Gratis watsons anneler günü indiriminde alınacaklar

jamaisvuu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2015
107
42
28
Evet kızlar yarım saattir internette buna bakıyorum sonra dedim neden konu açmıyorum ben :KK70: benim almayı düşündüklerim
-the balm meet matte far paleti
-maybelinne kaş kalemi
-burts bees lipbalm
-manikür makası
-essence dudak kalemi
-herhangi bir allık
-ecotools fondöten fırçası
Siz neler almayı düşünüyorsunuz yazarsanız sevinirim birbirimize fikir oluuur

Evet kızlar yarım saattir internette buna bakıyorum sonra dedim neden konu açmıyorum ben :KK70: benim almayı düşündüklerim
-the balm meet matte far paleti
-maybelinne kaş kalemi
-burts bees lipbalm
-manikür makası
-essence dudak kalemi
-herhangi bir allık
-ecotools fondöten fırçası
Siz neler almayı düşünüyorsunuz yazarsanız sevinirim birbirimize fikir oluuur
Ben de cilt bakım ürünleri almayı planlıyorum. Su bazlı nemlendirici, tonik, temizleme ürünleri falan. Bazı ürünlerde kampanyalarda oluyor mesela...

Ben de cilt bakım ürünleri almayı planlıyorum. Su bazlı nemlendirici, tonik, temizleme ürünleri falan. Bazı ürünlerde kampanyalarda oluyor mesela...
de diadermine deniz tuzlu peeling çok iyi su bazlı nemlendirici dediğine göre cildin yağlı garnier saf ve temiz 3ü1 arada da iyi ikisini de tavsiye ederim

şampuan araştırıyorum otacının bitkisel şampuanları watsonsta 14.99 du gratiste 11.99
benim gibi almak isteyenler gratise gidebilir :)
watsons da the balm shelter 25 tl idi eski fiyatına oranla fena değil

Markasına gore degisiyor canım mesela the balm da %40 + %10 ken flormarda iki urun alana bir urun hediye seklindeydi.

%
Markasına gore degisiyor canım mesela the balm da %40 + %10 ken flormarda iki urun alana bir urun hediye seklindeydi.
40 + %10 ne ya bari direk %50 yapsalarmışş.. en güzel indirim the balm sanırım bir de saç ürünlerinde birşeyler vardır umarım

Kızlar benrinin güneş kremi nasıl kullanan bilen var mi? Gratiste satılıyor

ben dün watsonstan rimmelin 6 saat sözde kalıcı lip glossunu aldım ama kesinlikle kalıcı değil,loreal maskara aldım ve john friedanın saç rengini açan spreyini aldım,çarşı tarafında başka bir kozmetikçide loreal,maybelline falan %50 ydi ama watsonsta loreal %40,maybelline ise %30 du sinir oldum watsonsun anneler günü indirimini hiç beğenmedim bulunduğum şehirde ne yazıkki gratis yok keşke olsaydı:KK43:(

X