Nişan atma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ay tüm konu aklımdan gecen tek şey türkiyede herkesin üniversite mezunu olabildigi oldu. Eğitim sistemini bu hale getirenlerin b.k yemesi işte.

Ay tüm konu aklımdan gecen tek şey türkiyede herkesin üniversite mezunu olabildigi oldu. Eğitim sistemini bu hale getirenlerin b.k yemesi işte.
Yahu kardeşim yazma benim yazıma yorum üslubu zayıf insan. seninle hiç uğraşamam senin söylediğin saygısızca bişe öğretmenini hicmi dinlemedin öğretmenini dinlemeyen hiç kimse 4 yıllık ünv kazanamaz bunuda öğrenin burası derdini paylaşma yeri insanin sıkıntısı var siz daha beter insanı uzuyorsunuz burası edebiyat yeri değil madem okudun anlamadın yorum yapma sana yorum yap dien oldumu hayır asıl sen insanları kirmamayi öğrenememissin malasef lütfen birdaha yazdığım yazıya cevap vermeyin sizden fikir almak istemiyorum

Yahu kardeşim yazma benim yazıma yorum üslubu zayıf insan. seninle hiç uğraşamam senin söylediğin saygısızca bişe öğretmenini hicmi dinlemedin öğretmenini dinlemeyen hiç kimse 4 yıllık ünv kazanamaz bunuda öğrenin burası derdini paylaşma yeri insanin sıkıntısı var siz daha beter insanı uzuyorsunuz burası edebiyat yeri değil madem okudun anlamadın yorum yapma sana yorum yap dien oldumu hayır asıl sen insanları kirmamayi öğrenememissin malasef lütfen birdaha yazdığım yazıya cevap vermeyin sizden fikir almak istemiyorum
Size fikir vermeye gelmedim zaten. Öğretmeni dinleme konusu ne onu da anlamadım açıkçası sıfır netle üniversite okuyor insanlar. Ne cümle kurabiliyorsunuz, ne imla biliyorsunuz, ne de kendinizi anlatabiliyorsunuz. Bir de Kpss demişsiniz ama zor yani. İnsan kendini geliştirmeden neden evlilik yoluna girer hic anlamadım zaten.

Size fikir vermeye gelmedim zaten. Öğretmeni dinleme konusu ne onu da anlamadım açıkçası sıfır netle üniversite okuyor insanlar. Ne cümle kurabiliyorsunuz, ne imla biliyorsunuz, ne de kendinizi anlatabiliyorsunuz. Bir de Kpss demişsiniz ama zor yani. İnsan kendini geliştirmeden neden evlilik yoluna girer hic anlamadım zaten.
Sanane kardeşim sanane sana dertmi oldu yazma sen kendini geliştirdin ne oldu ne kadar saygisizsin yazma benim konuma yorum istemiyorum sizdede anlama sorunu var herhalde sizde hiç evlilik yoluna girmeyin saygisiz kişiliksiz birisiniz

Sanane kardeşim sanane sana dertmi oldu yazma sen kendini geliştirdin ne oldu ne kadar saygisizsin yazma benim konuma yorum istemiyorum sizdede anlama sorunu var herhalde sizde hiç evlilik yoluna girmeyin saygisiz kişiliksiz birisiniz
Ya gerçekleri duymak bu kadar çiğleştirmesin sizi, karaktersiz lafini edebileceğiniz biri değilim. Gerçekten bir sürü üniversite mezunu sizin gibi. Tamamen vergi israfı gercekten. Ben sizi engelliyim bence siz de öyle yapın.

Sen benim annem babam misin hayır bana evlilik hakkında yorum yapıyorsun sen benim kişiliğimi biliyormusun hayır lutfen sizde çocuklarınizi güzel yetiştirin sizin gibi saygısız olmasınlar ben hayatımda ilk defa buraya geldim konu açtım sizin gibi boş vaktim olmadığı için konuların silinmedigini duzelmedigini bilmiyordum ve sizin gibi herkese cevap yazmıyorum kendini geliştirmek yazıda olmuyor malesef saygıda oluyor üslupta oluyor sizde bu konuda kendinizi gelistirmemissiniz bana yorum yapan değerli insanlar anladı beni demekki sizde proplem var anlamamamissiniz. Ve lütfen bana yorum yazmayın madem anlamadınız sizene benim konumdan değerli vaktinizi harcamayın

Merhaba kizlar ben nişanlıyım ayrıldık nisanlim çok yakışıklıydi görücü usulü oldu ben istemedim başta resmini attılar çok yakışıklı olmaz dedim bir ay hep erteledim bir arkadaş vesilesi ile oluyor sonra arkadaşım ben söz verdim gelip görüşeceksin dedi beni zorladı anneme.dedim şöyle olmaz oda annemide ikna etti akşam hazır bir şekilde bekleyin beni dedi eşiyle beraber arabasıyla aldı ve evine gittik sonra eski nişanlım arkadaşımın arkadaşım dediğim 36 yaşında bir abla ve iksinin ortak arkadaşi bir çift ile geldi siz geçin bir konuşun dedi eski nişanlımi 10 yıldır tanıyormus elimde buyudu dedi benim niyetim çok yok ben olmaması için herşeyi söyledim ve o kabul etti sonra arkadasim numaramı vermis ve bana mesaj attı beni aradı baya saat konustuk benden etkilendi aradan çok sürmeden ailesini gönderdi aileler tanıştı ve diger hafta ailemle onlar bizi davet etti ben nişanlıma bak eminmisin dedim ben kimse ile tanışmaya gitmedim dedim eminim dedi ve gittik babası çok hasta idi beni gördü agladi ailesi çok içten çok sıcak kanlı şiveli konuşan kişilerdi nişanlımla 3 ay konuştuk ilk baslarda çok güzel gitti sevgisini hissettim agladi beni bırakma dedi 40. Günümüzde bana yüzük almıştı arkadaşımın arkadasi yani o gün gelen cifteki kız söyledi sana baya aşık olmus dedi 2 ay boyunca hep beni birakma beni sev diyordu sonra iftar zamanıydı bana arkadaşlarımla buluşalım onlarla tanışalım dedi bende tamam dedim buluştuk nişan yerine bakalım dedi bir kaç yer baktık bir yer var teyzem çok begendi dedi kafama yattı begendim 2. Ayimizda nişan yerini tuttu arkadaşlarıyla bulusacaktik benim o gün canımı çok sıkmıştı biz mekan bakarken arkadaşının nişanlısı sürekli arıyor hadi nerde kaldiniz die o kızla ve nişanlısı ile önceden tanışmıştık numaramalarimizi vermiştik zaten ondan önce canım çok sikkindi ne giyeceksin demisti sürekli ben havali bir arkadaşlari var sanmıştım ama yanilmisim bir gordumki hepsi benden kötü giymis nese oturduk arkadaşlarına nişan yerini tuttuk dedi sonra bir kız arkadaşı nisanda ne giyeceksin bir fikir edindinmi dedi bende bilmiyorum annem kısa elbise giy diyorda bilmiyorum dedim arkadaşlarıyla bulusmamiz bitti beni aradı eski nişanlım neden anneni kattın ona karşı dedi ben mahcup oldum annen ne anlar kıyafetten dedi ben bişe demedim ama sinirim çok bozulmuştu sonra benim gönlümü aldı agladi isteme gunune yaklaşıldı bana eve bakım yap dedi bende anneme koltukların yüzünü degistirelim dedim tamam dedi evi boyattik koltuklari yüzünü degistirdik sonra annesi ile bize geldi koltukları gördü yastıklar farklı geldi ve bana o yastıkları degistirmemi resimlerde güzel cikmayacagini soyledi bende değiştirdim insanlar kıyafetle uğraşır ben evle uğraştım isteme günü beni aradı sizin evin yerleri parke degil resimlerde güzel çıkmaz yerleriniz karo ve aralari hafif gri kötü çıkar dedi bende fırçayı aldım tek tek fircaladim ama geçmiyor yapısı deseni öle eski karolar geç hazırlandım yerleri fircalamaktan sonrabeni aradı güzel abiye giyseydin kuaföre felan giyseydin dedi ben sinirlendim sonra aradı bak kapiyi sinirli açma dedi ben ona nişan dusunmuyorum dedim agladi beni ikna etti isteme oldu sonra nişan kıyafeti bakarken nişanlım kız arkadaşlarına attı benim resmimi ben bişe demedim nişan olacak bana arkadaşlarını tek tek aramami nisana davet etmemi söyledi bende aradım davet ettim nisana kimseyi cagirmamami söyledi bende yakın kişileri çagirdim sadece nişan günü arkadaşlarının kardeşlerini onların sevgilileriyle çagirmis ben sok gecirdim 100 kişilik mekana 250 kişi çevresini çagirmis benden tek 60 kişi vardı onlardan her gelen resim çekindi ama bizden çekinen olunca sinirlendi nişan bitti konvoy oldu annem arkadaslarina yukarı çıkın yemek yiyin dedi ama sadece erkek arkadaşları esleri yoktu bizim büyük masamız yok kucuk masaada sıkışık yediler bana nişandan sonra bir masa alamiyormusun utandım ben arkadaşlarıma karşılık dedi sonra bize yemege geleceklerdi masa aldırdı bana büyük yemek masası aldım ben bişe demedim sonra arkadaşının nikahı olacak bana geleceksin dedi bende sen beni tek tek arattın onlar beni aramadı dedim ne ceyize ne nikaha unutmustur dedi nikaha gittik orada nikah arabasi geldi kızın kapisini açtı onla baya konuştu annemle gitmiştik nikahtan sonra beyaz eşya bakalım dedi annemde o yuzden geldi pazarlık yapmak için bizde kız alır beyaz eşyayı annem pazarlık yaparken sinirlendi annene mudaha et dedi çok sinirlendi ögleden aksama kadar baktık beyaz eşyaya en lusksunu begendi aldık sonra nikahı olan arkadaşının evini duzmek için bizi acele eve birakti gel yemek yiyelim dedim yok dedi bak dedim ben izin aldım babamdan evini duzecem dedi evini kendisi neden düzuyor anlamadım sonra aradan zaman sonra evlenecek kıza dügune yakın nasil gelinlik giyeceksin dedim oda saten bişe dedi halbuki eski nişanlım benim nişanlıgimi ben içindeyken ona atmıştı o bana atmadı ona soyledim unutmuştur dedi dügun günü yine beni kız çagirmadi oda heyecandan dedi hep onu savundu dügune gittim gelin odasına gidelim dedi gittik annemde gelmişti dugune gelin odasına ben bir mekana bakım dedi tamam dedim kız arkadaşının bir sürü diger arkadaşları geldi hepsiyle resim çekindi beni hiç almadı arasına sürekli bana onları tebrik ettirdi defalarca ben bişe demedim dedim bak kız beni arasına almadı unutmuştur dedi sonra ben şehir dışına gittim bayrama yakın orda bana gel onlar yemek verecek seni bekliyorlar dedi bende kız beni cagirmadi dedim onu hakli buldu ben bu iş olmaz dedim agladi beni ikna etti çok güzel konustu arife günü bende geliyorum dedi bende sen tek gelirsen babam izin vermez dedim teyzeleri annesi 5 kişi geldi ben çok güzel yemekler hazırladım akrabalarima bana olan aşkini anlattı 3 gün sonra gittiler babam onlara güzel hizmet etti bizim bir kiler var annem gögsune çakmak koymuş bazlama yaparken annesi görmüş onu soyledi kocaman kadin ayıp dedi annem deli dolu konuşkan biri ama yerine gore konuşur kendisinin annesi hiç konusmaz bana annen yasina göre hareket etmiyor dedi ama kendisi muhafazakar hiç degil arkadaşları onla konuşur çok konuşkan boş konusan biri gittikten sonra bak oraya bir sürü kadin geldi biz evlenirsek ben kabul etmem dedi annen toplar gelir dedi sonra annen çok patavatsız nerde konusacagini bilmiyor dedi annemi çok severdi annem 62 yaşında kapalı abdestli namazli biri ama çok konuşkan kötü konuşmayan biri annemin konuşmasıni laf etti neymiş annem hamur yogururken annesi hamuru babam rahmetli derdi osurana kadar yogurun yani ses çıkana kadar derdi demiş bunu laf etti sürekli ama onların aileside şiveli konuşan şalvarlı insanlar sosyete değiller kadınların içinde annem öle demiş oda duymuş yani annemin bu lafına diyorlar 3 gün kaldirlar bir yere beni götürmedi bir ekmek almadı annem babam çok güzel ilgilendi hatta annem onlara yolda yemeleri için sikmalar yaptı işte gittikten sonra bana seni çok sevdiğimi birdaha anladım dedi ve birgün bize misafir geldi annen bunları toplar gelir dedi işte böle derken bende sen adamı hasta edersin kanser edersin dedim oda benim bu lafıma soğudu sonra vesile olan ablaya dedim oda bana onu kotuledi dedi işte o dullarla konuştu kimse onu kabul etmedi benim düğünüme sahte altın taktı benim vazgeçmem için herşeyi dediler bende ona şen dul biriyle konuştunmu dedim hayır arkadaşımdı dedi ve kaldırıp o abladan neden ona öle söyledin die hesap sormadi biz işte bu olaylar yüzünden tartışırken arkadaşı o gittiğimizde orda olan arkadaşı onla konuştuğu mesajları attı bak evlensek ayrılsak dahami iyi olacak kız çok saf vs demiş oda bana attı bende son nokta sen ona öle demişsin dedim onu arayıp hesap sormadi sonra vesile olan kişinin kardeşi sen bunla yapamazsın dedi aldı engelledi sence kizlar bu beni seviyormuydu benim için çok ağlıyordu beni hep ikna ediyordu arkadaşlarına çok önem veriyordu bende ona madem öle önem veriyorsun benle neden konuştun onların çevresinde biriyle konussaydin ben ne alaka neden bir ay ısrar ettiniz dedim hiç bişe demedi
Kesinlikle seni kullanıyor sevmeyi bırak.bide anneni kimseye ezdirme.onlarin haddine değil laf söylemek.baktin ailene dil uzattılar anında yüzüğü atacaktin.balik baştan kokar bu iş hayırlı değil yani nerden baksan belli evlendikten sonra seni çok üzer.

Sen benim annem babam misin hayır bana evlilik hakkında yorum yapıyorsun sen benim kişiliğimi biliyormusun hayır lutfen sizde çocuklarınizi güzel yetiştirin sizin gibi saygısız olmasınlar ben hayatımda ilk defa buraya geldim konu açtım sizin gibi boş vaktim olmadığı için konuların silinmedigini duzelmedigini bilmiyordum ve sizin gibi herkese cevap yazmıyorum kendini geliştirmek yazıda olmuyor malesef saygıda oluyor üslupta oluyor sizde bu konuda kendinizi gelistirmemissiniz bana yorum yapan değerli insanlar anladı beni demekki sizde proplem var anlamamamissiniz. Ve lütfen bana yorum yazmayın madem anlamadınız sizene benim konumdan değerli vaktinizi harcamayın
Ya o kadar içinize dert olduysa siz bana yorum yazmayın bana diyene kadar. Hala daha noktalama yok yani gerçekten yazık gerçekten eğitim sistemine.

Ya o kadar içinize dert olduysa siz bana yorum yazmayın bana diyene kadar. Hala daha noktalama yok yani gerçekten yazık gerçekten eğitim sistemine.
Benim egitimime laf etmek sizin haddimize değil ben başarılı bir şekilde bitirdim bütede hiç kalmadım kaç tane selfikam var iş yeri açma belgem var burda noktalama işareti yok die insanların eğitimini sorgulayamazsin peki sizin başarınız nedir?

Kesinlikle seni kullanıyor sevmeyi bırak.bide anneni kimseye ezdirme.onlarin haddine değil laf söylemek.baktin ailene dil uzattılar anında yüzüğü atacaktin.balik baştan kokar bu iş hayırlı değil yani nerden baksan belli evlendikten sonra seni çok üzer.
Çok tesekur ederim değerli yorumlarınız için Allah'ım razı olsun sizden iyiki varsınız iyiki ♥️

Benim egitimime laf etmek sizin haddimize değil ben başarılı bir şekilde bitirdim bütede hiç kalmadım kaç tane selfikam var iş yeri açma belgem var burda noktalama işareti yok die insanların eğitimini sorgulayamazsin peki sizin başarınız nedir?
Şu an bile yazdığınız yazıda bir sürü yanlış var. İnsanın biraz kendisine saygısı olmalı. Bu kadar uyaran kişi varsa bir dönüp düzeltmek lazım bence. Kitap okuyorum demişsiniz bence cevaben demekle kalmayıp gerçekten okuyun.

Benim basarım üniversite bitirmek peki sizin ne demişsiniz de yani konu zaten sizin üniversiteyi boşa okumuş olmanız. Ne imlaniza bir şey katmış ne kendini anlatma becerisine ne de hayat tecrübesi katmış. Benimkini de merak ettiyseniz yüksek lisans mezunuyum, mühendisim, 4 yabancı dilim var. Yıllardır Türkiyede yaşamadığım ve gun icinde hiç Türkçe konuşmadığım halde sizin kadar kötü yazmıyorum.

Şu an bile yazdığınız yazıda bir sürü yanlış var. İnsanın biraz kendisine saygısı olmalı. Bu kadar uyaran kişi varsa bir dönüp düzeltmek lazım bence. Kitap okuyorum demişsiniz bence cevaben demekle kalmayıp gerçekten okuyun.

Benim basarım üniversite bitirmek peki sizin ne demişsiniz de yani konu zaten sizin üniversiteyi boşa okumuş olmanız. Ne imlaniza bir şey katmış ne kendini anlatma becerisine ne de hayat tecrübesi katmış. Benimkini de merak ettiyseniz yüksek lisans mezunuyum, mühendisim, 4 yabancı dilim var. Yıllardır Türkiyede yaşamadığım ve gun icinde hiç Türkçe konuşmadığım halde sizin kadar kötü yazmıyorum.
Benim hayatıma ne kattığını siz nereden bileceksiniz? Beni taniyormusunuz hayır lufen burda birinin konusuna yorum yapmayin çünkü siz insanları daha beter derde sokuyorsunuz!!! benim başarım ünv bitirmek demedim siz lafı yanlış anlıyorsunuz. Dediğim gibi sizde anlama proplemi var. Siz benim egitimime ortalık ünv mezunu boklarla dolu yazmışsınız saygısız, terbiyesiz biçimde siz ünv mezunuysaniz saygıdan malesef kalmissiniz... üzgünüm yazık size... burası eğitim yarışması değil ben derdimi anlattım okudunuz anlamadınız o zaman yazmayın sizene başkasının derdinden? Madem anlamak istiyorsunuz güzellikle anlamadım yazın burada insanlar sıkıntıda siz insanalari daha beter yere vuruyorsunuz. Lufen çocuklarınızı böle yetiştirmeyin malesefki sizin gibilerin yüzünden ozguvenleri gidiyor. Peki soruyorum size siz o kadar okumussunuz neden burdaki insanlar anlamışta çok güzel aciklayici bir şekilde cavap yazmista siz anlamadiniz? Peki sizin eğitiminiz nerde okumuş insan nokta virgül konmasada nerede ne konacagini bilir Türkçe sınavında yazım kurallarindaki testlerde metin verirler noktalama işaretlerini katın die soru sorarlar. Demekki sizin egitiminiz zayıf kalmış çünkü buradaki herkes anlamış anlama propleminizi lütfen geliştirin!!!

Benim hayatıma ne kattığını siz nereden bileceksiniz? Beni taniyormusunuz hayır lufen burda birinin konusuna yorum yapmayin çünkü siz insanları daha beter derde sokuyorsunuz!!! benim başarım ünv bitirmek demedim siz lafı yanlış anlıyorsunuz. Dediğim gibi sizde anlama proplemi var. Siz benim egitimime ortalık ünv mezunu boklarla dolu yazmışsınız saygısız, terbiyesiz biçimde siz ünv mezunuysaniz saygıdan malesef kalmissiniz... üzgünüm yazık size... burası eğitim yarışması değil ben derdimi anlattım okudunuz anlamadınız o zaman yazmayın sizene başkasının derdinden? Madem anlamak istiyorsunuz güzellikle anlamadım yazın burada insanlar sıkıntıda siz insanalari daha beter yere vuruyorsunuz. Lufen çocuklarınızı böle yetiştirmeyin malesefki sizin gibilerin yüzünden ozguvenleri gidiyor. Peki soruyorum size siz o kadar okumussunuz neden burdaki insanlar anlamışta çok güzel aciklayici bir şekilde cavap yazmista siz anlamadiniz? Peki sizin eğitiminiz nerde okumuş insan nokta virgül konmasada nerede ne konacagini bilir Türkçe sınavında yazım kurallarindaki testlerde metin verirler noktalama işaretlerini katın die soru sorarlar. Demekki sizin egitiminiz zayıf kalmış çünkü buradaki herkes anlamış anlama propleminizi lütfen geliştirin!!!
Anlama ve anlatma sorununuzun yanında yalan sorununuz da var sanırım. İlk sayfalara girerseniz herkes ama herkes ne yazdığınızı anlamamış. Biri anlatırsa yorum yazalım demişler. Biraz aklı başında birisi kendisine bundan bir ders çıkarırdı ama siz nedense şu an yoo herkes beni anladı bir siz anlamadınız demeyi seçtiniz. Lütfen dönüp ilk 2 sayfayı tekrar okuyun. En azından utanır cevap vermezdim böyle, yorumlar ortadayken ne geçecek elinize yalan söyleyerek.

Sonda yazdığınız eğitimiz zayıf ki anlamıyorsunuz kısmına özellikle güldüm söylemeden geçmeyeyim.

Anlama ve anlatma sorununuzun yanında yalan sorununuz da var sanırım. İlk sayfalara girerseniz herkes ama herkes ne yazdığınızı anlamamış. Biri anlatırsa yorum yazalım demişler. Biraz aklı başında birisi kendisine bundan bir ders çıkarırdı ama siz nedense şu an yoo herkes beni anladı bir siz anlamadınız demeyi seçtiniz. Lütfen dönüp ilk 2 sayfayı tekrar okuyun. En azından utanır cevap vermezdim böyle, yorumlar ortadayken ne geçecek elinize yalan söyleyerek.

Sonda yazdığınız eğitimiz zayıf ki anlamıyorsunuz kısmına özellikle güldüm söylemeden geçmeyeyim.
Utanılacak ben ne yapmışım bu nasıl üslup? Yalanmi söylüyorum eğer anlamadılarsa peki detaylı şekilde nasil cevap yazmışlar asıl yalan söyleyen sizlersiniz!!! Anlamayan insanalarda malesef sizin gibi saygısız degillermis ben orda genelleme yaptım çünkü anlayan anlamaya dan çok. Sizin derdiniz noktalama işareti saygı değil empati değil terbiye değil çünkü.. sizden ricam bana yorum yazmayın boş vaktiniz var demekki yada eşinizle ilgili propleniz var onuda bana laf soyluyerek sinirinizi cikarmayin piskologa davar ediyorum sizi bir randevu alsanız sizin ve eşiniz için çok güzel olur. Boş vaktinizi bana harcamayın ne yazarsanız yazın birdaha size cevap vermicem benim vaktim çok değerli çünkü

Utanılacak ben ne yapmışım bu nasıl üslup? Yalanmi söylüyorum eğer anlamadılarsa peki detaylı şekilde nasil cevap yazmışlar asıl yalan söyleyen sizlersiniz!!! Anlamayan insanalarda malesef sizin gibi saygısız degillermis ben orda genelleme yaptım çünkü anlayan anlamaya dan çok. Sizin derdiniz noktalama işareti saygı değil empati değil terbiye değil çünkü.. sizden ricam bana yorum yazmayın boş vaktiniz var demekki yada eşinizle ilgili propleniz var onuda bana laf soyluyerek sinirinizi cikarmayin piskologa davar ediyorum sizi bir randevu alsanız sizin ve eşiniz için çok güzel olur. Boş vaktinizi bana harcamayın ne yazarsanız yazın birdaha size cevap vermicem benim vaktim çok değerli çünkü
Of bir tane yazdığı bile anlaşılamayan kendini geliştir dedim diye eşimle de sorunlu oldum öyle mi. Üzmek istemem sizi ama eşimle de çok mutluyum. Şurda bir sürü insana bu kadar özensiz yazı yazan birisini ciddiye almıyorum sadece eğitimi bu hale getirenlere kızıyorum. Dediğim gibi ben sizi sessize aldım siz de alırsınız. Tekrar böyle bir Türkçe katliamı görmek istemem çünkü.

Of bir tane yazdığı bile anlaşılamayan kendini geliştir dedim diye eşimle de sorunlu oldum öyle mi. Üzmek istemem sizi ama eşimle de çok mutluyum. Şurda bir sürü insana bu kadar özensiz yazı yazan birisini ciddiye almıyorum sadece eğitimi bu hale getirenlere kızıyorum. Dediğim gibi ben sizi sessize aldım siz de alırsınız. Tekrar böyle bir Türkçe katliamı görmek istemem çünkü.
Sizde anlamama proplemimi var! Defalarca yazmayın diyorum hala yaziyorsunuz gerizekalı misiniz? Sizene benim eğitimimden sizene? size dertmi oldu malesef ki hayatınızda bir proplem var uslubunuzdan belli saygısız, hadsiz, terbiyesiz siniz ben size saygı diyorum siz noktalama işareti ünv diyorsunuz üzülerek diyorum anlamanız son derece kötü karşınızdaki insanla saygisizca konuşmayı öğrenmişsin ünv diplomanizdan çok
gelmişsin burda ünv mezunu boklar dolu yazmışsınız kendinizi gelistir diyeceğinize ilk yazınız o. sizin ne haddinize milletin diplomasından? Asıl ortalık saygısız ,edepsiz hadsiz assalik sizin gibi insanlarla dolu sizin gibiler malesefki insanların özgüvenini alıyor yazikki bize böle insanların içinde çocuk buyutecegiz. Yazikki çok yazık 😔 bana sakın yorum yazmayın bura benim sayfam yazmayın anladınız mı!!!!!! 😡😡 Anlama proplemi olmayan anlar defalarca size yazmayın dedim peki siz neden anlamıyorsunuz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X