Guess

dün babamla bağdat cad.deki guess i şöyle bi yokladık, yeni sezonunda ki çiçekli desenlilere bayıldım :KK43: babiş kızım bunlar iddialı öyle her şeyle giyemessin dedi hevesim kursağımda kaldı :KK43: diğerlerinden birini alıcaz :/ ama nette hiç yeni sezon resmleri yok uyuz oldum bunlar eskidi artık :kızgın:

başka bi başlığa da eklemiştim de guess e de ekliyim guess cüzdanları kaynaştırdık ! (= isteyen varsa fikir olsun çeşitleri, benim ki kilitli olan :kahve:

mikla sen ne kadar yardımsever iyi kalpli bi insansın ya:) (bu arada bu dediklerimde alay falan bulunmamaktadır:KK70: bi kere birine bu tarz bişey dedim sen ne demek istiosun falan dedi de bana:p o yüzden ekliyorm=)

mikla sen ne kadar yardımsever iyi kalpli bi insansın ya:) (bu arada bu dediklerimde alay falan bulunmamaktadır:KK70: bi kere birine bu tarz bişey dedim sen ne demek istiosun falan dedi de bana:p o yüzden ekliyorm=)

sağol canım ya :-) fikir olsun diye her başlıktan neyim varsa paylaşıyorum işte :roflol: yorum ya da resim döktüm her şeyimi ortaya :)) :nazar:

1000 tl mi delikafadulden
vallahi ben Guess'ten başka bir saat takmıyorum desem yeridir ama hiç 1000 tl lik bir modeline bayılmadım, hatta o kadar pahalısını görmedim Guess olarak S: Aldıklarımın en pahalısı 400küsürdü onu da internetten 300e bulup aldım :-)

hangı sıteden aldın canım msj atarmısın....

58322400116280364459554.jpg
......banada erkek arkadaşım hediye etmişti

herseyıne bayılırım ozellıkle ayakkabı ve cantalarına cantam cok guzel ama kıyamıyorum kullanmaya.

valla bu kadar parayı nerden buluyorsunuz aklım almıyor ya:) benim param hemen bitiyor ajans majans işi yapıcam elimde para mı tutamıyorum yoksa cidden param mı az anlamadım:KK70:

guess in cantalari yilbasi öncesi Victoria's Secret in magazalarinda yilbasi öncesi indirime giriyor. %50 hatta bazen daha fazla indirimler yakalayabiliyorsunuz. Türkiye den Victoria's Secret in internet sitesinden siparis verilebiliyor. Indirimli canta fiyatlari Türkiye de olan fiyattan cok altinda oldugu icin shipping cost u ekleyince bile oldukca uyguna geliyor.

kızlar bende de guess collection var..guess iki çeşit saat çıkarıyor..biri guess diğeride guess collection olarak geçiyor..collection olanlar isviçrede üretiliyor ve diğerinin iki katı fiyatları oluyor haliyle daa da kaliteli..

ben ne cantasından vazgecerım ne ayakkabısından ne de saatınden kocam verıyor tum paramı yatırıyorum o da alıstı artık :) sıklık onemlı benım ıcın..

canım kolumda ki modelin numarası 10544L1
resmi de bu canım :

Eskiden kalma bir model 3 senedir kullanıyorum ama çok gösterişli olduğu için bırakamıyorum. (:-)
Annem de bunu kullanıyor canım o daha sadelikten yana kaydirigubbakcemile3 belki senin de fikrin o yönde olur diye atayım dedim ::

kızlar acil yardım 2.resmin içi leoparlı olanını aldım GG dan orjinal gibi duruyor.Ama arkasında japon yazıyor kordonun kilit kısmında ise chına ne bu şimdi çin malı sahte guess olmasın.İade edebilirim onay vermedim henüz

hayır sahte değil. arkasında japan movt bişey bişey yazıyor. ayrıca arkasında da made in prc yazıyor ki o da çin demek. bu dediğim saati biz ünlü bi mağazadan aldıksaat&saatten. sahte değil rahat ol.

X