Fırınlar, Ocaklar, Aspiratörler Gri ocak lekesi

Efsun97

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2020
2
2
27
Merhaba arkadaslar insallah çözum bulurum gri ocak kullaniyorum temizlemek icin domestos ve cif doktum sildikten sonra bir baktim ki hareler olusmus ve ne denediysem cikmadi nasil o hareleri gecirebilirim acaba

İspirto iyi oluyordiye duymustum bir araştırın isterseniz. 🤷🏻‍♀️

Highgenic'in paslanmaz çelik yüzey ve ankastre temizleyicisini deneyin. Benim ocağım da gri ve hiç iz bırakmıyor.

Merhaba arkadaslar insallah çözum bulurum gri ocak kullaniyorum temizlemek icin domestos ve cif doktum sildikten sonra bir baktim ki hareler olusmus ve ne denediysem cikmadi nasil o hareleri gecirebilirim acaba
Aynı seyi esim yapmıstı. Ankastre ocagı mahvetmişti. Biz çözümü cilada bulduk. İşyerinden ucak cilası getirip yaptı leke falan kalmadı. Ama bunu ocak tamircileri de bilir illa ki. Ayrıca rossmannda satılan domol ocak temizleyiciyi kullanıyorum ben leke bırakmıyor.

Aynı seyi esim yapmıstı. Ankastre ocagı mahvetmişti. Biz çözümü cilada bulduk. İşyerinden ucak cilası getirip yaptı leke falan kalmadı. Ama bunu ocak tamircileri de bilir illa ki. Ayrıca rossmannda satılan domol ocak temizleyiciyi kullanıyorum ben leke bırakmıyor.
Bende alıcam da inox kullanımı nasıl beyazlara göre daha mı zor, leke bırakıyor normalde?

İnox için özel temizleyici var onu kullanırsanız sorun yaşamazsınız. Eşim Krem temizleyici kullanmis ve tabiki leke kalmışti.
Siz özel temizleyici mi devamlı kullanıyorsunuz?
Sürekli leke kalıyor mu?

Yağ olduğunda ocakta, yağ çözücü kullanılabiliyor mu yoksa o yağlar çıkmaz ki.

Siz özel temizleyici mi devamlı kullanıyorsunuz?
Sürekli leke kalıyor mu?

Yağ olduğunda ocakta, yağ çözücü kullanılabiliyor mu yoksa o yağlar çıkmaz ki.
Yağ cozucu hiç kullanmadım . Rossmandan domol marka Ocak temizleyici kullaniyorum. Minik bir şişe bayağı da gidiyor . Yağ sorunu ya da leke sorunu yaşamadım hiç . Bizim evde yemek çok pişer . Piştikten sonra ya da en geç yarım saat sonra da silerim . Beklese çıkar mı çıkar illa ki diye düşünüyorum . Cam ocaklar daha tehlikeli geliyor bana çok toz gösteriyor ve temizliği daha zor sanki . İnox ta doğru temizleyici ile hiç sorun yaşamadım.

Yağ cozucu hiç kullanmadım . Rossmandan domol marka Ocak temizleyici kullaniyorum. Minik bir şişe bayağı da gidiyor . Yağ sorunu ya da leke sorunu yaşamadım hiç . Bizim evde yemek çok pişer . Piştikten sonra ya da en geç yarım saat sonra da silerim . Beklese çıkar mı çıkar illa ki diye düşünüyorum . Cam ocaklar daha tehlikeli geliyor bana çok toz gösteriyor ve temizliği daha zor sanki . İnox ta doğru temizleyici ile hiç sorun yaşamadım.
Donörün gri minik spreyi di mi?
Bende onu almıştım, diğerlerini denedin mi, bundan memnun kaldım gen.
Camı hiç düşünme bile, benimki patlayınca inoxa yöneldim direk.

Donörün gri minik spreyi di mi?
Bende onu almıştım, diğerlerini denedin mi, bundan memnun kaldım gen.
Camı hiç düşünme bile, benimki patlayınca inoxa yöneldim direk.
Benim inox ocağım var evet domol spraydan gayet memnunum ( minik olan ) diğerlerini hiç denemedim.

İnox metal ocaklar cam ocaklara göre daha iyi. Hem temizliği daha kolay hemde cam ocaklara göre daha güvenliler.

X