Grand Üçel Hotel

EzgininAnnesi

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2012
2.912
7.353
Bayanlar yaz tatili için Grand Üçel de dinlenmek istiyoruz. Hem çocuklu aile ile gideceğimizden aquaparlı lduundan beğendim.
Daha önce giden arkadaşlar yorumlarıyla bilgilendirebilirler mi ?
$otel_2492_vitrin.jpg $H10103632.jpg
:KK24::KK24::KK24:

Merhaba umarım iyi bir tatil geçirirsiniz.
Bu sene bizde tatil için otel ararken bu otele denk gelmiştim ama otel ile ilgili şikayetleri okuyunca vazgeçtim.
Sizi soğutmak istemem umarım otelin durumları değişmiştir ve mutlu bir tatil geçirirsiniz sonuçta dinlenmek ve stres atmak için gidiyoruz tatile, stresle geri gelmeye değil.
Biz başka bir otel tuttuk ama bu otelin aqua parkını kullanmak için 1 gün gelicez çünkü aqua parkı çok güzel görünüyor :KK52:

Ayrıca Fethiye ye daha önce gittiniz mi bilmiyorum ama oraya gidecekseniz saklıken turu muhakkak yapın. Küçük çocuğunuz varsa kanyon zor olur ama biraz macera seviyorsanız saklıken kanyonu çok güzel bir yer tlos turu zaten saklıkent turu içinde.

Şimdiden iyi tatiller :21:

merhaba bayanlar tatile gittiniz mi otel hakkında ne düşünüyorsunuz ? Fethiyede önerebileceğiniz başka uygun otel varmı ? Şimdidn tesekkürler:)

merhaba bayanlar tatile gittiniz mi otel hakkında ne düşünüyorsunuz ? Fethiyede önerebileceğiniz başka uygun otel varmı ? Şimdidn tesekkürler:)

bu sene tatile oraya gittim
hiç memnun kalmadım
denize uzak arabayla yaklaşık 5 km falan buranın bide paralı kısmı var
sinek fazla illa gidecem derseniz yanınızda sinek savar alın
plaj havlusu uygulaması yok yanınızda fazla fazla havlu götürün
oda günlük temizleniyor ama havlu çarşaf 3 günde degişiyor:26:
hergün tavuk ana yemek
fazla çeşit beklemeyin
parkına dışardan parayla kişi alıyorlar otelde kalanlardan çok onlar egleniyor
araç için par yerleri yok
saat 5 de havuları agua parkı kapatıp köpek baglıyorlar:KK53:çevreden giren olmasın diye
en önemlisi siz hamilesiniz odanın yerleri fayans kayıp düşmeyin
çocuk parkı çok bakımsız
odadaki tvlerin kumandası çalışmıyor
saymakla bitmez
parayı peşin aldıkları için otelden çıkış yok:KK53:

Muhtemelen gitmişsinizdir tatile fakat en azından bundan sonra gitmek isteyenler için fikir olabilir diye yazıyorum.
Biz bu yaz liberty otel ölüdeniz de kaldık. Asena olarak geçiyo bu otel. Sahile çok yakın tam ölüdeniz merkezde. Odaları güzel. Biraz küçük fakat yetiyor tabi ki yine de. Sabah akşam açık büfe yemekleri var. Çok lezzetli yemekler çıkıyor. Bazıları damak tadımıza uymuyor o da şundan dolayı Fethiye genel olarak İngiliz turistlerin tercihi olduğu için onların damak tadına uygun yemeklere özen gösteriliyor. Temizlik vs çok başarılı. Aqua parkı da olsaydı süper olurdu ama o yok. Yine de tavsiye ederim.

fethıyede ölüdeniz turquase otelı sızlere tavsıye ederım hanımlar hem oludenız merkezde hemde hersey dahıl calısıyor. odaları pırıl pırıl herseyıyle mukemmel bır otel

X