimin gözlerine zaafı kadar yalnızım. Bilmiyorum bu sensiz dünyanın bir sonu var mı, bu nefes gibi soluduğum hicran akşamlarının bir sabahı var mı senli.

Bir gün kapı çalınacak mı, çalınsa da açınca sen çıkacak mısın karşıma, titrek bir sesle "ben geldim." diyecek misin? Hoş geldin diyebilecek miyim bir gün?

Belki de olabilme ihtimaline sığındığım bir aşkın sabahına hasretim, belki de tetiğini çekemediğim bir sevdanın arpacığındayım bugün, oysa kalbim çoktan vuruldu, kan kaybeden yüreğimin yasındayım.

Ne olur bir kerecik gülümse, gözlerin bir kerecik ısıtsın yüreğimi, savur saçlarını kalbimin samyelinde, Bu gün en az hüznün kadar yanıyorum,

Bu gün en az gözlerin kadar üşüyorum...
 

Filo

Guru
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2007
1.158
13
ya arkadasım ne kadar hoş şiirler gönderiyorsun emeğine sağlık hepsi içten hepsi duygu yüklü sağol canım....................
 

SHADOWGIRL

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2007
930
24
ya arkadasım ne kadar hoş şiirler gönderiyorsun emeğine sağlık hepsi içten hepsi duygu yüklü sağol
canım....................
teşekkürler canımyerimseniben

Üzgünüm ama yazının tarzı şiir omadığından alıntı yazılara taşıyorum yinede emeğine sağlık arkadaşım....

bilgilendirdiğin için teşekkürlera.s.