Gs ameliyat Ankara

esila00

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2009
15
0
arkadaşlar selam ben ankaradayım ve silikon taktırmayı düşünüyorum ama daha hiç araştırma yapmadım doğumdan sonra küçük olan göğüslerim dahada kötü oldu :'( içlerini biri boşalttı sanki bana ankarada önere bileceğiniz bir doktor varmı?? birde fiyatlar nedir ankarada biliyormusunuz .... şimdiden çok çok teşekkürleropuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

kızlar Nebil Bozdoğan beyle görüşmeye başladım ankarada sizce nasıl hiç bu doktora ameliyat olanınız varmı offf çok kararsız kaldım ben ya okudukçada kafam karışıyo kaldım böle mafoldumben daha hiç görmeden kas altı önerdi ayrıca 7 günde normal hayatına dönersin dedi ama ben çok tırsıyorum akannehir

Merhaba esila ben yaklasik 1 kac ay önce Nebil Bozdaganda gögüs kücültme ameliyati oldum isini cok cok iyi bilen mesleginde 1 numara bi doktor diyebilirim :)

kızlar Nebil Bozdoğan beyle görüşmeye başladım ankarada sizce nasıl hiç bu doktora ameliyat olanınız varmı offf çok kararsız kaldım ben ya okudukçada kafam karışıyo kaldım böle mafoldumben daha hiç görmeden kas altı önerdi ayrıca 7 günde normal hayatına dönersin dedi ama ben çok tırsıyorum akannehir

ben savaş serele oldum 3 günde normal hayatıma döndüm arkadaşlarımla cafede oturdum kimsede anlamadı şiş olmasına rağmen

Bende 8 ay önce nebil beye gögüs büyütme ameliyati oldum.banada kas alti kondu.sali günü ameliyat oldum,cuma sargilarim acildi,ayni günün aksami ucak yolculugu yaptim.inan korkulacak bi ameliyat degil yerimseniben biraz cesaret hepsi bu kaydirigubbakcemile2

ya çok saolun canlarım benim olucam inşallah okadar çok istiyorum bunu,fırlatıp atmak istiyorum artık destekli südyenlerimi ....hatta ne istiyorum biliyomusunuz çamaşırsız ama harika duruşlu bi göğüsle kıyafetlerimi giymeksositososito

arkadaşım sende mi göğüs ameliyatı düşünüyorsun... diğer form sayfalarında da bi çok arkadaş nebil hocadan memnun kalmışlar

Arkadaslar fiyatlarini ögrenebilirmiyim, bende ankarada ameliyat olmayi düsünüyorum.
Mail olarak yazabilirseniz sevinirim.. :-)

ben ankaraya gelicem kızlar bu iş için, nebil bey met edilmiş araştırıyorum şu anda, marta kdr bekliycem martta uygun bnm için, niyet eden arkadaşlar varsa bnm gibi beraber hareket edelim, belki indirim fln olur:)) ciddiyim yani

lalara slm yardimci olursan sana duaci olurum, bende Savas Serel'e meme buyutme olucam ama onun hakkinda hicbir bilgim yok nasil calisiyor iyimi ne tur protez kondu hastasini dinliyormu, kas alti kas ustu, ucreti, buyuklugu nolur canim bana biraz bilgi ver. Simdiden cok saol canim

ben hacettepeden prof. dr. figen özgür veya gaziden doç. dr. sühan ayhanı düşünüyorum.
en kısa zamanda görüşücem inşallah.

arkadaslar ben de nebil beye gugus buyutme ameliyati olmayi dusunuyorum. Koltukaltindan yaptiran avr mi? memnun musunuz degil misiniz? kafam cok karisik en iyisi koltukalti dedi, ne gerek var izle yasamaya dedi? nolur bana fikir verinnnnnnnn

ben hacettepeden prof. dr. figen özgür veya gaziden doç. dr. sühan ayhanı düşünüyorum.
en kısa zamanda görüşücem inşallah.

cnm ameliyatını oldun mu. hangi doktora yaptırdın memnunmusun. kaca yaptırdın bende uygun fiyata doktor arastırıyorum harıl harıl

X