Cilt Bakımı Ürünleri gül kremi ,gül toniği ,gül temizleme sütü :):):):)

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
yok öyle bişi! ben kullanıyorum hemde ne biçim :nazar: bütün şişeyi yüzüme döküyorum resmen :KK70: sivilce oluşumunu fln engellediği fln doğru değil ama ciltteki gerilmelere kaşıntılara birebir =) istersen sabahları yüzünü gül suyuyla yıka hiç bişe olmaz :KK57:

Ohh.. içimi rahatlattın canım sağolasın:KK1: gül suyunu buz kaplarına koydum yüze iyi geliyormuş kullancam kullancam kullanamadım bir türlü birazdan gidip gezdireyim bari yüzümde de iyi gelsin :KK1:

daha dün geldim ıspartadan... gülçiçek adlı kremi aldım. en iyi bu diye önerdiler. daha dün gece ve bu sabah sürdüm. sonuç MÜKEMMEL. gözlerime inanamadım ne sivilce, ne siyah nokta kaldı suratımda. yumuşacık, bebeksi bi görünüm aldı. allah razı olsun bu kremi satan abiden :KK3::KK3:
-rosense en iyi gül markası e haliyle de en pahalısı, gülçiçek de bana göre 2. marka. uzunca süre ıspartada yaşamış biri olarak bunu söyleyebilirim.yalnız 2 kullanımda mükemmel sonuç almalk veya siyah noktaların gitmesi bana ilginç geldi. sonuçta o kremlerin içeriğini okursak içinde vazelin olduğunu görürüz, gül ile alakalı şeyler çok çok az. ne bileyim rosensenin bile içeriği öyle, gül özü vs. en son sıralarda yazıyor. haaa dermatolojik testleri yapılmuış içindeki her şey cilde zarar vermez o başka.
- bir dönem gül çiçeğin kremlerini kermeslere falan gönderdim oralarda satıldı el için kullananalr çok memenundu
-asıl buraya yazma sebebim de hakiki gül suyunu anlatmaktı size. geçenlerde bir indirim mağazasından kardeşime hakiki gül suyu aldık, ramazan ayıydı ya getirmişler. keşke 2 tane alsaydım. kardeşim bana geldiğinde yüzünde kırmızı kısrmızı sivilceler vardı. 20 gün kadar akşamları yüzünü gül suyu ile sildi. hakikaten sivilceleri azaldı. mesela önceden 10 tane varsa 3-4 tane kaldı. bunu görünce ben o markete bi daha baktım ama gül suyu kalmamıştı:KK43: Artık ıspartadan isteyecez...
- gül suyu kullanmak isteyenlere tavsiye muhakkak ' hakiki gül suyu ' isteyin. bir de gül esansı eklenmiş sular var ki bunlar daha dayanıklı olduğu için piyasada genelde bunlar satılıyor. hakiki gül suyu nihayetinde doğal bir bitkiden yapılduığı için buzdolabı dışında uzun süre bekletildiğinde kokuşmaya başlıyor. saklarken buz dolabında saklayın. hakiki gül suyunu yapayından ekşimsi kokudan ayırabilirsiniz...
Kızlar bende saf gül suyu var ama yüzüme kullanmaktan çekiniyorum.Tüylenme yapıyor diye duymuştum.Sizce böyle bir şey var mı? Saf gül suyunu kullananlar varsa aranızda bir bakabilirmi? :)

gül suyunun kıllandırdığını duymadım ama vazelinin öyle bir etkisi var, vazelin ihtiva eden gül kremleri yüze kullanılırsa kıllanma olur, gül suyunun kıllandıracağını zannetmiyorum

Sağlık Bakanlığı, bileşiminde sağlığa zararlı olan ’Rodamin B’ maddesi bulunan gül suyunun toplatılıp imha edilmesine karar verdi.

Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu’ndan yapılan açıklamada, bileşiminde Rodamin B bulunan gül sularının toplatılıp imha edileceği belirtilerek şöyle denildi:

"Kurumumuz tarafından yürütülen Piyasa Gözetimi ve Denetimi faaliyetlerinde Melikşah Sentetik Gül Suyu adlı ürünün analizinde Kozmetik Yönetmeliği ’Kozmetik ürünleri içermemesi gereken maddeler listesi Ek II’nin 398’inci sırasında yer alan CI 45170(Rodamin B) adlı madde tespit edilmiştir. Bu nedenle 5324 Sayılı Kozmetik Kanunu’nun 6’ncı maddesi gereğince söz konusu ürün hakkında piyasadan toplatma ve imha işlemleri başlatılmıştır."

Sağlık Bakanlğı tarafından 81 ilin Sağlık Müdürlüklerine gönderilen resmi yazıda da söz konusu gül sularının toplatılıp imha edilmesi istendi.

...................................................

4 gün önceki bir haber...ve dikkat edilecek olursa sentetik gül suyu imiş...haberiniz olsun diye ekliyim dedim

Son düzenleme:
Tüm Rosense ürünlerini, uygun fiyata dükkanımda bulabilirsiniz. Ispartadan bizzat gönderiyorum orjinaldir.. xxxxxxx

Son düzenleyen: Moderatör:
ay şekerim bedava ymış resmen güle güle kullan ürünlerin üzerine bir bak internet adresi,telefon var mı *?firmadan isteriz 10lira kargoyla temin etsek yine çok uyguna gelir gül memleketınden yerinden dogal ürünler almış oluruz

Merhaba biz Isparta'da gül ürünleri satıyoruz. İnternet üzerinden satışlarımız da var. Google'dan GÜLHANE ISPARTA diye aratırsanız bize ulaşabilirsiniz.

X