Gri Etek le Ne

bir kere böle saten kumaşlı bir üst olmalı... gömlek gibi bişi olması daha uygun... açık pembe olursa ten rengi çorap ve bence gri tonlarında bi ayakkabıyla giyilmeli... ama bunu uydurmak biraz riskli... ben olsam siyah üst ve siyah ayakkabıyla giyerdim... ya da farklı olsun diorsan beyaz bir üst ve beyaz parlak çoraplar + siyah ayakkabılar dikkat çekici olabilir... beyaz file çorap da yakışır bence...

cevaplarınızı değerlendireceğim arkadaşlar...yarın alışverişe çıkacağım ve dediğiniz renkleri tek tek deneyeceğim...hangisi yakışırsa onu alacağım canım arkadaşlarım....değerli yorumlarınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.....

a.s.a.s.Şeniz

beyaz bluzum işte bu....

resimdmq.jpg

Selam canım..

Bluzun çok şık ama gri eteğinin üzerine olmaz diye düşünüyorum..Çünkü eteğinde pileler var ve zaten hareketli bir etek üzerine daha düz kesim sade vücuda oturan bir gömlek tercih et derim..

Arkadaşlarında dediği gibi şık bir kemer veya gösterişli bir kolye ile tamamlayabilirsin.. süprizzzzz

Son düzenleme:
gömle değil bence benim fikrim şık bir bluz dar kesim olsun belden kendinden saten kemerli olabilir ,,,evet bordo,,.,,siyahh,,,kırmızı,,,yeşil,,,,pembeee,,tatlı bir morrr,,,içinde gri bişiler olabilir,,yakasında gri bir ton ya da dedimya gri saten belden kendinden bir kemer,,bağlarsın şı olur,,,ya da göğüs altından saten kumaş kemerli dar kesim bluz,,,o eteğe bluz şık bir body daha iyi olur gömlekten bence,,

merhaba arkadaşlar....cuma günü aldığım ve cumartesi günü giydiğim kıyafetimi ancak şimdi ekleme fırsatı bulabildim...gri eteğimin üzerine krem saten bir gömlek aldım....bele oturan bir gömlek ve oldukça da yakıştı....tüm yorumlar için tekrar teşekkür ediyorum...saten gömleğim burada pek net çıkmamış...fakat oldukça hoş duruyor...

resimz.jpg

bende kırmızı ve siyah diyorum griyle.ama senin aldığın aldığın gömlekte hoş başka seferde başka renkelr denersiniz.

gri ile en uyan renk beyaz ve ardından da açık pembedir.. toz pembe siyah da uyar tabi..

o eteğin üstüne çok güzel beyaz bir gömlek giyebilirsin

ya da beyaz bir bady ile siyah bir hırka giyebilirsin malum havalar tam ısınmadı
aynı şekilde beyaz bady ya da pembe hırka da olabilir..
buna uygun kolyeyle de tamamlarsın siyah, beyaz ya da pembe olmak üzere...

sana birkaç örnek göstereyim:

grey-skirt.jpg
kate_walsh_300x400.jpg
Ladycuteminiskirt.jpg

karlascloset3_greyskirtandb.jpg
bab-greyskirt.jpg

3130844552_12f7f2f815.jpg

white-top-grey-skirt.jpg

koo.png

teşekkür ediyorum arkadaşlar....dediğiniz gibi eteği hep aynı kıyafetle tamamlayamam ve dolayısıyla başka kıyafetler de almam gerekiyor....kırmızı ,bordo ve pembeyi deneyeceğim...hangisi yakışacak bakalım...tekrar teşekkürler,yardımlarınız için canlarım....öpüyorum hepinizi...

a.s.

X