Grip oluyorum yardımm

Maemaeri

Nirvana
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2008
7.339
19
kızlar sabahtan beri hapşırıyorum ve boğazım çok kötü grip oluyorum ve ben ağır geçiririm gripi lavoboya bile nerdeyse yardımla giderim:çok üzgünüm: napıcam ben şimdi ilaçda alamam sabahtan beri portakal yiyorum yapabileceğim başka birşey varmı lütfen yardım edin:a015:

geçmiş olsun..hamileyken grip olmak biraz tehlikeli ama dikkat et yapabileceğin en ii şey iyi beslenmen ...

maeves ben daha yeni kalktım gripten. çok ağır geçirdim. orta kulak iltihabı da oldum. benimki belirti vermediği için tedbir alamamıştım. ama daha önce seninkilere benzer sıkıntılar yaşadığımda bol bol c vitamini takviyesi yapmıştım. özellikle kivi... portakaldan çok kivi daha iyi bence... ve mümkün olduğunca ıstırahat tabi... şimdiden geçmiş olsun. inşallah benim gibi olmadan atlatırsın.

bol c vitamini portakal tabiiki greyfurt bol sıvı bol bol su iç ihlamur ve limon
boğazlarınıda yumuşatır birde biz elma kabuğu kaynatırız ve içine limon sıkar içeriz o kadar iyi geliyor ki boğazlara öksürüğü kesiyor canım birde dinlenmek ne yazık ki çok geçmiş olsun Allah şifa versin :)

hepinize teşekkür ederim. şuan daha iyi hissediyorum kendimi. allahın sevgili kuluyum heralde ilk defa hastalığımı ikinci günü çok kötü olmadım. bebişimin şansı heralde.. Allah razı olsun hepinizden...

3 gündür acayip kötüyüm canımda pek bişey yemek istemiyor kafamı taşıyamıyorum başım yanaklarım ve sırtım agrıyor off gece uykusu uyuyamıyom mecburen geçmesini bekliyorum hamileyken hastalık çok kötü ya gene hapşurdum.. peçete dayanmıyorrrr... dikkat edinnnnnnnnn...

X