Gs ucu ameliyat olan var m?

newy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2008
15
1
Arkadaşlar benim göğüs ucu içe çökük durumda ameliyat olmak istiyorum,Böyle bir ameliyat geçiren var mı acaba?İstanbuldayım..benimle tecrübelerinizi ve doktorunuzun ismini paylaşır mısınız?

canım benimde göğüs ucum içe çöküktü ve üşüyünce bile cıkmıyordu
bende silikon ameliyatı oldum ve cıktılar
eğer göğüslerinde küçükse hiç düşünme silikon ameliyatı ol derim ben çünkü göğüs ucu ameliyatı içinde bi dünya para vericeksin ve bu ameliyat 2şekilde oluyomuş birinde kanalları kesip çıkartıyolar bu sadece estetik görünüm için oluyo ve emzirme şansın kalmıyo diğerindede tekrar içieri kaçma riski var
ama silikon ameliyatı olduğunda, silikonlar baskı yapınca direk çıkıyo uçların,riski yok...
a.s.

önerdiğim şey ilaç değil zaten emzirmede kullanılan bir aparat gibi bişey

Arkadaşlar benim göğüs ucu içe çökük durumda ameliyat olmak istiyorum,Böyle bir ameliyat geçiren var mı acaba?İstanbuldayım..benimle tecrübelerinizi ve doktorunuzun ismini paylaşır mısınız?

Merhaba newy ben pazartesi günü silikon taktırıcam ve içe çökük olan meme uçlarımı dışarı çıkarttıracağım. Benim meme uçlarım hiçbir şartta dışarı çıkmıyordu. Seninkiler nasıl ? Yani ürperince veya masajla çıkıyormu dışarı??

benim de göğüs ucumun biri içeri doğru çöküktü. taa ki doğum yapıp da bebeğimi emzirene kadar...bebeğim meme ucunu eme eme dışarı çıkardı!:teytey:

bende aynı durumdan rahatsızım benim gögüs uçları öyleydi yani biri düzeldi diğeri hala aynı ve ben şuanda hemileyim başka bir yerden ögrendiğim kadarıyla içe dogru olanlar emziremezmiş fikri olan yardımcı olur mu

bende aynı durumdan rahatsızım benim gögüs uçları öyleydi yani biri düzeldi diğeri hala aynı ve ben şuanda hemileyim başka bir yerden ögrendiğim kadarıyla içe dogru olanlar emziremezmiş fikri olan yardımcı olur mu

merhaba, "niplette" adında çok basit bir alet var piyasada. avent'in sanırım. ben onu kullanmıştım hamilelik süresince, dışarı çıktılar ve rahatça emzirebildim. çok etkili, basit gibi göründüğüne hiç bakmayın. umarım yardımcı olur size.

Peki bu ameliyatı olanlar bebek emzirebiliyor mu acaba biliyor musunuz? Niplette ben de kullandım ama doğuma yakın kullanmayın uyarı olur erken doğum olur diye kullanmadım tam anlamıyla uçların çıkması 2-3 hafta sürdü bebiş biberona alıştı sonra da emziremedim!

benimde öyleydi sadece üşüyünce çıkıyordu silikon ameliyatı olunca çıktılar
bu sorun bendede var.hangi şehirdesiniz.silikonu gögüs ucunuza mı yaptırdınız yoksa göğsünüze mü.hangi doktor yaptı.ücreti ne kadar.bende yaptırcam.benim ileri düzeyde deil.üşüyünce çıkıyo.ama bi kaç yıldır var daha önce yoktu bu sorun.yardımcı olursanız sevinirim .bende amelyat olcam

eğer göğüslerinde küçükse hiç düşünme silikon ameliyatı ol derim ben çünkü göğüs ucu ameliyatı içinde bi dünya para vericeksin ve bu ameliyat 2şekilde oluyomuş birinde kanalları kesip çıkartıyolar bu sadece estetik görünüm için oluyo ve emzirme şansın kalmıyo diğerindede tekrar içieri kaçma riski var
ama silikon ameliyatı olduğunda, silikonlar baskı yapınca direk çıkıyo uçların,riski yok...
a.s.
iyi günler benimde göğüs ucum içeri kaçıyo.sadece üşüyünce çıkıyo.ama ileri düzeyde deil.yani elimle çeksem hemen çıkıyo dışarı.ama bikaç saniye sonra gine içeri çöküyo.bende bu sorun 5 yıldır var.daha önce yoktu.siz silikon amelyatıyla düzeldi demişsiniz göğüs ucunamı yaptırdınız silikon amelyatını yoksa göğsünüzemü yaptırdınız.bide hangi doktor yaptı amelyat.ücreti ne kadar.bende yaptırcam

a.s.

iyi günler benimde göğüs ucum içeri kaçıyo.sadece üşüyünce çıkıyo.ama ileri düzeyde deil.yani elimle çeksem hemen çıkıyo dışarı.ama bikaç saniye sonra gine içeri çöküyo.bende bu sorun 5 yıldır var.daha önce yoktu.siz silikon amelyatıyla düzeldi demişsiniz göğüs ucunamı yaptırdınız silikon amelyatını yoksa göğsünüzemü yaptırdınız.bide hangi doktor yaptı amelyat.ücreti ne kadar.bende yaptırcam

X