Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Gs bytmek iin, denenmi tavsiye Arkadalar :)

hadi yaaa ben onu ewlenmeden önce kullancammmm eşimi bi süre kandıırcaaaammm sona dicemki senin yüzünden söndüler deip suçu üstüne atıcam nasıl plan ama şiddetle tawsiye ederimmm :jeyyar: :jeyyar:

hehhehe nasıl plan bu böyle
sırnaşık şey

ben o hareketlere başladım. Her sabah 30 ar kez, takvimde de işaritleyirm, bakalım ne olacak.

kızlar ya bizde şu titreşimli masaj aletinden var bıngılbıngıl sallıyo kaydirigubbakcemile3, masajla birlikte birde onu tutsam iyi olurmu sizce ne dersiniz ?

kızlar ya bizde şu titreşimli masaj aletinden var bıngılbıngıl sallıyo kaydirigubbakcemile3, masajla birlikte birde onu tutsam iyi olurmu sizce ne dersiniz ?

canım geçen dolmuşa bindik bi adam öööle bi sürdiki tokyo drift gibi o küçücük göğüslerim sağa sola aşağğı yukarı ööle bi sarsıldılarki kafamçokkarıştı hamile bi kadın binse düşürürdü çocuğu. o aşırı hırpalanmadan olsa gerek o gün akşam baya bi acıdılar.:lepi: işe yarar yani ama onlar fazla hırpalar sanki sen en iyisi dolmuşa bin hergün:roflol::roflol::roflol:

ahahah doğru canım kaydirigubbakcemile3 hatta en iyisi maltepe dolmuşları kaydirigubbakcemile3

ayrıca her gün bu hareketi uyguladığınızda göğüs uçlarında 1 ay içinde 1 cm yukarıya kalkma oluyormuş, kendisi söyledi :KK70:

blancoo çok teşekkürler zahmetlerin için canımm çok iyisin sagol :) deniycem bu hareketlerii opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan:1hug::1hug::1hug::1hug:a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.

Suna Dumankaya show haber programında küçük göğüslü bayanların ilgisini hayli çekecek göğüs büyütücü kremin tarifini verdi...
Göğüs büyütücü krem
-1tane alovera bitkisinin içi
-3 çorba kaşığı ginseng
-fizyolojik serum
Hazırlanışı:bütün malzemeleri karıştırıp göğsünüze masaj yaparak sürün 15 20 dakika beklettikten sonra durulayın .

Bu kürü duyan yada deneyen varmı arkadaşlar???

hehhehe nasıl plan bu böyle
sırnaşık şey

ben o hareketlere başladım. Her sabah 30 ar kez, takvimde de işaritleyirm, bakalım ne olacak.

dene yawrum dene süper plannn herkez tuttu benim planı bütün forum cadılarıı bu formülüüü kaptılar :jeyyar::jeyyar::jeyyar::lepi::sm_cool::roflol::roflol:hihoyyytgamyoncuiremsu:1hug:a.s.

anacım anaya halaya bakmıyo bu işler genetik diyolar ama hiçte öyle değil benim anamın 90 a sığmıyo mübarekler halam desen yine aynı ben babama çektim herhalde delikafadulden

alemsin kız babaya çekmişiz o zaman hepimiz alkisalkisalkis

hadi yaaa çok saol canım yaaaa süpeererrsıınnn :)
buarada canlar benim kondisyon hocasına sordum bende adam hayvan gibi kaslı bişi KİLO ALMAN LAZIMMMM dedi bana KİLO ALMADAN VİCUDUN HİÇBİRYERİ BÜYÜMEZZZ dedi birde şu yukardaki hareketi haftada 3 gün 10 dakka yapçakmışım bunlar yeterliymiş o zaman alttan yavaş yavaş dolmaya başlarmış ama genetik sizinki dedi ama genede büyüyormuş biraz :KK66:

valla fenomen yarın ilk işim bu hareketide el sporu programına almak olucak.bayrama kadar bakalım kaç cm olucak.ay meraktan ölücemmmmmmmmmmmmmmmmm

bende başlayayım diorum ama çok maymun iştehlıyım ben yaaa hemen bıkıyorumm :KK43:

Suna Dumankaya show haber programında küçük göğüslü bayanların ilgisini hayli çekecek göğüs büyütücü kremin tarifini verdi...
Göğüs büyütücü krem
-1tane alovera bitkisinin içi
-3 çorba kaşığı ginseng
-fizyolojik serum
Hazırlanışı:bütün malzemeleri karıştırıp göğsünüze masaj yaparak sürün 15 20 dakika beklettikten sonra durulayın .

Bu kürü duyan yada deneyen varmı arkadaşlar???

malzemeler çok zor bulunacak gibi duruyor.. ben deneyemem herhalde.. zaten umudumu yitirdim ne yapsam olmuyo regl dönemime yaklaşınca süper ama öncesinde berbat pff:1no2:senağlama

jut yawrummm nerlerdesin ne alemdesin kızzz memişlerde ne war ne yokk :jeyyar:

bebekim memişler beni cnmdan bezdirdi biraz kilo aldım bu aralar onlarda accuk dolgunlaştı regl olcaam zaman süper oluyolar kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2
ama günüm geçince fıss die sönüolar:bbo:laelaelaelaelae

sen de ne war ne yok :KK70::dance:

amaaannn ben bıktım artık kilo alim bakalım nolcak :KK66:
ben şu intromun formülüne başlıycam bakalım canım:KK66:

öfff bu suna dumankaya da abarttı olayı hergün yeni bir tarifle çıkıyor karşımıza yakında afrikadan kendi elinizle yolduğunuz zebra derisiyle kuzey kutbu denizinden 100gr karıştırın tarzı tarifler verecek ay sapıttım gece geceee kaydirigubbakcemile3

X