Poğaçalar Gül Pogaca(Resimli)

harıka gorunuyor canım emegıne saglık
cok canım cektı valla

harika muhtesem esim bayilir pogaca falan, gzel yapan da olursa oh deymeyin keyfine olabilirse ya bugfun yada yarin yaparim bakalim
ellrine saglik

canım çok harika gözüküyor eminim tadıda harika...
denemeye değer...
ellerine sağlık guzel bacım...

ellerine sağlık çok güzel bir tarif. bende önemli misafirlerime mutlaka gül böreği yaparım. hamuru mayalama şeklinde açma hamuruyla nerdeyse aynı.emeğine sağlık.

ben hala mayada takıldım ya
kuru mayam var bir paket koysam şu küçük pakette ki mayalardan
gecen bir yaptım başka tarif çok kötü oldu mayası fazla gitti sanırım ya

ben hala mayada takıldım ya
kuru mayam var bir paket koysam şu küçük pakette ki mayalardan
gecen bir yaptım başka tarif çok kötü oldu mayası fazla gitti sanırım ya

Canim bende kuru mayayla yaptim ,burada yas maya bulmam zor oluyor..
Yaklasik 2 corba kasigi koymustum ben ,ama biraz sutu fazla koymustum.Sen de 1,5-2 corba kasigi koyabilirsin sanirim

kislar güzel yorumlarniz icin tesekkür edrim..yas maydonoz yerine kuru maydonozda olur arkadsm...
ayrica toz maya kullancak arkadslar tabi olur ama ilik sütle islatin ozmn daha iyi sonuc alirsiniz sanirim..afiyet olsun..

Goruru gormez bayılmıstım ama hıc boyle mayalı bısı yapmadım sımdıye kadar bıde ıcınde Şeker var dıye aklım takılmıstı engec yarın aksam denıyorum pzt olmadı salı koyarım resmını guzel olursa tskler kayacımmm

rica ederim dene canim grcekten kim aldiysa dendyse cok begendiler fotograf koymayi unutma kolay gelsin afiyet olsun..

ellerine sağlık çoook güzel görünüo çok canım çekti walla :))

kızlar sütü mayalamak için suyla birlikte mi koyuyoruz.sadec suyla maya değil sütü dekoyup birlikte mi bekleyecekelr 10 dk . ben buraya takıldım.normalde ben mayayla suyu karıştıtırım sütü sonra hepsiyle birlikte katarım acaba böle mi

ricA ederim kislar..
zhy hamarat bacim canim süt su mayayi bir kapta eritiyorsun yani hamuru yogurcagin derin kapta sicak süt sicak su mayayi erit 5.10 dk bekle tamam canim..

ben dün yaptım bunu
harika oldu
aşırı kabardı vallahi
tam 24 tane çıktı benimde
yalnız 2-3 tanesi pişerken iyice şişip açıldılar :KK43:(
ama diğerleri gayet güzeldi
çok beğenildi
teşekkürler tarif için

Bende bunu geçen hafta gelen arkadaşlarıma yaptım ama sanırım unu çok koydum hamur biraz sert oldu.Ama görüntü süperdi.Yine yapıcam ama bu sefer daha yumuşak bir hamur yapıcam.Sanırım ozaman daha yumuşak olur.kaydirigubbakcemile5

delikafaduldenellerine sağlık canım enkısa zamanda deniycem.ama karşılklı kapatınca nasıl gül şekli çıkacak anlamadım.neyse artık yapınca anlarım.en kötüsü benimkide bohça şekli olur.delikafadulden

canımm teşekkürler tarif için gerçekten çok leziz gözüküyor.oğlumun diş bugdayına kesinlikle yapıcam

X